Paaiškino, kodėl šokoladą galima vadinti daržove ir kas nutinka, kai žaibas trenkia į smėlį

Jau trečią savaitgalį iš eilės žaismingoji mėlynplaukė Kitsy įdomiai pradėti rytą prie TV3 televizijos ekranų kvies visą šeimą. Šio šeštadienio bei sekmadienio laidų nevalia praleisti smaližiams bei gamtos reiškinių mylėtojams – laukia daug įdomybių apie saldumynus, žaibus bei griaustinį.

Visai šeimai skirta laida „Kitsy“

Kitsy atsakys, ar šokoladas iš tiesų yra daržovė bei kodėl pirmiausia pamatome žaibą, o tik po to išgirstame griaustinį. Be to, maisto rubrikoje bus gaminamas skanusis bananinis desertas ir sveikieji avižiniai batonėliai. Galiausiai Kitsy kvies kartu pasportuoti, pasidaryti šokoladinį muilą bei šokančius kamuoliukus ir praturtinti savo anglų kalbos žodyną.

Šeštadienio laida bus kaip niekad saldi. Kitsy papasakos, kas yra cukrus ir šokoladas bei kaip jie pagaminami. Taip pat sužinosite, ar katės jaučia saldų skonį ir kodėl šokoladą iš dalies galima vadinti daržove. Negana to, bus gaminamas bananinis desertas, angliškai dar žinomas kaip „banana split“, bei šokoladinis muilas, po kurio kvepės visi namai. Kitsy kvies kartu ir pajudėti, stebėti vaikų atliekamą linksmą užduotį bei atsakymus į netikėčiausius klausimus.

„Filmuojant laidos rubrikas su vaikais, pats taip pat nejučia grįžti į vaikystę. Vaikų greiti atsakymai į Kitsy užduodamus klausimus tik dar kartą patvirtina taisyklę, kad visas originalumas slypi paprastume. Suaugę yra linkę į viską žvelgti sudėtingiau nei vaikai, todėl neretai pasitaiko ir tokių užduočių, kurias vaikai įveikia net lengviau nei suaugusieji“ – savo įžvalgomis dalijasi laidos prodiuserė Viktorija Karpovaitė.

Sekmadienio laidoje bus kalbama apie paslaptinguosius žaibus bei griaustinį. Kitsy ne tik įvardins priežastį, kodėl pirmiausia pamatome žaibą, o tik po to išgirstame griaustinį, bet ir atsakys, ar žaibas gali trenkti į smėlį bei į kokią vietą jis trenkia net 24 kartus per metus. Kaip ir kiekvieną savaitgalį, nebus pamiršta sporto rubrika, o pasimankštinus juk reikia ir pasistiprinti. Tad Kitsy parodys, kaip pasigaminti avižinius batonėlius bei šokliuosius kamuoliukus, kurie pralinksmins tiek mažuosius Kitsy draugus, tiek ir suaugusius.

REKLAMA

„Kadangi laidelės orientuotos ne tik į vaikus, bet ir visą šeimą, todėl su „Kitsy“ kūrybine komanda stengiamės padaryti taip, jog laidų metu tiek vaikai, tiek jų tėvai galėtų pasiimti kažką naudingo ir sau, pradedant įdomiais ir dar negirdėtais laidos faktais, baigiant maisto gaminimo receptais ar eksperimentų atlikimo pasiūlymais. Beieškant įdomių faktų, susijusių su tos laidos tema, mums ir patiems nemažai dalykų būna nauji ir iki tol negirdėti, todėl kiekvieną savaitgalį nekantraujame jais pasidalinti ir su „Kitsy“ laidos žiūrovais“ – teigia Viktorija Karpovaitė.

Visai šeimai skirta laida „Kitsy“ – jau šį šeštadienį ir sekmadienį, 8:30 val. per žiūrimiausią televiziją Lietuvoje – TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų