Už Atlanto gyvenanti Giulijos dukra atvirai apie tėvynės ilgesį, ryšį su mama ir ateities planus

Žavioji atlikėjos Giulijos Baužienės dukra Monika Falcon jau kurį laiką gyvenimą kuria už Atlanto. Moteris ten tęsia savo karjerą kaip operos solistė. Vis dėlto pati Monika tikina, kad joks atstumas nebaisus, kai jųdviejų su mama ryšys yra toks stiprus.

Giulija Baužienė ir Monika Sakalauskaitė-Falcon (tv3.lt fotomontažas)
15

Atlikėja atvirai prabilo apie ryšį su mama, tėvynės ilgesį bei sceną. 

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Giulijos dukra Monika apie tvirtą judviejų ryšį, tėvynės ilgesį ir operą

Drauge su mama Giulija, Moniką dažnai galima išvysti socialiniuose tinkluose. Nepaisant to, kad jos gyvena atskirai ir toli viena nuo kitos, tačiau dažnai pasimato Lietuvoje ar kitoje šalyje. Išvydus jas kartu, nė nepagalvotumėte, kad jos – dukra ir mama. Labiau primena seseris ar geriausias drauges. Kalbėdama apie stiprų ryšį su mama Monika teigė, kad jos visuomet bendrauja, nepaisant to, kad skiria  didelis atstumas.

„Mes su mama esame labai artimos. Esame geriausios draugės, viena kitos patarėjos, kritikės ir palaikytojos“ , – teigė operos solistė.

Šiais laikais atstumas visai netrukdo joms komunikuoti: „Kiek galimybės man ir mamai leidžia, tiek ir stengiamės praleisti laiko drauge. Telefonu kalbame arba bent jau susirašome kiekvieną dieną.“

REKLAMA

O jei kyla nesutarimų, juos abi moterys yra linkusios išspręsti itin greitai. „Konfliktų rimtų nekyla, bet nuomonių nesutapimas, žinoma, būna. Juos sprendžiame labai paprastai – išsikalbame. Tuomet viskas susitvarko ir būna gerai“ , – šypteli Monika.

Kalbėdama apie stiprų ryšį su mama, Monika prisiminė ir vaikystę. Mamai ji labai dėkinga už tai, kad ši ją auklėjo pavyzdingai. „Vaikystėje buvau labai aktyvi, žingeidi, linksma ir smalsi. Be proto mylėjau gyvūnus ir ta meilė išliko iki šiol. Mamytė mane auklėjo labai protingai ir gražiai. Visuomet turėjau taisykles, kurios dabar gyvenime man labai padeda“, – kalbėjo pašnekovė.

Įkvėpta motinos, kuri taip pat yra atlikėja, ji nusprendė ir pati pasukti muzikos keliu. Ji dėkoja Giulijai ne tik dėl to, kad išaugo į itin veiklią moterį, bet ir dėl to, kad ši nuvedė ją į muziką: „Scena yra mano visas gyvenimas – nuo pat vaikystės, iki dabar.“

Moteris tikino, kad opera jai – viskas. „Dainuodama operą aš įsigyvenu į personažą. Buvimas scenoje – nenusakomas jausmas: adrenalinas, priklausomybė, bet kartu ir sunkus fizinis darbas“, – šypsojosi ji.

Daug dirbanti moteris atskleidė ir savo atsipalaidavimo šaltinį: „Vanduo, gera knyga, vertingas filmas, pasivaikščiojimas gryname ore, ir, žinoma, gera muzika padeda nuo visko trumpam atsiriboti. Buvimas su gyvūnais man taip pat padeda. Bet tikrai galiu pasakyti, kad esu labai laiminga, kuomet galiu dirbti savo svajonių darbą.“

Gyvendama svetur Monika sakosi nejaučianti tėvynės ilgesio: „Neturiu net kada pasiilgti Lietuvos, nes per metus tikrai dažnai apsilankau. Stengiuosi grįžti nors kelioms dienoms. Tačiau labiausiai pasiilgstu savo mylimų žmonių.“

Veikli atlikėja teigė, kad turi ir daug planų. „Planuose yra daug operų, koncertų, kelionių. Tik, kad Dievas duotų sveikatos visiems planams įgyvendinti“, – kalbėjo Monika.


Rašyti komentarą...
j
jo
2020-02-02 20:18:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
rysys toks stiprus (faina) visose foto tik su mama ..visur..
Atsakyti
-6

J
Jurgita
2020-02-03 16:57:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu taip ilgisi namų tai tegu grįžta į Lietuvą
Atsakyti
0

m
mylik tave
2020-02-02 21:13:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuole!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų