Kaunietė neištvėrė: šiuolaikiniai vyrai – visiški lepšiai apklausa

Naujienų portalo tv3.lt redakcija sulaukė skaitytojos laiško, kuriame prisistačiusi moterimi iš Kauno ji piktinasi vyrų elgesiu. Esą jie ne tik patys nebeužkalbina merginų, bet ir tikisi, kad jos per pirmąjį pasimatymą susimokės už kavą ar kitą gėrimą.

Pateikiame neredaguotą skaitytojos laišką:

„Šiuolaikiniai vyrai – visiški lepšiai. Jau ne kartą esu mačiusi, kaip klubuose vienas drąsuolis eina kalbinti merginų, o kiti kaip veršeliai stovi aplinkui ir žiūri, kaip draugui pasiseks, ar jie galės kaip nors įsitraukti į pokalbį.

Manau, kad tai rodo, kaip šiuolaikiniai vyrai yra išlepinti ir ne ko kito, o savo mamyčių. Popina sūnelius, saugo, valgyt daro, marškinukus lygina, jei galėtų, tai ir mergelę parvestų, kaip kokioje Indijoje.

O kur dingo vyriškas žavesys ir stiprybė? Esu nusivylusi.

Dar daugiau: tie vyrai, užaugę šiltnamiuose, net negali už naująją simpatiją sumokėti kavinėje, nes arba jiems gaila, arba jie darbo neturi. Apgailėtina. Lietuvoje rasti normalų vyrą – praktiškai misija neįmanoma, aplinkui vieni lepšiai.“  


Rašyti komentarą...
D
Darius
2019-07-03 15:48:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mieloji autore, lygios galimybes juk. Prisisauket, dabar dalinkimės ir sunkumus ir džiaugsmus.
Atsakyti
-9

t
to aha
2019-07-03 15:46:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
siaip grazios visus traukia...
Atsakyti
-1

A
AT
2019-07-04 09:04:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmas klausimas kuri turetu autore ir pritriancios uzduoti sau - kodel? Kodel normalus, kazko pasieke gyvenime, zinantys ko nori vyrai turetu jumis dometis? Kuo jus idomios, ipatingos? Jei tik klube, prie baro kokteli isgerti ir savo makiaza parodyti tai... neidomu, nebet tokiems pat, taip kad visi priekaistai veidrodziui.
Viskas pagal nuopelus - kiek vertos tokie ir sukasi aplink taip kad nesinervinkit.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (67)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų