marius povilas elijas martynenko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius povilas elijas martynenko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius povilas elijas martynenko“.

„Lietuvos talentuose“ sužibo rašytojas Martynenko: „Žmonėms, kurie patiria labai daug kančių, nelieka nieko kito, tik juokas“

Šį sekmadienį žiūrovus prie ekranų tradiciškai pakvies TV3 projektas „Lietuvos talentai“. Šou metu pasirodys pačių įvairiausių gabumų savininkai, norintys atsiskleisti visai šaliai. Vienas tokių – aktorius, poetas ir atlikėjas Marius Povilas Elijas Martynenko. Ar netikėtam žinomo vyro talentui teisėjai pasakys „taip“? „Žmonės ateina į projektą ir bijo apsijuokti.
2023-11-24

Oficialu: Marius Povilas Elijas Martynenko išsiskyrė su žmona Aušra

Žinomas menininkas Marius Povilas Elijas Martynenko ir jo žmona Aušra Giedraitytė pasuko skirtingais keliais. Teismas oficialiai nutraukė jų santuoką. Kiek anksčiau vyras apie išsiskyrimą pranešė socialiniuose tinkluose ir žinia sutiko pasidalyti su naujienų portalu tv3.lt. „Mes su Aušra prieš kurį laiką išsiskyrėme. Vaikais ir toliau rūpinamės abu, stengiamės, kad jiems šis sunkus laikotarpis būtų kuo švelnesnis. Priežastys ir veiksniai yra įvairūs.
226 2022-07-01

Akį praradęs Marius Povilas Elijas Martynenko – apie kankinantį skausmą ir gyvenimą po netekties

Visai neseniai interneto kampeliuose pasklido žinia, kad aktorius ir rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko po išsivysčiusios infekcijos neteko dešinės akies. Į jam nutikusį įvykį jis žiūri su humoru – atrodo, kad tokie dalykai jo visai nepalaužia. Interviu vyras plačiau papasakojo apie operaciją, požiūrį į gyvenimą per juoko prizmę ir skausmą, kurį teko patirti. Vyras apie dešiniosios akies praradimą pirmą kartą atskleidė tinklalaidėje „Vykėliai“ su Artūru Sakalausku.
2022-04-25

Aktorius Marius Povilas Elijas Martynenko neteko akies: skausmo nepadėjo sumažinti net vaistai

Aktorius ir rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko visai neseniai neteko dešinės akies. Apie tai vyras prabilo tinklaidės „Vykėliai“ epizode, kuriame šnekasi su Arūnu Sakalausku. „Praradau dešniąją akį. <..> Dabar sėdžiu su akiniais, nes vaizdas nėra gražus. Kol aš sulauksiu akies raiščio, keliaujančio iš Sasekso, man atrodo, arba protezo, tai dar turbūt vieną ar dvi laidas pasėdėsiu su akiniais“, – kalbėjo aktorius.
2022-04-15

Marius Povilas Elijas Martynenko su žmona Aušra suka skirtingais keliais

Žinomas menininkas Marius Povilas Elijas Martynenko ir jo žmona Aušra Giedraitytė nusprendė pasukti skirtingais keliais. Apie tai vyras pranešė socialiniuose tinkluose ir žinia sutiko pasidalyti su naujienų portalu tv3.lt. „Mes su Aušra prieš kurį laiką išsiskyrėme. Vaikais ir toliau rūpinamės abu, stengiamės, kad jiems šis sunkus laikotarpis būtų kuo švelnesnis. Priežastys ir veiksniai yra įvairūs.
2022-01-08

Į jautrią režisieriaus Barto premjerą susirinko būrys žinomų veidų

Šį ketvirtadienio vakarą Vilniuje įvyko žinomo lietuvių režisieriaus Šarūno Barto filmo „Sutemose“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė kviestinių svečių.  Tarp jų – Aleksandras Pogrebnojus, Andrius Bialobžeskis, Akvilė Kavaliauskaitė, Nijolė Narmontaitė bei daugelis kitų. Naujasis Š. Barto darbas „Sutemose“ – juosta apie pokarį. Įdomu tai, kad pagrindinį herojų čia suvaidinęs jaunosios kartos rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko vaidmenį gavo visai netikėtai.
2019-11-28

Martynenko atvirai apie 15 kartų patirtą komą, gaisrą bei diabetą

Neabejotinas faktas: mūsų visų, be išimties, gyvenimo pabaigoje laukia mirtis. Nemirtingumo piliulė vis dar neišrasta. Tačiau kažkodėl dažnai pamirštame, jog esame laikini šioje žemėje – užsiveliame beprasmiškose smulkmenose, skaudiname artimuosius, o gražiausius dalykus atidėliojame rytdienai.
2019-10-31

Džiugios naujienos: rašytojui Martynenko gimė pirmagimis

Aktorius bei rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko išgyvena gražiausias akimirkas. Šiandien žinomas vyras sulaukė šeimos pagausėjimo. Jam ir jo mylimajai Aušrai gimė sūnelis. Apie tai pasidalijęs nuotraukomis Marius pranešė socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje. „Štai žmogus: kūrinys ir kūrėjas. Man teko laimė sūnumi jį vadinti. Jo vardas Emanuelis.
2019-08-12

Iš sunkiai sergančio Martynenko – netikėta žinia: kreipėsi į gerbėjus

Aktorius bei rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje šeštadienio vakarą pasidalijo pagalbos šauksmu. Jaunas vaikinas dar būdamas trejų susirgo cukriniu diabetu, tačiau jį užklupo rimtos ligos komplikacijos, o dabar jis praneša džiugią žinią. Vaikinas socialiniame tinkle  „Facebook“ pranešė gerą naujieną, jog į jo prašymą buvo atsiliepta.
2019-08-05

Rašytojas Martynenko šaukiasi pagalbos: „Sūnui būtų gerai turėti tėvą“

Aktorius ir rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje šeštadienio vakarą pasidalijo pagalbos šauksmu. Jaunas vaikinas dar būdamas trejų susirgo cukriniu diabetu, tačiau jį užklupo rimtos ligos komplikacijos. Vaikinas savo „Facebook“ rašė, kad trokšta gyventi ne tik dėl savęs, bet ir dėl jam brangių žmonių bei sūnaus, kurio šiuo metu laukiasi jo žmona Aušra. „Atrodo, kad esu mirtingesnis nei maniau. Viską išsamiau nupasakojau šiame video.
2019-08-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų