Turtuolė įplieskė internautų pyktį: to, ką išvydo jos mašinoje, nesitikėjo

Vieni teigia, kad nėra nieko, ko nebūtų galima pagerinti pinigais, o štai kiti tikina, kad pinigai – atvirkščiai – žmones tik sugadina. Vis dėlto akivaizdu, kad turtuolių įgeidžiai kartais peržengia visas ribas, o ypatingai daug kritikos dažnai sulaukia auksinis jaunimas.

Natalia Itani (nuotr. Instagram)
22

Vienos „Instagram“ žvaigždės nuotraukos neseniai buvo viešai pasmerktos.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Turtuolė įplieskė internautų pyktį: to, ką išvydo jos mašinoje, nesitikėjo

Natalia Itani, sukaupusi didesnę nei 248 tūkst. sekėjų armiją, neseniai savo paskyroje paviešino nuotraukas su jaunu liūtu. Viskas būtų ne taip blogai, jei ne faktas, kad laukinį žvėrį ji, atrodo, augina kaip naminį, o negana to, leidžia jam laisvai vaikščioti po prabangų „Lamborghini“ automobilį.

Tiesa, viskas nebūtų taip blogai, nei Natalia nebūtų parašiusi ir kelių neapdairių komentarų. „Gyvenimas trumpas – mėgaukis, kol gali“, „Panašu, kad mažajai Simbai tikrai patinka mano mašinos interjeras. Ačiū“, – rašė ji.

Deja, komentatoriams tai nepasirodė nei miela, nei žavu – šie netrukus ėmė gražuolę peikti.

„Gyvūnas turėtų žaisti savanoje, o ne mašinoje. Kvaila ir neatsakinga“, „Gyvūnų išnaudojimas – kas tau negerai?“, „Tai taip kvaila – vargšas liūtas“, „Daugiau tavęs nebeseksiu – gyvūnai nėra žaislai“, „Į tai žiūrint man darosi bloga“, „Tai, kad kažkas turi krūvas pinigų, neturėtų suteikti jiems teisės išnaudoti gyvūnų“, – rašė įsiutę žmonės.

Pamatyti vaizdo įrašą galite čia:


Rašyti komentarą...
k
kreivos kojos
2019-09-10 12:54:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepatiko
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų