22-ąjį gimtadienį švenčiančios Militos gyvenime – svarbūs pokyčiai: neslepia jaudulio

Atlikėja Milita Daikerytė anksčiau buvo gerai žinoma dainininkė, laimėjusi ne vieną konkursą, tačiau kiek vėliau jauna mergina atvertė naują gyvenimo lapą ir pasuko į vizažą. Rugpjūčio 7-ąją žavi mergina mini ypatingą dieną – Milita švenčia 22-ąjį gimtadienį. Tiesa, jį jaunoji verslininkė sutinka užsienyje.

Milita Daikerytė (tv3.lt fotomontažas)
11

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Milita Daikerytė švenčia gimtadienį

tv3.lt kalbinta Milita papasakojo plačiau apie artimiausius planus bei netrukus duris atversiančią naująją studiją.

Milita, kaip šventi savo 22-ąjį gimtadienį?

Šiuo metu atostogauju ir švenčiu pačioje geriausioje kompanijoje – su savimi (juokiasi). Daugeliui tai gali atrodyti nesuprantama, tačiau aš mėgstu retkarčiais pabūti viena ir atsigręžti į save. Tikiu, kad tai svarbu kiekvienam, nors ir skamba baisokai.

Ar sulaukei daug sveikinimų?

Sulaukiau daugiausiai, žinoma, iš artimiausių žmonių, kas man yra tikrai svarbu. Teko išspausti ir ašarą. Malonu, kad žmonės prisimena ir pasveikina.

Tavo gimtadienį kasmet būdavo įspūdingesni už praėjusius. Ar šiemet irgi galime laukti didelės šventės? Aš mėgstu dideles gimtadienio šventes, tiesiog šiuo metu tikriausiai mano gyvenime yra kiti prioritetai... Energija ir laikas yra labiau orientuoti į naujos studijos atidarymą bei pačius artimiausius žmones.

REKLAMA

Anksčiau didelę gimtadienio šventę norėjosi daryti ir dėl to, jog per visus metus neskirdavau labai daug laiko savo draugams, kolegoms ar bičiuliams. Daug ko pasiilgstu, nematau, nepabendrauju, todėl gimtadienis būna puiki proga visus suburti, praleisti laiką ir pašvęsti kartu. Kadangi šiais metais nusimato nemažai švenčių – antrosios studijos atidarymas, didelis komandos „team building“ vakarėlis – žinau, kad susimatysiu su visais ir paminėsime kartu visas šventes! O sugrįžusi iš keliones pasimatysiu ir atšvęsiu su savo artimiausiomis merginomis.

Kokie šie metai buvo tavo gyvenime?

Kaip ir visi pasakytų, metai buvo įvairūs, labai spalvoti. Šie metai, ypač 21-ųjų pabaiga, buvo labai netikėta – daug emocijų, pokyčių. Prieš praėjusį savo gimtadienį turėjau tikrai daug išgyvenimų, tai buvo gan sukrečiantys metai, o per šiuos metus turėjau laiko viska permąstyti ir ieškoti savęs. Dabar jaučiuosi dar stipriau subrendusi, žingsnis po žingsnio žengianti į suaugusios moters gyvenimą. Pajudėjau sąmoningumo ir savęs ieškojimo keliu, ir iš lėto viskas kristalizavosi po praėjusių pokyčių, iššūkių ir etapų. Tai automatiškai atnešė dar kitokius pokyčius, visada vyksta kaita, tikiu, kad visi pokyčiai ir iššūkiai, išgyvenimai, situacijos veda į gera, į patirtis, iš kurių galime ko nors pasiimti. Džiaugiuosi už viską, ką patyriau, ir gerą, ir blogą. Šiuo metu labai mokausi mintis nukreipti kuo pozityvesne kryptimi. Stengiuosi mažinti savo lūkesčius, norus ir į viską žiūrėti paprasčiau, organiškiau, kelti sau mažesnius reikalavimus nei anksčiau. Laikui einant suprantu, kad viskas yra laikina ir gyvenime žavesys ir yra pokyčiuose. Vienintelis dalykas, kuris niekuomet nepasikeis, tai šeima. Su laiku pradedu vis stipriau suvokti, kad vieninteliai ir svarbiausi žmonės mano gyvenime yra šeimos nariai.

Ko palinkėtum sau?

Sau palinkėčiau išmokti labiau mėgautis esama akimirka, esama patirtimi. Linkiu sau pažinti pasaulį dar įvairesnėmis pusėmis. Taip pat – daugiau spontaniškumo ir laisvės.

Apie tavo asmeninį gyvenimą kiti tikrai žino mažai. Ar turi antrąją pusę?

Kol pavyksta, stengiuosi atskirti savo asmeninį gyvenimą nuo darbo ir viešumos, todėl apie jį nediskutuoju. Užtenka, kiek apie jį žino draugai ir artimieji. Galiu patvirtinti, kad nesu įsipareigojusi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų