Meilė ne tik filme, bet ir realybėje: paaiškėjo, kodėl nutrūko Law ir Diaz santykiai

Kai kurios meilės istorijos iš televizijos ar kino ekranų persikelia ir į realų gyvenimą – būtent taip nutiko legendinio filmo „Atostogos“ aktoriams Cameron Diaz ir Jude’ui Law.

Cameron Diaz ir Jude Law (nuotr. Vida Press)
5

Panašu, kad jų meile įtikėjo ne tik žiūrovai – panašiai atrodo ir jųdviejų realybė.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meilė ne tik filme, bet ir realybėje: paaiškėjo, kodėl nutrūko Law ir Diaz santykiai

C. Diaz vėliau užsienio žiniasklaidai netgi buvo pripažinusi, kad Jude’ą įsimylėjo. „Visi prieš jį turi priešankstinę idėją, kuri visiškai neegzistuoja realybėje. Vaidmuo, kurį jis kūrė „Atostogose“, yra labai į jį panašus. Jis – charizmatiškas, linksmas, atviras ir itin šarmingas. Labai lengva jį įsimylėti“, – sakė aktorė.

Tuo metu, kai vaidino minėtoje juostoje, C. Diaz buvo kaip tik išsiskyrusi su dainininku bei aktoriumi Justinu Timberlake’u. Netrukus baigėsi ir J. Law santuoka su Sienna Miller, kai šis aktorę išdavė su savo vaikų aukle. 

O štai 2007-aisiais vis dažniau pasirodydavo kalbos apie tai, kad Jude’as skraido į JAV, jog galėtų praleisti daugiau laiko su Cameron. „Cameron ir Jude’as besifilmuodami labai susibendravo – draugystė vėliau peraugo į romaną. Jude’as planuoja nusivesti ją į daugybę pasimatymų, ir praleisti kartu kiek daugiau laiko“, – anksčiau apie jų ryšį pasakojo artimas poros šaltinis.

REKLAMA

Cameron Diaz ir Jude Law

Pasirodo, kad jų ryšį labiausiai palaikė faktas, kad kol filmavosi „Atostogose“, jie daug linksminosi. Vis dėlto egzistavo ir kliūtis, dėl kurios jų santykiai nepavyko – pasirodo, kad nė vienas iš jų nenorėjo įsipareigoti. „Jiems abiems praeityje yra dužusios tirdys, todėl jie nenorėjo pernelyg greit įsipareigoti kažkam kitam“, – sakė šaltinis.

Tąkart jų bendravimas nutrūko, bet po kelių metų, kai Cameron filmavosi Londone, gandai ir vėl atgijo – jie buvo pastebėti keliuose pasimatymuose. Ir nors po to dar ne kartą jiedu pastebėti net besibučiuojantys, galiausiai ilgalaikiams santykiams pasirinko kitus partnerius. Jude’as ėmė susitikinėti su psichologe Phillipa Cohen, o Cameron ištekėjo už aktoriaus Benji Maddeno.


Rašyti komentarą...
E
Egytis
2020-01-07 18:50:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks dar šarmingas? Tiesiog - žavus!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų