Vėl keičiasi Kauno „Akropolio“ darbo laikas: pasakė, kada atsidarys ir kino teatras

Nuo birželio 15 dienos, pirmadienio, Kauno „Akropolis“ grįžta prie įprasto darbo laiko. Parduotuvės dirbs nuo 10 iki 21 val. „Maxima XXX“ pirkėjus pasitiks nuo 8 iki 22 val., „Eurovaistinė“ nuo 8 iki 22 val. Trumpesniu nei įprasta laiku kol kas veiks tik kavinės ir restoranai – nuo 10 iki 21 val, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kauno Akropolis (bendrovės nuotr.)

„Baigiantis karantinui, miestas vėl atgyja – į aplinkinius biurus grįžta darbuotojai, žmonės palengva ima ruoštis atostogoms, mieste daugėja ir keliautojų. Be to, jau prasidėjo ir vasaros išpardavimų metas, įprastai lemiantis didesnį pirkėjų aktyvumą. Siekdami patenkinti visų poreikius, bet tuo pačiu ir užtikrinti saugų bei patogų apsipirkimą, grįžtame prie įprasto prekybos centro darbo laiko, kuomet parduotuvės prekybos centre dirba iki 21 val.“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Kauno „Akropolio“ lankytojams šiuo metu jau atviros visos parduotuvės, paslaugų teikimo vietos, laisvalaikio erdvės „Kakės Makės pasaulis“ ir „X Pramogos“, restoranai ir kavinės. Jiems Kauno „Akropolyje“ skirtos ne tik įprastos erdvės, kuriose jie veikė iki karantino paskelbimo, bet ir visa trečiame aukšte esanti 1200 kv. m. renginių aikštė. Šiuo metu aikštėje ir gretimose alėjos užpildytos staliukais, prie kurių gali prisėsti „Grill London“, „Talutti“, „12“, „Burmistras“, „Saigon“, „Chačapuri“, „Olive Kitchen Pizza and Grill House“, „Sugamour“, „Dinner Map“ lankytojai.

REKLAMA

Lankytojų saugumo užtikrinimui, prekybos centre dėmesingai laikomasi visų specialistų nurodymų, dezinfekuojami visi dažniausiai liečiami paviršiai, reguliariai vėdinamos patalpos. Lankytojams sudarytos sąlygos dezinfekuotis rankas naudojantis prekybos centro teikiamomis priemonėmis. Prekybos centre prašoma laikytis saugaus atstumo nuo kitų lankytojų, atkreipiant dėmesį į tam skirtus ženklus prie kasų, liftų, bankomatų, eskalatorių ir kitur.

Šiuo metu Kauno „Akropolyje“ neveikia tik kino teatras „Forum Cinemas“. Jo veiklą planuojama atnaujinti dar šio mėnesio pabaigoje.


Rašyti komentarą...
A
ALĖ
2020-06-16 22:08:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai nei sprintas, nei maratonas. Tai genocidinis projektas, kuriame dalyvauja Lietuva. Jis pasirašytas 2018 m. Gana tyčiotis iš žmonių. Vis dar manot, kad tikim tai kas vyksta. Streikai vyksta visur. Visi be kaukių ir neserga. Tik Lietuvoj fenomenas. Amerikos demokratai pinigais nupirko, kad Lietuvoj savi savus žudytų. Gydoma tik tariama korona, o kiti greičiau į kapus. Medicinos sistema visiškai sugriauta. Tą visa valdžia darė už pinigus. Kur pinigai, sąžinės nebėra.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų