Mediumė Gražina ruošiasi kardinaliems išvaizdos pokyčiams: trokšta atrodyti kaip rusaitė

Projekte „Namas“ išgarsėjusi mediumė, menininkė, aiškiaregė Gražina Asipauskaitė kaipmat sulaukė gausybės dėmesio. Savo nuomonės reikšti nebijanti moteris taip pat daugelį sudomino ir tuo, kad drąsiai kalba apie plastines operacijas. 

Gražina Asipauskaitė, Nita Kuzmina (tv3.lt fotomontažas)
24

Visai neseniai Gražina portalui tv3.lt papasakojo, kad noras tobulinti savo išvaizdą niekur nedingo, priešingai, moteris yra pasiryžusi dar didesniems ir kardinaliems pokyčiams. 

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mediumė Gražina žada kardinalius išvaizdos pokyčius

Gražina, visai neseniai ieškojote patarimų sėdmenų implantų tema. Ruošiatės pokyčiams?

Labai noriu pasitobulinti, bet niekur nerandu rekomendacijų... Noriu kardinaliai pakeisti savo išvaizdą – nuo kūno, veido iki plaukų spalvos. 

Kokio įvaizdžio norite siekti? Ar turite idealą?

Noriu atrodyti kaip rusaitė Nila Kuzmina. Jau dabar visi sako, kad mes abi labai panašios, aš tiesiog pamilau jos veido bruožus, noriu atrodyti taip, kaip ji. 

Kodėl ryžtatės kardinaliems pokyčiams?

Aš gavau labai daug pasiūlymų užsienyje dirbti fotomodeliu. Jie sako, kad turiu ypatingus veido bruožus, todėl manimi susidomėjo net „Armani“ prekės ženklas. Kitą savaitę jų atstovai kaip tik atvyks į Lietuvą, todėl turėtume susitikti Vilniuje. 

Noriu investuoti į kūno pokyčius, pradėti naują gyvenimą. Noriu sudrebinti „Instagram“ ir pakeisti savo profesiją – pavargau nuo būrimų ir kortų, laikas mėgautis grožiu.  

Kodėl atsisakote mediumės darbo?

Aš noriu save realizuoti kitame darbe, noriu būti fotomodeliu ir iš naujo atrasti save. Man labai patinka darbas prieš kameras, manau, kad aktorystėje atsiskleidžia tikroji Gražina. O burti... Aš visuomet norėsiu ir galėsiu padėti kitiems, tačiau tik internetu, kad neįpareigočiau savęs ir dirbčiau iš bet kurios pasaulio vietos.

REKLAMA

Ar daug pinigų jau išleidote?

Tikrai neskaičiuoju ir žinau, kad norėdama pasiekti tikslą, aš darysiu viską ir tikrai negailėsiu pinigų.

Portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai Gražina susipyko su kita projekto „Namas“ dalyve Edita. Visas konfliktas įvyko dėl Gražinos antakių. Plačiau apie tai galite paskaityti čia.


Rašyti komentarą...
d
donis
2019-10-13 11:56:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir taip baisi nors operaciju jau prisidariusi o jei dar bus siaubo filmu karaliene o svajoja apie armani abejoju ar jie ims plastikine boba garsios firmos vertina naturaluma
Atsakyti
-2

T
Tiesa
2019-10-13 16:43:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jetau kokia čia valkata:DDDD
Atsakyti
-3

L
L
2019-10-18 20:59:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano nuomone Nila Kuzmina atrodo daug mieliau svelniau ir grazu ziureti. O Grazinos isvaizda spinduliuoja per dideli isdiduma dirbtinuma ir toki nesvelnuma, grubuma kuris atbaido bent jau mane.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų