Mantvydo vardą išsitatuiravusi moteris atskleidė tiesą: parodė tikrąjį jo veidą

Dar visai neseniai internetą sudrebino raumeningojo Mantvydo Statkevičiaus pareiškimas, kad lietuvaitės yra apsileidusios ir savimi nesirūpinančios. Portalui tv3.lt jis kiek vėliau gyrėsi sulaukęs ir netikėtos gerbėjos dovanos – moteris neva išsitatuiravo vyro vardą intymioje kūno vietoje.

32

Visgi į naujienų ir pramogų portalą tv3.lt kreipėsi tikroji Mantvydo „gerbėja“, kuri papasakojo istoriją iš savo pusės.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvėms aukštus reikalavimus keliantis Mantvydas sulaukė buvusios merginos atkirčio

Anksčiau pats Mantvydas tvirtino, kad tatuiruotę pasidarė jo gerbėja, susižavėjusi jo vyriškumu ir požiūriu į gyvenimą. Pasak Mantvydo, mergina jam tiesiog atsiuntė nuotrauką, kurioje jis išvydo jo vardo tatuiruotę intymioje kūno vietoje.

„Aš paklausiau jos, kodėl ji taip padarė, o ji man atsakė, kad ją žavi mano vyriškumas. Ji visada pasižiūrėjusi į tatuiruotę supranta, kokio vyro nori ir tai, jog bet kas jai netinka. Mergina sakė, kad žino, koks yra tikras vyras, nes jo vardas puošia jos kūną“, – tąkart tv3.lt pasakojo Mantvydas.

Mantvydas sakė, kad toks siurprizas tikrai jį nustebino, tačiau neatsidžiaugė ir tuo, kad mergina visa tai darė nuoširdžiai ir iš viso širdies.

Pasiteiravus, ar su mergina jie buvo iš anksčiau pažįstami, Mantvydas prasitarė, kad jų pažinčiai būtent ir suvedė kūno piešinys: „Dabar jau esame pažįstami, teko įvertinti gyvai tatuiruotę. Viskas labai gražu ir skoninga. Jaučiuosi nerealiai, nes mergina suprato, kad mano viso to tikslas yra įkvėpti moteris motyvacijos spinduliuoti“, – teigė jis.

Visgi istorija iš Santos pusės skamba kiek kitaip – moteris papasakojo, kad su Mantvydu juos siejo romantiški santykiai, kartu jie praleido metus kaip pora.

„Pas mus, kaip ir pas visas poras, buvo visko – ir gražių akimirkų, ir pykčių. Su Mantvydu draugavome metus laiko, o kai pasirodė straipsnis apie jo vadinamąją „gerbėją“, t.y. mane, skaičiau komentarus ir likau labai nusivylusi žmonėmis“, – sakė Santa.

REKLAMA

Moteris sakė, kad nors ir nutrūko jų su Mantvydu romantiški santykiai, ji vis tiek jį mini gražiausiais žodžiais ir linki tik gero.

„Lietuvoje žmonės pyksta ir niršta iš pavydo, jei kitas žmogus, šiuo atveju Mantvydas, džiaugiasi gyvenimu, yra gražus ir prisižiūrėjęs vyras. Galiu pasakyti, kad su Mantvydu praleidome daug gražių ir prasmingų akimirkų, su juo galėjau jausti saugia ir tikra moterimi. Jei kiekvienas vyras turėtų nors dalelę jo savybių, kiekviena moteris būtų laiminga“, – tvirtino moteris.


Rašyti komentarą...
O
Ona
2019-07-02 19:55:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailė,kuriai atrodo,kad visi pavydi.Tokio negražaus ir nesimpatiško vyro nenorėčiau net aš,brandaus amžiaus moteriškė.Vyras turi būti PROTINGAS,o ne kvailys,manantis,kad jis gražus ir visoms patinka.Tatuiruotė-vergo ,o ne laisvo ir mylinčio žmogaus simbolis.
Atsakyti
-6

C
Cirkas isvaziavo klauna paliko
2019-07-03 14:50:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laiko klausimas kada Mantvydas lūpas prisipus
Atsakyti
-1

b
birute
2019-07-02 20:29:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad baisus tas dziedas,as senole i ji neziureciau,kazkoks plastmasinis,negyvo veido,o merga durna kad ant sikines vardus raso pirmo pasitaikiusio
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (58)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų