Džiugios naujienos: rašytojui Martynenko gimė pirmagimis

Aktorius bei rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko išgyvena gražiausias akimirkas. Šiandien žinomas vyras sulaukė šeimos pagausėjimo.

Pagausėjo Mariaus Povilo Martynenko šeima (nuotr. facebook.com)
4

Jam ir jo mylimajai Aušrai gimė sūnelis.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Džiugios naujienos: rašytojui Martynenko gimė pirmagimis

Apie tai pasidalijęs nuotraukomis Marius pranešė socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

„Štai žmogus: kūrinys ir kūrėjas. Man teko laimė sūnumi jį vadinti. Jo vardas Emanuelis. Gimė šiandien 9:45. Pirmi žodžiai, kuriuos pasakiau jam į ausį: „Aš tave myliu“. Iki dabar net nenutuokiau, kad širdis gali taip mylėti“, – jautrius žodžius pirmagimiui skyrė jis.

Po rašytojo įrašu iškart pasipylė gerbėjų sveikinimai. „Nuostabu, net pavydu to jausmo, tai kažkas antgamtiško. Esi kažkur tarp dangaus ir žemės. Teauga ir stiprėja laimingas vaikas!“, „Sveikinimai! Aukite sveiki ir mylintys“ – rašė komentatoriai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai rašytojas pasidalijo ir kita, ne tokia linksma žinia bei kreipėsi pagalbos į visuomenę. Pasirodo, kad jaunas vaikinas dar būdamas trejų susirgo cukriniu diabetu, o neseniai jį užklupo rimtos ligos komplikacijos.

Tąkart kreipdamasis pagalbos Martynenko minėjo, kad trokšta gyventi ne tik dėl savęs, bet ir dėl jam brangių žmonių bei sūnaus, kurio jo žmona Aušra tada dar tik laukėsi.


Rašyti komentarą...
V
Va
2019-08-12 15:27:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš didelio rašto išėjo iš krašto... Galima pamanyti vyras pagimdė. Rašytojo žmona pagimdė kudikį.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų