Lėlė tikrame gyvenime šokiruoja praeivius: lūpas putlinasi kas mėnesį ir svajoja apie didžiausią krūtinę

Apie tobulą išvaizdą svajoja ne vienas, tačiau ją kiekvienas įsivaizduojame kitaip. Tačiau ne veltui sakoma, kad dažniausiai norime to, ko patys neturime – būtent dėl šios priežasties daugybė žmonių ryžtasi ne tik smulkiems pokyčiams, bet ir įvairioms plastinėms operacijoms.

Konstantia Dimola (tv3.lt fotomontažas)
15

Daugiau nei 110 tūkst. eurų plastinėms operacijoms išleidusi moteris pripažįsta, kad išties yra nuo jų priklausoma, o visi pokyčiai ją pavertė barbe realiame gyvenime.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lėlė tikrame gyvenime šokiruoja praeivius: lūpas putlinasi kas mėnesį ir svajoja apie didžiausią krūtinę

40-metė Konstantia Dimola iš Amsterdamo svajojo apie didžiausią krūtinę pasaulyje, o savo lūpas siekia padidinti kiekvieną dieną.

Per visą savo gyvenimą ji net 5 kartus tobulinosi krūtinę, ne kartą siurbė riebalus nuo savo blauzdų, tobulinosi nosį, yra pasidariusi ilgalaikį veido kontūravimą, akių vokų pakėlimo procedūrą, taip pat – veido pakėlimą, o jos skruostai ir lūpos yra kupini hialurono.

Nepaisant to, kad atrodo it plastikinė lėlė, Kostantia nesupranta, kodėl aplinkiniai iš jos šaiposi ir vadina monstru ar gyvūnu iš zoologijos sodo. Tiesa, tai jos neskaudina. „Nuo tada, kai man suėjo 5 metai, aš žiūrėdavau į savo lėlę barbę ir svajodavau būti tokia, kaip ji. Per pastaruosius metus žmonės juokiasi iš to, kaip atrodau, bet aš myliu savo kūną, o tai viskas, kas man svarbu“, – sakė moteris.

Tiesa, tai – tikrai ne paskutinės Konstantios operacijos, ateityje ji tikisi jų pasidaryti net ir daugiau. Netolimoje ateityje ji nori pasidaryti dar vieną plastinę nosies operaciją, brazilišką sėdmenų pakėlimą ir krūtinės patobulinimus.

REKLAMA

„Niekuomet nesustosiu darytis plastinių operacijų. Kai kurios moterys moka už atostogas ar vestuves. Mano visi pinigai yra skiriami pokyčiams – visa tai yra to verta. Žinau, kad taip, kaip atrodau, patiktų ne kiekvienam, tačiau man tai nerūpi. Nedarau to dėl nieko kito, tik dėl savęs. Tai mane daro laiminga ir aš negaliu sulaukti, kol tapsiu visiška lėle“, – sako ji.

Dėl šios priežasties, būdama dar paaugle, ji ėmė dirbti padavėja, o visus savo pinigus taupė tam, kad galėtų pasidaryti plastinių operacijų – pirmąją pasidarė vos sulaukusi 22 metų.


Rašyti komentarą...
J
Joris
2019-07-12 00:36:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargšė ligota moteris,čia jau su galva negerai
Atsakyti
0

E
ELS
2019-07-11 23:48:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Putlios lūpos ir dideli papai, bet mažos smegenys.
Atsakyti
0

K
Kristina
2019-07-12 00:32:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia pabaisa susitikus gali zmogus infarkta gaut
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų