vaikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaikas“.

Gavę iškvietimą tarnybos sulėkė į vilniečių namus: įspėja visus

Vilniau rajone trečiadienį ugniagesiai gelbėjo vaiką, kurio ranka užstrigo radiatoriuje, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). Anot PAGD, 8 val. 56 min. gautas pranešimas, kad Grikienių kaime, Riešės 11-oji gatvėje, radiatoriuje užstrigo vaiko ranka. Panaudojus parankines priemones vaiko ranka išlaisvinta. Medikų pagalbos neprireikė.
2024-05-24

Lietuvoje minima Vaiko diena

Pirmą kartą Lietuvoje Vaiko diena minima ne birželio pradžioje, o trečią gegužės penktadienį. „Didžiuojuosi, jog praėjusių metų pabaigoje mums pavyko atsisakyti sovietinę praeitį menančios datos ir Vaiko dieną įprasminame šalia kitų naujų mūsų valstybės tradicijų. Tad tarp Motinos dienos ir Tėvo dienos – dviejų kiekvienam žmogui svarbių datų – dabar minime ir Vaiko dieną“, – sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė ir kvietė švęsti naująją vaikystės šventę.
Aktualijos 2024-05-17

Vėžiu sergantis 9-metis klaipėdietis trokšta užsidirbti: pamatykite, ką jis gamina

9-erių metų klaipėdietis Vincentas nuo 2 metukų kasdien kovoja su ūminės limfoblastinės leukemijos diagnoze. Tačiau kasdienės chemoterapijos, tyrimai, konsultacijos su specialistais berniuko nesustabdė nuo darbštumo ir kūrybinio potencialo. Dabar Vincentas gamina apyrankes ir siekia jomis užsidirbti pinigų svajonei. Apie berniuko ligą ir apyrankių gamybą papasakojo Vincento mama Renata Košytė.
2024-04-24

Agnė savo sūnų atidavė svetimo vyro globai – dabar nori jį susigrąžinti: „Čia yra normalu?“

Agnė labai suklydo – savo vaiką ji atidavė auginti svetimam vyrui, kuris net nėra biologinis sūnelio tėvas. Sukūrusi naują šeimą ir suvokusi savo klaidą motina visais būdais stengiasi susigrąžinti savo vaiką. Vyras, tapęs oficialiu globėju kategoriškas: „sūnus mane vadina tėčiu, o mano mylimąją – mama“.  Aštrus dviejų šeimų konfliktas – „TV pagalbos“ studijoje. Agnė gyveno su smurtaujančiu vyru, su juo susilaukė sūnaus.
2024-03-27

Užfiksavo incidentą Kauno „Akropolyje“: „Tėvai turėtų žinoti, ar tai jų vaikas“

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja sekmadienį užfiksavo pavojingai ant Kauno „Akropolio“ turėklų pasilipusį žmogų. Į neatsakingą elgesį nedelsiant sureagavo apsaugos darbuotojai. „Manau, tėvai turėtų žinoti, ar tai jų vaikas. Kaunas, „Akropolis“, kovo 24 d., 14.24 val.“, – apie užfiksuotą įvykį pranešė naujienų portalo skaitytoja.

Biržų rajone vaistais apsinuodijo mažametė

Biržų rajone vaistais apsinuodijo mažametė mergaitė, ji gydoma ligoninėje. Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienį, apie 16 val. 16 min., į Panevėžio ligoninę iš namų, esančių Biržų rajone, buvo pristatyta ir dėl apsinuodijimo vaistais paguldyta 2023 m. gimusi mergaitė. Policija surinko medžiagą dėl piktnaudžiavimo tėvų, globėjo ar rūpintojo arba kitų teisėtų vaiko atstovų teisėmis ar pareigomis.
Kriminalai 2024-03-22

Įvaikinimo tarnyba atnaujino vaiko perkėlimo iš šeimos tvarką: policija šiame procese dalyvaus tik tada, kai būtina

Praėjusių metų pabaigoje didelio atgarsio viešojoje erdvėje susilaukus vaizdo įrašui, kuriame matyti jėga iš mamos paimamas vaikas, Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba (VTAĮT) peržiūrėjo ir atnaujino savo veiklos algoritmus. Numatyta, kad policijos pareigūnai vaiko teisių gynėjams talkins tik tais atvejais, kai yra būtina ir nepavyksta susitarti tėvais ar kitais trečiaisiais asmenimis.

„Žemaitukui“ Ovidijui Petrauskui su žmona gimė sūnus: buvo įtarimų, kad kažkas negerai

Grupės „Žemaitukai“ nario Ovidijaus Petrausko šeimoje – džiugios naujienos. Vyro sutuoktinė Evelina Guseva-Petrauskė susilaukė antrojo vaiko. Žinią apie gimusį sūnų Ovidijus Petrauskas pranešė trečiadienio vakarą socialiniame tinkle.  Įrašu jis sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. „Gražų Kovo 11-osios rytą, 6:46 mums gimė sūnus Herkus. Nieko neįtardami, kupini laimės, po sklandaus gimdymo keliavome į pogimdyviniame skyriuje esančią palatą.
531 2024-03-20

Aiškėja daugiau detalių apie Klaipėdoje tėvo sumuštą 9-metę: šeima tarnyboms žinoma

Klaipėdoje tėvas sumušė savo devynerių metų dukrą, o kitą rytą lyg niekur nieko išleido ją į mokyklą. Ten vaikui pasidarė bloga, tad medikai skubiai išvežė mažametę į ligoninę. Pati devynmetė gydytojams ir prasitarė, ką jai padarė tikras tėvas. Į Klaipėdos vaikų ligoninę ryte greitoji tiesiai iš pradinės mokyklos atvežė devynerių mergytę.

Naujas posūkis – jau nustatyta, su kuo turi gyventi Palangoje dramatiškai iš mamos paimtas berniukas

Palangoje su šauksmais iš mamos paimto berniuko nuolatinė gyvenamoji vieta nustatyta su tėčiu Alytuje, nusprendė Vilniaus miesto apylinkės teismas. Berniuko paėmimo proceso vaizdo įrašą į socialinį tinklą buvo įkėlusi berniuko mama, kuri ir pati nevaldė emocijų. Moteris sutuoktinį kaltina seksualiniu smurtu prieš vaiką, tačiau visi įtarimai nepasiteisino, ji taip pat bandė nušalinti visą teismą, bet nesėkmingai.  „Vaikas paliekamas gyventu su manimi.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų