Gairės

atostogos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atostogos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atostogos“.

Per Kalėdas ir Naujuosius lietuviai nori džiaugtis jūra ir saule: kelionėms negaili ir 1 tūkst. eurų

Gyventojai vietoje Kūčių vakarienės ir Kalėdų renkasi paplūdimį Egipte. Kelionių organizatoriai skaičiuoja, kad daugėja žmonių, per žiemos šventes vykstančių atostogauti. Jie atostogoms nepagaili ir 1 tūkst. eurų, o tie, kuriems pinigų neužtenka, ima paskolas atostogoms. Portalo tv3.lt skaitytoja vilnietė Jurgita pasakojo, kad su vyru šventes praleis svetur. „Vyksime atostogauti į Egiptą. Išvyksime prieš pat Kūčias ir grįšime tarpušventyje. Naujuosius sutiksime Lietuvoje.
2023-12-03

Išgirdusi, ką anyta dovanos Kalėdoms anūkei, Rima pritrūko žodžių: „Viršūnė“

„Patekau į tokią situaciją, kad net nežinau, juoktis ar verkti. Kai anyta pasakė, ką dovanos mūsų su vyru dukrai Kalėdoms, vos neapsiverkiau ir pritrūkau žodžių... Nelinkėčiau to net didžiausiam priešui“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Rima. Su vyro mama nesame didelės draugės, bet bendraujame normaliai, visada pasikalbame, kaip kam sekasi, ji bent kartą į mėnesį pas mus užsuka kavos.
2023-11-29

Šeima sugniuždyta: per atostogas Egipte tragiškai žuvo 5-metis

98
Šeštadienį penkerių metų britų berniukas tragiškai žuvo įkritęs į baseiną per atostogas Egipte, praneša leidinys „The Sun“. Mažametis mirė praėjus vos dienai po to, kai su mama, vyresniąja seserimi ir močiute atvyko į Egiptą. „Jis įkrito į baseiną – ir nieko nebuvo galima padaryti, kad jį išgelbėtų“, – pasakojo tragiškai brolio netekusios merginos draugė. Berniuko šeima dėl šios tragedijos buvo „visiškai sugniuždyta“, – pridūrė ji.
98 2023-11-27

Paaiškino, kodėl lietuviai turi dirbti daugiau ir poilsiauti trumpiau nei vakariečiai: per mažai uždirbate

Lietuviai, palyginti su kitų šalių gyventojais, dirba ilgiau ir atostogauja trumpiau, rodo oficiali statistika. Darbuotojų atstovė tikina, kad, jeigu norime sulaukti pensijos, turime mažiau dirbti, daugiau ilsėtis. Ekonomistai pastebi, kad turtingų šalių gyventojai gali sau leisti daugiau ilsėtis. Kai mes daugiau uždirbsime, irgi ilgiau atostogausime, trumpiau dirbsime. Lietuvoje darbo savaitę sudaro 40 darbo valandų.
2023-11-17

Deivido Meškausko mylimoji Asta – pirmą kartą atvirai prabilo apie jų gyvenimą

106
Šokėjas Deividas Meškauskas ir jo mylimoji pardavimų grupės vadovė, verslininkė Asta Andriukaitytė šildėsi po saule Turkijoje. Atostogų metu pora ne tik šventė draugystės metines, bet ir ilsėjosi nuo darbų. Šiltus jausmus vienas kitam puoselėjantys Deividas Meškauskas ir Asta Andriukaitytė tvirtino, jog jų atostogos Turkijoje praėjo puikiai. „Taip, kaip ir tikėjomės“, – naujienų portalui tv3.lt pasakojo Asta.   „Oras tikrai lepino. O dėl maisto, tai tikrai turėčiau pastabų.
106 2023-11-15

Išvykusi atostogų į Egiptą kėdainietė to nesitikėjo rasti savo bute: „Niekaip negaliu atsigauti“

Po savaitės atostogų Egipte į namus grįžusi kėdainietė patyrė šoką: butas buvo išplėštas, o jo viduje moteris pasigedo grynųjų pinigų ir juvelyrinių dirbinių. Vagys padarė didžiulį nuostolį, kuris siekia beveik keturiolika tūkstančių eurų. Portalas rinkosaikste.lt apie tai pranešė penktadienį, lapkričio 10 dieną. 43 metų moteris vagystę pastebėjo ir į policiją kreipėsi lapkričio 9-ąją.

Neįtikėtina: šventinis savaitgalis Lietuvoje – beveik 1 tūkst. eurų, Italijoje – 500 eurų

Gyventojai suskubo planuoti šventinius savaitgalius metų pabaigoje, iki kurios liko vos pusantro mėnesio. Šiuo metu norint išsinuomoti namelį gamtoje tektų pakloti beveik 1 tūkst. eurų. O nakvynė viešbučiuose Lietuvos kurortuose gali atsieiti ir 700 eurų. Tuo metu kelionių organizatoriai siūlo Naujuosius sutikti šiltuose kraštuose, kur kelionė gali atsieiti ir dvigubai pigiau. Nedidelių namelių gamtoje nuomos platformoje Jaukuku.lt Naujųjų metų savaitgaliui pasiūlymų beveik nebeliko.
2023-11-11

Kada labiausiai apsimoka atostogauti: suskaičiavo, kuriais mėnesiais gausite didžiausius atostoginius

Paprastai daugelis gyventojų kasmetinį poilsį planuoja iš anksto. Jeigu norite atostogauti kartu su artimaisiais, tenka derintis ir prie jų ar mokyklinių atostogų grafiko. Vis dėlto jeigu yra galimybė bent kiek lanksčiau pasirinkti atostogų laiką, kai kuriais mėnesiais tai darydami ne tik neprarasite pinigų, bet ir gausite jų daugiau nei paprastai.
2023-11-07

Indrė Burlinskaitė su vyru atostogauja Egipte: pademonstravo nepriekaištingą figūrą

Nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė lietuviškąją darganą visai neseniai iškeitė į saulę – žinoma moteris kartu su vyru Liudu Vaisieta išvyko šilumos gaudyti į Egiptą. Moters socialiniuose tinkluose jau kurį laiką mirga kadrai iš atostogų – ji ilsisi garsiame Hurgados kurorte, kur lankosi jau ne pirmą kartą. Savo kelionės kadrais žinoma moteris sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.
2023-11-06

Jūsų atostogos bus „nurašytos“, o pinigų negausite: darbuotojus įspėja – neapsigaukite

179
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) kiekvienam darbuotojui primena, kad dalį kasmetinių atostogų būtina panaudoti kartą per metus. Be to, atkreipiamas gyventojų dėmesys, kada jūsų sukauptos atostogos gali būti tiesiog panaikinamos. Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija (LBAA) atkreipia gyventojų dėmesį, kada neišnaudotos atostogos gali būti tiesiog panaikinamos.
179 2023-11-06
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų