akropolis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „akropolis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „akropolis“.

„Akropoliai“ vėl rengia „Jamam“ dienas: žada ne tik nuolaidų, bet ir nemokamų telefonų

Visuose „Akropoliuose“ gegužės 24–26 dienomis vyks didžiųjų nuolaidų dienos „Jamam“ Didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“ šį pavasarį prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ vyks gegužės 24–26 dienomis. Pirkėjai galės pasinaudoti proga įsigyti prekių ir paslaugų su specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis iki 50 procentų, rašoma bendrovės pranešime žiniasklaidai.
2024-05-20

Kaune atidarytas didžiausias elektromobilių įkrovimo parkas Baltijos šalyse

Penktadienį Kaune atidarytas didžiausias elektromobilių įkrovimo parkas Baltijos šalyse. Jį įrengusios elektromobilių krovimo infrastruktūros tinklo vystytojos „Eleport" vadovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse Kazys Pupinis teigia, kad šalia Kauno „Akropolio“ įrengta 20 stotelių, kuriose gali krautis 40 automobilių. „Jeigu kažko nepraleidome, tai didžiausias toks projektas ne tik Baltijos šalyse, bet ir Vidurio ir Rytų Europoje“, – penktadienį parko atidarymo metu teigė K. Pupinis.
2024-05-03

Šiame „Akropolyje“ veikiančią „Maximą“ uždaro – kelias dienas viską išparduoda

Balandžio 28 dieną atnaujinimui uždaroma viena didžiausių uostamiesčio „Maxima“ XXX parduotuvių, įsikūrusių „Akropolyje“, Taikos pr. 61, Klaipėdoje, rašoma bendrovės pranešime. Planuojama, kad atsinaujinusi klaipėdiečių pamėgta parduotuvė duris atvers jau rugsėjo mėnesio pabaigoje. Kol vyks parduotuvės atnaujinimas, prekybos centre laikinai veiks nauja „Maxima“ X parduotuvė, kurioje pirkėjai ras būtiniausias kasdienes prekes. Nuolaidos iki 70 proc.
62 2024-04-24

Pamačius, kas vyksta ant „Akropolio“ stogo, kaunietė griebė telefoną: siunčia žinią visiems

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja sekmadienį užfiksavo pavojingai ant Kauno „Akropolio“ turėklų pasilipusį žmogų. Į neatsakingą elgesį nedelsiant sureagavo apsaugos darbuotojai. „Manau, tėvai turėtų žinoti, ar tai jų vaikas. Kaunas, „Akropolis“, kovo 24 d., 14.24 val.“, – apie užfiksuotą įvykį pranešė naujienų portalo skaitytoja.
2024-03-27

Užfiksavo incidentą Kauno „Akropolyje“: „Tėvai turėtų žinoti, ar tai jų vaikas“

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja sekmadienį užfiksavo pavojingai ant Kauno „Akropolio“ turėklų pasilipusį žmogų. Į neatsakingą elgesį nedelsiant sureagavo apsaugos darbuotojai. „Manau, tėvai turėtų žinoti, ar tai jų vaikas. Kaunas, „Akropolis“, kovo 24 d., 14.24 val.“, – apie užfiksuotą įvykį pranešė naujienų portalo skaitytoja.

Vilnietės dukra prekybos centre patyrė tikrą siaubą: dabar įspėja visus tėvus

Vilnietės 13-metė dukra patyrė didžiulį stresą, kai prekybos centro „Akropolis“ apsaugos darbuotojai ją sulaikė už tariamą nusikaltimą ir valandą neišleido. Nežinia, kuo viskas būtų pasibaigę, jei ne paauglės draugė, kuri pateikė įrodymą, jog mergina nekalta. Su naujienų portalu tv3.lt kalbėjusi moteris piktinosi, kad persigandusi jos dukra už nepadarytą pažeidimą buvo taip ilgai laikoma apsaugos kabinete, o jos pačios apie tai niekas neinformavo.

Kauno „Akropolis“ skelbia kaip dirbs per Velykas

Artėjant Velykoms, Kauno „Akropolis“ informuoja, kaip dirbs šventinėmis dienomis. Pirmąją Velykų dieną, kovo 31-ąją, prekybos centras nedirbs, išskyrus kino teatrą. Antrąją Velykų dieną, balandžio 1-ąją, Kauno „Akropolis“ dirbs įprastai, kitokiu grafiku veiks tik „Eurovaistinė“. „Praktika nedirbti per didžiąsias šventes įprasta Kauno „Akropolyje“ – jos laikomės ir sutikdami Velykas.
2024-03-20

„Akropoliai“ skelbia, kaip dirbs per Velykas

Pirmąją Velykų dieną, kovo 31-ąją, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ lankytojų lauks kino teatrai, dalis restoranų ir pramogų erdvių, parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos nedirbs. Antrąją Velykų dieną „Akropoliai“ dirbs įprastai.
2024-03-20

Dėl tarakonų buvo uždarytas Klaipėdos „Akropolio“ savitarnos restoranas „Delano“

Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) atlikus patikrinimą Klaipėdos „Akropolyje“ esančiame savitarnos restorane „Delano“ ir jame radus tarakonų, įstaigos veikla buvo sustabdyta, rašo portalas „Vakarų Ekspresas“. Kaip portalui esamą situaciją pakomentavo VMVT, neplaninis patikrinimas buvo atliktas šią savaitę gavus vartotojo pranešimą. Jo metu tarnybos specialistai kenkėjų rado restorano gamybos zonose, sandėliavimo patalpoje, maisto produktų atleidimo vietoje.
2024-03-15

Kauno „Akropolyje“ siautėjo neblaivus nepilnametis: jis išgabentas į ligoninę

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė informaciją, jog prie Kauno „Akropolio“ Griunvaldo įėjimo stovi greitosios pagalbos ir policijos automobiliai. Susisiekus su budinčiu policijos pareigūnu paaiškėjo, jog prekybos centre buvo sulaikytas neblaivus ir neadekvačiai elgęsis nepilnametis vaikinas. 14.44 val. gautas pranešimas iš „Akropolio“ apsaugos darbuotojų, jog prekybos ir pramogų centre sulaikytas nepilnametis, kuris elgiasi neadekvačiai ir yra neblaivus.
Kriminalai 2024-03-13
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų