Baleto šokėjas Juška papasakojo, kuo regi ir kaip auklėja savo vaikus

„Kad mažoji šoktų, tai aš labai norėčiau, nors Pauliukas yra, kaip aš sakau, guminis vaikas. Jis išgirsta muziką ir iškart šoka, iš jo būtų galima daryti. Bet aš nespausiu šito“, – taip apie savo vaikų pasirinkimą užsiiminėti baletu kalba baleto primarijus Nerijus Juška.

Baleto šokėjas Juška papasakojo, kuo regi ir kaip auklėja savo vaikus

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ pašnekovas kartu su žmona Agne sutiko papasakoti apie savo atžalas – vienerių metukų Eva ir trijų Paulių. Agnės teigimu, duktė Eva valdingesnė ir dėl to daug panašesnė į tėtį, kuris gimęs taip pat po skorpiono ženklu.

„Eva yra su charakteriu, neveltui skorpionė, visko išsireikalauja. Paulius ir turėjo būti skorpionas, bet gavosi svarstyklės. Galvojome, kad abu vaikai bus skorpionai“, – su šypsena pasakojo baleto šokėjas.

Pasak Agnės, Paulius yra jautresnis, todėl bendraujant su juo reikia pasverti kiekvieną žodį. „Kai noriu sudrausminti, tai su juo kitaip reikia bendrauti. Negali net griežtesnio žodžio pasakyti, nes reaguoja kitaip. Su juo reikia per aplinkui ir švelniai, o su Eva… Jei pasakai negalima, tai ji savo kalba sako galima ir trepteli koja“, – apie savo vaikus pasakojo Agnė.

Daugiau žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų