Tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ autorė susilaukė pirmagimio: atskleidė vardą

Šiuo metu garsi tinklaraštininkė, „Ant medinės lentelės“ įkūrėja Kristina Pišniukaitė-Šimkienė ir jos vyras Vytautas Šimkus išgyvena patį gražiausią laikotarpį. Jie susilaukė pirmosios atžalos.

 Kristina Pišniukaitė-Šimkienė  (nuotr. Instagram)
6

Dalindamasi džiugia žinia su instagramo sekėjais.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ autorė laukiasi: atskleidė lytį

Kristina paviešino savo pirmagimio nuotrauką ir pasakė, kiek vaikelis svėrė ir kelių centimetrų jis gimė: „Benas Šimkus sako LABAS visiems „Ant medinės lentelės“ draugams. Sausio 21 d. 9:49 val., 52 cm. ir 3,790 kg. Visi sveiki ir labai laimingi! Mokomės kartu gyventi, meilės per kraštus.“

Primename, kad dar rugpjūčio mėnesį ji atskleidė vaikelio lytį.

Moteris savo gerbėjus nustebino ir kartu pradžiugino, juk ji pasidalijo tokiomis geromis naujienomis.

„Trise. Dvi juostelės ir staiga viskas pasikeičia. Šiandien 16 savaičių, kai gyvename, atrodo, visai kitokiame pasaulyje“, – rašė Kristina.

Ji neslėpė ir fakto, kad visą laiką jai buvo sunku slėpti šią žinią nuo gerbėjų. „Nelengva buvo šią naujieną pasilaikyti tik sau, o dar sunkiau - išgyventi pirmą trimestrą dirbant su maistu.“

REKLAMA

Kristina dabar kaip niekad laiminga, kupina įspūdžių, tačiau daug apie tai nesidalija. „Norėčiau tiek daug visko papasakoti, bet šiandien užteks tiesiog pasidalinti savo laime. Gavome didelę dovaną ir likimas sūnų mums atsiuntė vos to panorėjus. Visgi norisi pasidalinti ne tik savo laime, bet ir dideliu palaikymu toms šeimoms, kurioms dėl šios dovanos tenka pereiti sunkiausius išbandymus“, – rašo ji.

Moteris socialiniame tinkle juokavo, kad visus šiuos tris mėnesiu ji praleido ant sofos lovos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų