Įspūdingo balso savininkė: Čivilytės pokyčiai bėgant metams

Tikra scenos primadona vadinama bei dviejų dukrų mama Rosita Čivilytė – garsi Lietuvos atlikėja. Ji žavi ne tik nuostabiu balso tembru, bet ir neblėstančiu grožiu.

Rositos Čivilytės pokyčiai (tv3.lt fotomontažas)
53

Kviečiame peržvelgti, kaip bėgant metams keitėsi žinoma lietuvių dainininkė.

(53 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įspūdingo balso savininkė: Čivilytės pokyčiai bėgant metams

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad lapkričio 3-ąją dieną garsi atlikėja šventė 54-ąjį gimtadienį.

Nuostabūs metai bei netikėta staigmena

Rosita džiaugėsi, kad šie metai jai buvo itin nuostabūs: „Labai turiningi metai, labai džiaugiuosi jais. Man šie metai yra kažkas daugiau nei aš esu patyrusi. Buvo labai daug darbo, bet dar turiu daug visokių planų. Esu užsibrėžusi daug tikslų, bet jų negaliu atskleisti. Aš jau juos pradedu įgyvendinti, bet viešai kalbėti dar nenoriu, kol jų neįvykdysiu.“

Garsi atlikėja sakė, kad ne tik ji daro viską, kad galėtų nustebinti kitus, tačiau ir pačią stebina jos dukros. „Dukros visuomet kažką įdomaus man surengia. Kažkada mane buvo pasikvietusios išgerti kavos, aptarti kaip galėtumėme paminėti mano gimtadienį. Susitikus su jomis mane maloniai nustebino: jau buvo paruoštas stalas, surinkti mano geriausi bičiuliai bei muzikantai. Aš tada buvau visiškai nepasiruošus, nepasidažius. Bet supratau, kad ne tai yra svarbiausia. Ne makiažas, ne suknelės, o rūpestis“, – šyptelėjo Rosita.

REKLAMA

Svarbiausia – sveikata

Kaip sakė Rosita, šie metai buvo nuostabūs bei labai darbingi. Daug dirbanti moteris atviravo, kad jai labiausiai rūpi artimųjų laimė bei sveikata. „Aš viską turiu. Man nieko nereikia linkėti, nes aš viską jau turiu. Aš jau pasiekiau tam tikrą dvasinę būklę, kuri yra pakankamai rami. Pats geriausias dalykas – jausmai, kai atrodo, kad viską jau turi. Man tik svarbu, kad mano artimieji būtų sveiki, kad visada matyčiau jų džiugias akis“, – prisipažino atlikėja.


Rašyti komentarą...
I
Ina
2020-01-19 16:57:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas ji tokia?gal iš Ukrainos atvažiavo
Atsakyti
-1

S
Senjore
2020-01-19 16:18:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal ji daugiau moko negu pati dainuoja?ir kokiu tikslu straipsnis nesupratau?tik šūsnį nuotraukų pridejot tai seniems nieko naujo o jaunimui tai ji tikrai neįdomi..
Atsakyti
0

A
As
2020-01-19 16:21:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
O dukrytes ne labai sceninė išvaizda galėtų pasisttdngt nelaukt mamos amžiaus kad sulieknėti
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų