Kodėl lietuviams nesiseka „kabinti“ merginų? Giriaus pasimatymą išgelbėjo tik juokas

Meilės siekia visi – vieni ieško antrosios pusės per pažinčių programėles, kiti – naktiniuose klubuose, o dar kiti tenkinasi tik vienos nakties nuotykiais. Vis dėlto neretai pirma frazė, kuria užkalbinate jums patinkantį žmogų, būna lemiama – būtent tai lems ne tik jūsų to vakaro baigtį, bet ir galimybę santykius tęsti toliau.

Tiesa, pasirodo, kad sužavėti iš pirmo žvilgsnio, ar tiksliau – pirmųjų žodžių – nėra taip paprasta. Tuo 6-oje „Glostyk Bobiką“ serijoje įsitikino ir pagrindinis serialo herojus Girius.

Be to, skaitytojų apklausa taip pat pateikė kelis įdomius rezultatus.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Visa tiesa, kodėl lietuviams nesiseka „kabinti“ merginų: Giriaus pasimatymą išgelbėjo tik juokas

Susitikęs su kur kas jaunesniu draugu bei tikru vakarėlių „liūtu“, Girius leidžiasi į naktinio gyvenimo siūlomas linksmybes. Stebėdamas savo draugo Arnoldo pavyzdį, „kabinti“ merginas stengiasi ir jis. Ir nors iš pradžių tikina, kad panų „kabinimas“ prilygsta važiavimui dviračiu (vienąkart išmoksti, o įgūdžiai lieka visam gyvenimui), jam tenka skaudžiai nudegti.

Visai neseniai naujienų portalas tv3.lt sulaukė ir Giriaus istoriją patvirtinančios skaitytojos laiško, kuri teigia, kad, neva, visi vyrai – lepšiai, ir patys nė nesugeba užkalbinti merginų.

REKLAMA

Vis dėlto vėliau įvykdyta apklausa parodė, kad su tuo sutinka nevisi. Naujienų portalui tv3.lt paklausus, „Kaip vaikinai „kabina“ patikusią merginą?“, daugiau nei pusė apklaustųjų (56 proc.) buvo įsitikinę, kad dažniausiai vyriškosios lyties atstovai tai daro pasakydami komplimentą.

Kiek mažiau (30 proc.) tikino, kad šiuolaikiniai vyrai moterų išvis „nekabina“ ir joms siekti norimo vyro dėmesio tenka pačioms, o dar 14 proc. pasirinko atsakymą, jog vaikinai laukia, kol draugas sužavės porą merginų, o tada tikisi, kad kažkuri iš jų klius ir jam.

Kaip žmonos išduotam Giriui sekėsi „kabinti“ pamatysite pažiūrėję naująją „Glostyk Bobiką“ seriją.

Stebėkite serialą kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį tik per TVPlay!

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų