Paaiškėjo, kodėl Harry ir Meghan atleido 2 aukles: pagaliau rado tinkamą

Sasekso kunigaikščių Meghan Markle ir princo Harry gyvenimas kasdien kelia vis daugiau apkalbų. Ir ne visada iš malonios pusės. Šįkart dėmesio centre ne tik ketvirtas jų skrydis privačiu lėktuvu per mažiau nei dvi savaites, bet jau ir trečia auklė jų pirmagimiui Archie.

Meghan Markle ir princas Harry (nuotr. SCANPIX)
11

Pastebėta, kad naujoji auklė – tamsiaodė ir kiek vyresnio amžiaus. Moteris užiksuota kartu su šeima skridusi privačiu lėktuvu į Pietų Prancūziją, kur Meghan Markle ir princas Harry atostogavo muzikanto Eltono Johno privačioje viloje.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo, kodėl Harry ir Meghan atleido 2 aukles: pagaliau rado tinkamą

Kalbama, kad M. Markle įnoriai personalui neretai peržengia visas ribas, ypač aukšti reikalavimai taikomi auklėms. Esą pirmoji auklė buvo atleista dėl neprofesionalumo, antroji buvo pasamdyta tik pagalbai naktimis, o jos pareigų daugiau nebereikia. Taip mįslingai, be didelio viešumo, jų namuose atsirado trečioji auklė.

„Meghan pati yra labai darbšti ir sūnui atsidavusi mama, tačiau naujoji auklė – Dievo siųsta. Ji – tikras stebuklas. Jiedu su Archie iškart atrado ryšį ir auklė jį dievina. Puikiai su aukle sutaria ir patys Meghan ir Harry“, – dienraščiui „The Sun“ pasakojo jų aplinkai artimas šaltinis.

REKLAMA

Vis dėlto, kalbama, kad naujoji auklė negyvens kartu su karališkąja šeima jų namuose Frogmore, tačiau kartu skraidys į visas keliones ateinantį mėnesį.

Kai Meghan dar praėjusių metų pavasarį tapo oficialia karališkosios šeimos nare, jos elgesys su personalo darbuotojais tapo vis garsiau aptarinėjamas. Esą ji – labai įnoringa ir pasipūtusi, be gailesčio atleido asmens sargybinį, asmeninę padėjėją, asistentus.


Rašyti komentarą...
B
Beda
2019-08-21 15:49:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prieme sena ir baisia, kai princas i kaire nenueitu.
Atsakyti
-8

V
Vat
2019-08-21 15:23:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriausia kai mažus vaikus auklėja ir prižiūri tėvai. Ponų vaikai kratosi tėvystės vargų ir džiaugsmų?
Atsakyti
-4

B
Bobulyte
2019-08-22 09:51:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ispuikus juodsubine laikanti save grazuole,kofel blin savo motinos neatsisiuncia ptiziuret anuko??nes ji kale..kuri nori prabangos ,viesumo ir garbes ..teisus tevas apie ja papasakojes .islepinta pelyte,lipusi per artimuju galvas ...siuo atveju paminejau jos motina ...reiskia motina jai nesvarbi kaip jis vaiko bobute. ...zema..labai zema .
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų