Lietuvė įsikūnijo į Kim Kardashian: panašumas – akivaizdus

Žinoma vizažistė Olesia Žuravliova nesiliauja stebinusi gerbėjų. Moteris ne tik kuria įspūdingus makiažus savo klientėms, bet neseniai pasidavė ir populiariam iššūkiui, kurio metu bandoma sukurti kuo panašesnį į žvaigždės makiažą.

Olesios Žuravliovos transformaciją į Kim Kardashian (nuotr. asm. archyvo)
6

Šįkart ji nusprendė įsikūnyti į garsiąją realybės šou žvaigždę bei tikrą mados ikoną Kim Kardashian-West.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvė įsikūnijo į Kim Kardashian: panašumas – akivaizdus

Savo pokyčiais žinoma moteris pasidalijo ir socialinėje erdvėje. Tiesa, ji neslėpė, tapti Kim nebuvo taip paprasta – tekokardinaliai transformuoti veido bruožus. O taip pat šį kartą prireikė koreguoti ir kūno linijas.

„Išvaizda keičia ir tavo elgesį, kitų požiūrį į tave, tad pagalvokite, kokią žinutę transliuojame aplinkai“, – priminė Olesia.

„Mano vyras turėjo galimybę nueiti į pasimatymą su Lady Gaga, Jennifer Lopez, Kim Kardashian-West, bet kapitono Jacko Sparrow į pasimatymą vis dėlto nepakvietė“, – vardindama visus savo anksčiau įkūnytus asmenis šmaikštavo O. Žuravliova.

„Naujas amplua leido man suprasti, ką reiškia „D“ dydžio krūtinė. Šiek tiek krūtinės kontūravimo, kūno spalvos krūtinę pakelianti liemenėlė ir 2 kempinės – voila ir krūtinė tikrai išdidėjo“, – savo paslaptį atskleidė ji. 

REKLAMA

Tiesa, ne viskas buvo taip paprasta: „Lūpų putlinimas – misija įmanoma. Veido liekninimas nebėra didis iššūkis. Makiažo pagalba sukurti įdegio efektą irgi nėra sudėtinga. Žinoma, paslėpti savo apvalias akis – jau iššūkis“.

„Supratau, kad per šią transformaciją, su tokia krūtine, mano liemuo atrodė tobulai lieknai. Nude maikutės tapo mano „must have“. Juodi plaukai – sendina“, – rezultatą aptarė moteris.

Olesios teigimu, šimtai moterų nori būti panašios į savo mylimas žvaigždes, ryžtasi įvairioms operacijoms ir bando keisti savo bruožus, nė nepagalvojusios, jog įvaizdis apie mus išties daug kalba.

„Svarbiausia, kad sutaptų vidaus ir išorės žinutė, ir ant paviršiaus nebūtų kaukės, o atsiskleistumėt jūs, mielosios! Eksperimentuokite, mėginkite, leiskite sau ir nebijokite, bet svarbiausia – nemeluokite sau. O tokių Kim pas mus Lietuvoje daug – gražių, efektingų moterų. Tik pagalvokite, ar tai tikrai jūsų žinutė!“ – pridėjo ji.

O. Žuravliovos pokyčiai – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
L
LD baltic
2019-09-24 09:43:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kad ne . ar jus akli
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų