Garsenybės anksčiau ir dabar: ar atpažinsite?

Laikas nepaprastai greitai bėga. Rodos, dar vakar žaidei ar lakstei kieme, o dabar – esi pasiekęs geriausią karjeros rezultatą. 

V.Cololo, E.Sipavičius, R.Cicinas, R.Šimašius (nuotr. Organizatorių)
10

Nors laikui bėgant ir pasikeitė žinomų žmonių bruožai, tačiau dalį jų dar galima lengvai atpažinti.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsenybės anksčiau ir dabar

Nuotraukų galerijoje išvysite: atlikėją A.Mamontovą, scenos princą R.Ciciną, lietuvių humoristą V.Cololo, politiką R.Šimašių, aktorių A.Bružą, dainininkę R.Lukoševičiūtę bei V.Iljinaitę. 

Atlikėjas Andrius Mamontovas – grupės „Foje“ įkūrėjas. Šiuo metu skinasi laurus soliniuose koncertuose. Tiek jaunam, tiek senam gerai pažįstamos dainos „Geltoni krantai“, „Laužo šviesa“, „Marso kanjonai“ vis dar skamba iš žymaus atlikėjo lūpų koncertuose, į kuriuose renkasi tūkstančiai gydančios muzikos gerbėjų.

Viename iš interviu jis atskleidė, kad muzika yra jo gyvenimas. „Man labai patinka ir dideli koncertai, ir labai maži. Buvimas scenoje, kontaktas su klausytojais, tai yra mano gyvenimas ir be to savęs neįsivaizduoju“, – sakė jis.

Andrius Mamontovas taip pat aktyviai domisi ir Lietuvos muzikos padangėje atsirandančiomis naujomis grupėmis ar atlikėjais. Tai, pasak jo, yra neatsiejama kūrybos dalis.

„Man labai įdomu tai, kas yra naujo. Jei Lietuvos padangėje atsiranda grupė, kuri patraukai dėmesį, visuomet jos paklausau, pasidomiu. Tai yra kūrybinio gyvenimo dalis – domėtis tuo, kas nauja. Tai maitina ir fantaziją, ir duoda įkvėpimo, reikia stebėti, kas yra naujo“, – teigė A. Mamontovas.

REKLAMA

Atlikėjas Rytis Cicinas – tituluojamas scenos princu. Vyras nuo pirmųjų pasirodymų scenoje išgarsėjo ne tik savo balso tembru ir skambiomis dainomis, bet taip pat ir itin puošniu stiliumi. Kartu su keliomis šokėjomis pasirodantis atlikėjas ne be reikalo gavo estrados princo pravardę.

Ne pirmą dešimtmetį scenoje pasirodantis vyras įnikęs į asmeninio gyvenimo rūpesčius ir džiaugsmus. Kartu su gyvenimo moterimi Neringa Kavaliauskaite jis augina sūnų Adą. 

Rytis savo gerbėjus yra nustebinęs ne tik nuostabiu balso tembru, išskirtiniais pasirodymais, bet ir išvaizdos pokyčiais. Per itin trumpą laiko tarpą jis atsikratė nemažai svorio. Apie tai žinomas vyras gerbėjams pranešė socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

„Trys mėnesiai „darbo“ ir -18 kg“, – po pokyčius iliustruojančia nuotrauka rašė jis. Gerbėjai suskubo R. Cicinui rašyti pagyrimų. „Kur tokį „darbą“ gauti?“, „Super, šaunuolis! Išduok paslaptį!“ – rašė jie. Savo nuomonę pareiškė ir žinomio žmonės. Dainininkas Ruslanas Kirilkinas rašė: „Šaunuolis, pagal save žinau, kad be papildomu kilogramų jautiesi daug geriau ir sveikiau, ir medžiagom sutaupai, nes ženkliai mažiau reikia“. Jam antrino ir Vladas Lacko: „Sveikinu! Puikus ir akivaizdus rezultatas, Ryti!

Humoristas Vitalijus Cololo – vyras, kuris nestokoja geros nuotaikos bei moka pralinksminti auditoriją. Tiesa, jis taip pat drastiškai pakeitė savo išvaizdą – atsikratė 21 kg. Naujienų ir pramogų portalui tv3.lt jis atskleidė, kas iš tiesų jį paskatino žengti šį žingsnį ir atsikratyti papildomų kilogramų.  

REKLAMA

Vyras pasakojo, kad kai vieną dieną pamatė, jog svarstyklės rodo arti 160 kilogramų, suvokė, jog kažką reikia keisti. Jis pradėjo laikytis įvairiausių dietų, kurių metu daugiausiai maitinosi daržovėmis ir jų patiekalais, tačiau neslepia, kad tai padaryti nebuvo paprasta. O ir savo svoriu jis buvo nepatenkintas ne dėl to, jog jautėsi blogai. Pasirodo, kad buvo visai kita priežastis.

Cololo pasakojo, jog viena iš didžiausių jo svajonių yra šokti su parašiutu. Iki šios svajonės išsipildymo jam trūko tik numesti nereikalingą svorį. „Šuolis yra viena iš mano svajonių, vienas iš tų rimtų dalykų, kuriuos norėčiau padaryti. Realiai, tai buvo viena iš priežasčių, kodėl aš pasiryžau mesti svorį. Jeigu nori šokti, reikia atitikti reikalavimus. Tuomet aš jų neatitikau, nes yra ribojamas svorio limitas“ , – pasakoja Cololo.

Remigijus Šimašius – Vilniaus meras, Lietuvos politikas, teisininkas, buvęs Lietuvos teisingumo ministras ir Seimo narys. Vyras šiuo metu aktyviai prašo Seimo ir Vyriausybės mažinti mokesčių ir išlaidų naštą savivaldybėms.

R. Šimašius taip pat prašo užtikrinti Nacionalinės žemės tarnybos sprendimų operatyvumą, supaprastinti procedūras dėl valstybinės žemės sklypų perdavimo savivaldybių funkcijoms vykdyti, įstatymų pakeitimais leisti pagreitinti miesto teritorijų konversiją.

Taip pat jis kviečia centrinę valdžią aktyviau imtis ir valstybinių įstaigų iškėlimo iš sostinės centro.

Audrius Bružas – kino bei teatro aktorius. Jis puikiai žinomas iš tokių garsių filmų, kaip: „Tarp mūsų berniukų“, „Nepatyręs“, „Lietuviškos grožybės“, „Garbės kuopa“ bei daugelį kitų.

REKLAMA

Tiesa, jis turi stiprią poziciją ir dėl vaikų auklėjimo. „Jeigu tėvai naršys telefone ir sakys vaikams to nedaryti, nieko nepasieks. Jie turėtų, visų pirma, patys ne tik mažiau naršyti telefone, bet ir kartu su vaikais daryti mankštą, sveikai maitintis, užsiimti kitomis naudingomis veiklomis. Vaikui tai įsimins kaip norma, o jeigu bus praleistas šis momentas, tai „traukinys nuvažiavo“, tuomet sportas asocijuosis su prievole, darbu, o ne gyvenimo būdu“, – sako A. Bružas.

Rūta Lukoševičiūtė – atlikėja bei prodiuserė. Moteris visai neseniai atšventė ir savo gimtadienį. Gimtadienio proga socialiniame tinkle ji pasidalijo šiuo archyviniu kadru. Rugpjūčio 20 dieną jai suėjo 44-eri. Norėdama atsidėkoti, socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje pasidalijo ir gražiais žodžiais bei paviešino smagią akimirką.

„Šiais metais iškėliau sau uždavinį padėkoti VISIEMS, pasveikinusiems su gimtadieniu „Facebook’e“. Dirbau taip, kad net „Facebook’as“ pradėjo lūžinėti, ir tikrai žinau, kad kai kuriems taip ir neatsakiau. Bet nuoširdžiai dėkoju, kad dienos bėgime prisiminėt ir palinkėjot visko, ką turiu, ir ką dar ketinu turėti. Dar kartą ačiū! P.S. Nuotraukoje ta pati aš, tik kiek jaunesnė“, – brūkštelėjo Rūta.

Netrukus po nuotrauka R. Lukoševičiūtė-Daudienė sulaukė ir dar daugiau sveikinimų.


Rašyti komentarą...
M
Marwell
2019-09-16 11:47:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip bega laikas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų