nerijus juška

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nerijus juška“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nerijus juška“.

Nerijaus Juškos šeima tik per plauką išvengė nelaimės: vos nesupleškėjo namas

Baleto primarijaus Nerijaus Juškos ir žmonos Agnės Juškienės namuose tik per plauką neįvyko baisi nelaimė. Sugrįžęs po spektaklio namo, vyras pamatė tai, kas privertė griebtis už galvos.  N. Juška socialiniame tinkle pasidalijo, ką pamatė sugrįžęs namo.  Vos išsaugojo namus Vyras teigia, kad po tokio incidento galėjo netekti namų.  Įrašu N. Juška sutiko pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.  „Vienas žingsnis iki nelaimės.
85 2024-06-10

Nerijaus Juškos dukrai – 6-eri: dovanų užsiprašė tikro arklio

Penktadienį Nerijaus ir Agnės Juškų dukrelei Evai sukako 6-eri. Garsus baleto primarijus nuoširdžiai stebėjosi mergaitės gerosiomis charakterio savybėmis – kiek daug jos širdyje telpa meilės ir rūpesčio, užuojautos. Visgi pripažino, jog kartais išlenda ir maži „ožiukai“, dėl kurių Eva mėgsta apkaltinti vieną aplinkybę – zodiako ženklą! Be to, šiemet gimtadienio proga dukra paprašė tikrai nekuklios dovanos... Nerijus Juška su šeštuoju gimtadieniu savo dukrą Evą pasveikino jau anksti ryte.
87 2023-10-27

Juška prisiminė karjeros pradžią: buvo pasakyta, kad mano vieta – vos ne prie tualeto

Baleto primarijus Nerijus Juška grįžta į TV3 laidą „Gero vakaro šou“! Paskutinį kartą, kai lankėsi šioje žiūrovų pamiltoje laidoje, žinomas vyras sukėlė tikrą juoko bangą – atliekant sudėtingą judesį, N. Juška netyčia užkliudė vedėjo Justino Jankevičiaus galvą, o tai, kas įvyko po to, tapo bene labiausiai žiūrovų pamėgta visų laikų laidos akimirka… O šį trečiadienį Nerijus žiūrovams apie savo profesiją papasakos ir dar daugiau.
2023-09-27

Agnė Juškienė – apie šeimoje kuriamus įpročius, pamokas vaikams ir kodėl paliko sceną

Vaikystėje ji nuolat tapdavo „Dainų dainelės“ laureate, gindavo mokyklos garbę matematikos olimpiadose, o namuose krykštaujant trijų mėnesių sūnui apsigynė magistro diplomą. Maksimaliste save vadinanti baleto primarijaus Nerijaus Juškos žmona Agnė Juškienė net ir šiandien motinystę derina su darbu keliuose miestuose. „Esu iš tų mamų, kurios sėdi namuose su vaikais prie knygų, neturi jokių auklių ar namų tvarkytojų“, – sako ji.
2023-09-24

Nerijus ir Agnė Juškos mini ypatingą progą: „Šiandien mums šventė“

Baleto artisto Nerijaus Juškos ir SEO specialistės, vadybininkės Agnės Juškienės šeimoje rugpjūčio 15-oji žymi ne tik Žolinę, bet ir sutuoktiniams svarbią šventę. Lygiai prieš keturis metus pora pakrikštijo savo vaikus – sūnų Paulių ir dukrą Evą.  Prisimindama gražią šventę, socialiniame tinkle „Instagram“ A. Juškienė pasidalijo žaviomis krikštynų akimirkomis. Kadruose užfiksuoti jautrūs šventės momentai, spalvingas dekoras, šeimos emocijos.
2023-08-15

Telšiuose apsilankęs Smoriginas kreipėsi į Jušką: „Nesuprantu, kodėl jis iš čia išvažiavo?“

TV3 kelionių projekto „Maisto kelias“ vedliai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinkas kiekvienoje šeštadienio laidoje siekia ne tik pristatyti įdomiausius kelionių maršrutus po Lietuvą, bet ir įkvėpti žiūrovus pažinti mūsų šalies miestų ir miestelių istoriją, atrasti neeilines gastronomines vietas, veiklas bei pramogas ir nepakartojamai praleisti likusią vasarą. O šįkart jie nusitaikė į Žemaitijos sostinę – Telšius.
2023-07-28

Nerijus ir Agnė Juškos atskleidė, kaip rūpinasi savo sveikata: prabilo apie šiuolaikinės visuomenės bėdą

Baleto primarijus Nerijus Juška ne vienerius metus praleido ant scenos intensyviai šokdamas bei sportuodamas. Norėdamas nenualinti kūno bei išlaikyti raumenų sveikatą, vyras turėjo atidžiai savimi rūpintis. Kokie būdai garsiam baleto primarijui padėjo nepalaužti savo sveikatos? Savo asmenine patirtimi pasidalins ne tik Nerijus, bet ir jo žmona Agnė.
2022-10-02

Nerijus ir Agnė Juškos – apie ypatingus metus ir dukrą: širdis plakė neapsakomai greitai, akyse kaupėsi ašaros

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto primarijus Nerijus Juška jau dvylika metų yra įkūręs savo baleto mokyklą. Naujienų portalui tv3.lt jis drauge su žmona Agne dalijosi patirtimis ir pasiekimais. Jo teigimu, pradėti šokti nėra per vėlu, lankant baletą galima gerinti sveikatą ir muzikos įgūdžius.  Keičiasi požiūris į baletą N. Juška džiaugėsi, kad susidomėjimas baletu yra didelis, tėvai skuba leisti vaikus į baleto mokyklą.
2022-09-28

Vaikus auginantys garsūs žmonės – apie papildomus laisvadienius tėvams: to seniai reikėjo

Vaikus auginantiems bei dirbantiems tėvams asmeninį ir darbinį gyvenimą suderinti kartais būna tikras iššūkis. Tačiau visai neseniai Seimas pritarė įstatymo pataisoms, kurios leidžia džiaugtis papildomais laisvadieniais nuo darbo net ir vieną vaiką auginantiems tėvams. Tiesa, vieną vaiką iki 12 metų auginantys tėvai tėvadienį ar mamadienį gautų kartą per tris mėnesius. Dirbantys žinomi žmonės tikina, kad tai geras sprendimas tiems, kurie dirba ilgas valandas.
2022-06-30

Štai, kaip pasikeitė Nerijaus Juškos sodas per 10 metų: žmona Agnė neslepia, ką dar reikėtų keisti

TV3 laida „Svajonių sodai“ baleto primarijaus Nerijaus Juškos sode lankėsi 2011 metais, kai jis buvo dar visai neseniai nusipirkęs nuosavą namą Rokantiškėse. Tuomet jis pats ėmėsi kiemo tvarkymo darbų ir su dideliu susidomėjimu išklausė laidos ekspertų patarimų. „Užeikite, pasižiūrėsime, ką turime ir ką reikia daryti, nes aš pats nežinau ir neįsivaizduoju, ką čia reikia daryti“, – prieš daugiau nei dešimt metų kalbėjo svajonių būstą įsigijęs N. Juška.
2022-05-15
REKLAMA
REKLAMA

Primarijus Nerijus Juška paneigė populiarų mitą apie baleto šokėjų mitybą: ką jie valgo iš tiesų?

Neseniai profesionalią karjerą baigęs baleto mokyklos įkūrėjas Nerijus Juška ne vienerius metus žiūrovus žavėjo įspūdingais savo pasirodymais ir charizma. O jau šio šeštadienio TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ žinomas vyras atskleis dar ne visiems pažįstamą ir suprantamą baleto pasaulį bei papasakos apie jo užkulisius.
2022-04-08

Nerijus Juška – apie bombų griaudesį Sakartvele ir gastroles, kurių gėdijasi: net nenoriu prisiminti

Puikiai žinomas baleto šokėjas Nerijus Juška ne vieną kartą yra sakęs, kad kaip menininkas jis neturi nieko bendra su politika. Tačiau dabar, netylant sprogimams Ukrainoje, vyras prisimena gastroles Kremliuje, kuriomis anksčiau taip didžiavosi. Šiandien jis sako, kad gėdijasi dėl to, kad turėjo sąsajų su Kremliumi ir nori atsikratyti bet kokio priminimo, kad kartu dirbo su okupantais.
2022-03-27

Išskirtinis „Nakties Venecijoje“ vakaras pritraukė būrį garsenybių: ryžosi kilniam tikslui

Šeštadienio vakarą į Vilniaus Valdovų rūmus, rinkosi garbinga publika. Raudonuoju kilimu svečiai žengė dėl kilnaus tikslo – kovos su krūties vėžiu. Elegantišką labdaros vakarą, kaip ir kasmet, rengė Tarptautinė Vilniaus Moterų Asociacija (IWAV), jau tryliktus metus organizuojanti kovai su krūties vėžiu skirtą iniciatyvą „Sužydėjusi viltis“. Šių metų gala vakaro tema – „Naktis Venecijoje“ įkūnyta kartu su oficialiu renginio partneriu, renginių ir komunikacijos agentūra „Olive.
2021-10-10

Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys atkartojo garsųjį „Gero vakaro šou“ triuką: kam smūgio nepavyks išvengti šįkart?

Šį trečiadienį TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ pasirodys du garsūs aktoriai – Marius Repšys ir Leonardas Pobedonoscevas. Žinomi vyrai ne tik papasakos apie paskutinį juos siejusį bendrą darbą, bet ir pabandys atkartoti vieną garsiausių įvykių, nutikusių per praėjusių metų laidą. Minėto įvykio niekaip negali užmiršti ir laidos vedėjas Justinas Jankevičius.
2021-09-08

„Gero vakaro šou“ komanda atskleidė, kas vyksta užkulisiuose: viskas, ko nežino žiūrovas

Tikriausiai būtų sunku pagalvoti, kad vieną dieną iš TV3 eterio dingtų viena labiausiai žiūrovų pamiltų laidų „Gero vakaro šou“ – tą sunkiai galėtų įsivaizduoti ir visa šou kūrybinė komanda, ir žiūrovai, ir net pašnekovai. Šie skambutį su pakvietimu atvykti į laidą priima besišypsodami, o ir ant mėlynosios pokalbių sofos visuomet grįžta su malonumu.
2021-09-01

Vandens pramogos pritraukė būrį garsenybių: pasirodė retai viešumoje matoma Straleckaitė su mylimuoju

Kerintis pasakojimas apie išdavystę ir meilę, didingų dvaro rūmų vaizdai ir aktyvus poilsis naujame vandenlenčių parke Vilkaviškio apylinkėse – taip sekmadienį kartu leido nemažas būrelis žinomų žmonių. Apsilankyti Sūduvos krašte nusprendė ir tie, kurie jau yra aistringi vandens sporto gerbėjai, ir tie, kurie dar niekada nėra bandę išmėginę „wake“ oazės privalumų, rašoma pranešime spaudai.
2021-06-21

Juškienė surengė įspūdingą gimtadienio šventę: labiausiai nustebino vyro dovana

Į savo trisdešimtojo gimtadienio šventę svečius pakvietusi SEO specialistė, vadybininkė Agnė Juškienė, baleto primarijaus Nerijaus Juškos žmona, iki paskutinės minutės pati rūpinosi kiekviena iškilmių detale. Žinoma, sukaktuvininkė turėjo ir ne vieną pagalbininką bei, kad ir kaip stengėsi kontroliuoti visą šventės eigą, staigmenų jai pateikė tiek sutuoktinis, tiek draugai. „Gimtadienis – man džiugi ir labai laukiama šventė.
2021-06-05

Agnės ir Nerijaus Juškų šeimoje – dviguba šventė: mini ir Mamos dieną, ir vestuvių metines

Primarijui Nerijui Juškai ir jo žmonai Agnei šis savaitgalis ypatingas – pora mini ir ketvirtąsias vedybų metines, ir Mamos dieną. Tam, kad dviguba šventė būtų kuo ypatingesnė, sutuoktiniai, kartu su brangiausiais sau žmonėmis, nusprendė pasilepinti švelnėjančio karantino privalumais bei pastarąsias dienas leidžia Birštone, rašo pranešime spaudai.
2021-05-02

Urologas: kodėl vyrams būtina rūpintis prostatos sveikata?

Prostatos ligos – dažna ne tik vyresnių, bet ir jaunesnių vyrų sveikatos problema. Tačiau kalbėti šia tema vyrams vis dar yra nedrąsu. Laida „Sveikata.lt“ prostatos temą liečia jau ne pirmą kartą – stengiamės priminti, kad kalbėti apie prostatą – ne tik nėra gėda, bet ir būtina. Laidoje kalbiname gydytoją urologą Aivarą Grybą ir vieną garsiausių solistų Lietuvos baleto istorijoje Nerijų Jušką.  Prostatos ligos gali kenkti ne tik vyrų fizinei, bet ir emocinei būsenai.
2021-02-05

Baleto primarijus Juška – apie dalyvavimą muštynėse: „Jeigu noriu pažaisti, tai naudoju rankas, o jei rimčiau, tai kojas“

Trečiadienio vakarą smagiausioje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuosis Lietuvos baleto primarijus, savo baleto mokyklos įkūrėjas Nerijus Juška. Laidoje netrūks juoko, smagių praeities istorijų, žaidimų bei epizodų, kuriuose baleto šokėjas pademonstruos neįtikėtinus savo sugebėjimus. Elegantiškas, humoro jausmo nestokojantis, meno pasaulio atstovas N. Juška nustebins visus papasakodamas, kad praeityje jam ne kartą teko susimušti.
2021-01-27

Juška laidoje vienu judesiu „atjungė“ Jankevičių – netyčia trenkė į galvą

Šį trečiadienį TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ lankysis Lietuvos baleto primarijus Nerijus Juška, kurio pasirodymas, tikriausiai, įeis į laidos istoriją. „Gero vakaro šou“ studijoje demonstruodamas savo sugebėjimus N. Juška netyčia atjungė laidos vedėją Justiną Jankevičių – spyrė jam tiesiai į galvą. Laidoje J. Jankevičius užsidėjo auksinę kepurę ir paklausė N. Juškos, ar jis galėtų numušti jam kepurę su koja. Atlikti iššūkį žinomas baleto šokėjas sutiko.
2021-01-25

Nerijaus Juškos ir jo dukrelės Evos gimtadienis – pasaka karalystėje ir pabėgimas į Balį

Paskutinė spalio mėnesio savaitė Agnės ir Nerijaus Juškų šeimoje vainikuota net dviem pasakiškais gimtadieniais. Spalio 27-ąją Eva atšventė 3-iąją, o spalio 29-ąją baleto primarijus Nerijus minėjo 44-ąją sukaktį. „Kiekvieno šeimos nario šventę stengiamės paversti įsimintina ir ypatinga – nes gražiausi„ brangiausi prisiminimai dar ilgai šildo bei džiugina širdį“, – sakė įprastai visas iškilmes mylimiesiems organizuojanti Agnė, rašo pranešime spaudai.
2020-10-30

Primarijus Juška aprodė įspūdingus namus: susidūrė su viena problema

Visai neseniai baleto primarijus Nerijus Juška apsisprendė, kad įspūdingam jų šeimos namui reikia pokyčių. Prieš 12 metų čia įsikūręs Nerijus sumąstė iš pagrindų pakeisti kai kurias namo dalis, pavyzdžiui – perdažyti fasadą.  Vis dėlto tai padaryti bus ne taip paprasta, todėl čia žinomam vyrui į pagalbą atskubėjo TV3 laida „Penkių žvaigždučių būstas“. Teigiama, kad namo fasado perdažymas – vienas efektyviausių būdų, kaip namas gali pakeisti savo veidą.
2020-07-05

Juška sulaukė ypatingos staigmenos: tik žinojau, ką turėsiu apsirengti

Su žmona Agne, sūneliu Pauliumi ir dukrele Eva baleto primarijus Nerijus Juška praleidžia daug laiko. Ne išimtis ir šis savaitgalis, kuomet minima Tėčio diena, rašoma pranešime spaudai. „Na, šiai šventei skyrėme visą savaitgalį. Aplankėme ne tik artimiausius sau žmones, bet ir sukūrėme tikras iškilmes savo namuose“, – su šypsena sakė N. Juška. Jo šeimoje staigmenos mylimiesiems – gana įprastas dalykas.
2020-06-07

Padėkos Cololo nesibaigia ir po mirties: dizaineriai atskleidė, už ką jam bus visada dėkingi

„Gali vilkėti patogius laisvalaikio drabužius ir gerai jaustis ant „raudonojo kilimo“, – sutartinai juokavo renginių vedėjas Dainius Martinaitis ir televizijos projektų prodiuseris Gediminas Juodeika, vakarą kartu su būriu žinomų kolegų leidę nuotaikingame dizainerių Dianos Želvienės ir Tado Kuzminsko surengtame vakarėlyje, rašome pranešime spaudai.
2020-03-12

Su šeima atostogauti išvykęs Juška susidūrė su iššūkiais: stebino ne vieną

Susikrauti lagaminus per keletą dienų, perleisti kolegoms svarbiausius darbus bei pasidomėti kraštu, į kurį vyksti, baleto primarijui Nerijui Juškai ir jo žmonai Agnei jau nebėra iššūkis. Tai šeima, auginanti du vaikučius Evą ir Paulių, patyrė visai neseniai sulaukusi vieno televizijos projekto komandos pasiūlymo paviešėti Kipre, rašo pranešime spaudai. „Juk ten šilta, tai jokio streso nebuvo.
2019-10-11

Baleto primarijus Juška prakalbo apie prostatą: nematau jokios gėdos

Nors šiais laikais gydytojai bei visuomenė į vyrų antrosios širdies – prostatos – sveikatą atkreipia vis daugiau dėmesio, visgi stipriosios lyties atstovai neretai privengia lankytis pas urologą, tinkamai neįvertina jaučiamų simptomų ir ignoruoja daugelių ligų pradžią.
2019-10-07

Budrienė prakalbo apie sunkius laikus: visko buvo

Vaikų gimimas, laikas su artimaisiais, kalnuose kylantis rūkas, miško kvapas, su mama suvalgytas šerbetas, fejerverkų festivalis, įspūdingi renginiai, Paryžius, keliu prabėganti šernų šeimyna, tėčio iš kelionės parvežta suknelė, delfino paglostymas – tai tik dalis prisiminimų, sukeliančių teigiamas emocijas ir įsirėžusių į atmintį visam gyvenimui.
2019-09-23

Žemaitė viešumoje pasirodė be sūnaus: tam yra rimta priežastis

Ketvirtadienio vakarą žinomi kauniečiai atvyko į atsinaujinusios vaikiškų prekių parduotuvės „KidZONE“ atidarymą. Šventės vedėja Viktorija Šaulytė papasakojo apie šio sezono vaikų stiliaus tendencijas, pristatė mokyklinį, šventinį ir sportinį įvaizdžius, rašoma pranešime spaudai. Po stiliaus patarimų vaikai buvo kviečiami pasipuošti veidus blizgučiais, vaišintis desertais.
2019-09-20

Siegel prikaustė dėmesį: pasirinko įspūdingą derinį

„Graži moteris – ne ta, kuri stilingai apsirengusi ar ryškiai pasidažiusi. Moters grožis atsiskleidžia tada, kai ši save atranda mėgstamoje veikloje. Tokia moteris spinduliuoja pasitikėjimu savimi, skleidžia meilę aplinkiniams ir yra verta jaustis gražia“, – per antrojo savo salono „Studio M by Milita Urban“ atidarymo šventę kalbėjo vizažistė Milita Daikerytė.
2019-09-10

Stasiulytė rėžė vyrams be pasigailėjimo: svarbiausia ne dydis, o meistriškumas

Šiandienos pasaulyje tampa vis sunkiau apibrėžti „vyriškumo“ sąvoka – vieniems atrodo, kad skirstyti žmogaus savybes pagal lytį yra netoliaregiška. Kiti – priešingai, teigia, jog tradiciniai vyrų ir moterų skirtumai buvo, yra ir visada bus.
2019-07-30

Baleto šokėjas Juška papasakojo, kuo regi ir kaip auklėja savo vaikus

„Kad mažoji šoktų, tai aš labai norėčiau, nors Pauliukas yra, kaip aš sakau, guminis vaikas. Jis išgirsta muziką ir iškart šoka, iš jo būtų galima daryti. Bet aš nespausiu šito“, – taip apie savo vaikų pasirinkimą užsiiminėti baletu kalba baleto primarijus Nerijus Juška. Laidos „Pasaulis pagal moteris“ pašnekovas kartu su žmona Agne sutiko papasakoti apie savo atžalas – vienerių metukų Eva ir trijų Paulių.
2019-06-29

Retai interviu dalijanti Juškos mylimoji atskleidė, koks yra jos vyras: sūnus kopijuoja

Keliauti, turbūt, kad mėgsta daugelis. Vieni mėgaujasi poilsinėmis kelionėmis, na, o kiti mieliau renkasi praleisti aktyviai laiką. Viena žaviausių Lietuvos šeimų Nerijus Juška su žmona Agne atskleidė, koks laisvalaikio praleidimo būdas jiems priimtiniausias. Scenos princu tituluojamas Nerijus Juška su žmona Agne bei vaikais laiko veltui neleidžia. Žavingoji žmona papasakojo, jog jie praktiškai kiekvieną savaitgalį vyksta pramogauti.
2019-06-28

Baleto primarijus Juška švyti: tokios laimingos šeimos – dar nematėt

Kelionių internetu pardavėjas ir sparčiai kylantis kelionių organizatorius „Makalius“ švenčia 10-ies metų jubiliejų. Ta proga, vyras sukvietė artimiausius draugus į naują agentūros erdvę. Rimvydas Širvinskas jubiliejaus šventėje surengė įspūdingą renginį. Susibūrė būrys garsių svečių, kurie mėgavosi Lino Adomaičio koncertu bei Jono Nainio diskoteka.
2019-06-26

Žemaitė pirmąkart po gimdymo pasirodė viešumoje: prabilo apie pokyčius

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose neseniai praūžė vaikams skirto geriamo trikolageno „FenoQ“ kūrėjų rengtas mažųjų talentų šou. Ši iniciatyva ne tik subūrė daugybę gabių ir drąsių vaikų, bet ir solidų būrį žinomų Lietuvos tėvų, kurie užėmė komisijos narių kėdes. Mamos dienos proga jie pasidalino mintimis apie tėvystę bei tarpusavio santykius su vaikais, rašoma pranešime spaudai.
2019-05-03

Pavydėtino grožio Anželai – komisijos narės išbandymas

Nepabūgę sniego ir žiemiško oro sekmadienio rytą žinomi Lietuvos žmonės rinkosi į „ČiopČiop“ konferencijų centrą Vilniuje, kur vyko lietuvių ir švedų sukurto geriamo trikolageno „FenoQ“ kūrėjų surengtas jau antrasis mažųjų talentų šou. Didelio susidomėjimo sulaukęs pirmasis talentų šou etapas įvyko Kaune, šįkart savo gabumus mažieji rodė sostinėje, o ateityje laukia ir talentų šou pajūryje.
2019-01-20

Žinomos moterys grožio klinikos atidaryme spindėjo prabanga: kuri atrodė geriausiai?

Krištolinė šventė – taip buvo pavadintas pirmojo Lietuvoje, analogų neturinčio Mikropigmentacijos centro – klinikos atidarymas. Kaune duris atvėrusios vis labiau populiarėjančių grožio procedūrų erdvės įkurtuvės sutapo su kitu svarbiu įvykiu – žinomos ilgalaikio makiažo meistrės bei centro savininkės Gitanos Vizgaitienės penkioliktosiomis veiklos metinėmis. „Penkiolikos metų jubiliejus vadinamas krištoliniu.
2018-10-18

Baleto primarijus Juška švenčia vaikų gimtadienius: asmeninių pokylių maratonas

Spalis baleto primarijui Nerijui Juškai ir jo žmonai Agnei jau ne vienerius metus asocijuojasi su iškilmingiausiu laiku – antrąjį rudens mėnesį gimtadienį mini tiek žinomas scenos virtuozas, tiek abu jo mažyliai: sūnus Paulius bei dukrelė Eva. „Pauliukas pradeda mūsų asmeninių pokylių maratoną, kuris baigiasi spalio 29-ąją – tądien pasaulį išvydau aš. Nors, tiesą pasakius, dabar labiau švenčiu vaikų gimtadienius. Apie savo negalvoju“, – su šypsena sakė N. Juška.
2018-10-17

Kitokios garsenybių pusės: žinomų šeimų asmeniniuose kadruose – išskirtinės šventės akimirkos

Tikriausiai visiems įdomu, kaip Lietuvos garsenybės mini svarbiausias savo šventes – gimtadienius, vaikų krikštynas ir kitas įsimintiniausias akimirkas. Vis dėlto tai pamatyti iš arti pavyksta tik kviestiniams svečiams.
2018-07-17

Atostogų kadruose – kitokios garsenybių pusės: žinomos šeimos pasidalijo asmeninėmis nuotraukomis

Vasara – atostogų metas ne tik studentams ir moksleiviams. Geri orai tiesiog traukia žmones į gamtą, į paplūdimius, į keliones. Šiuo sezonu visi tarsi pabunda ir atsiduoda gyvenimo mėgavimuisi. Garsios Lietuvos šeimos taip pat ne išimtis. Violeta ir Vilius Tarasovai, Š. Jasikevičiaus šeimyna, Jasaičiai, Katažina ir Deivydas Zvonkai, Lavrinovičiai, Nerijaus Juškos šeima – visos šios nuostabios šeimos pasidalijo pavydą keliančiais atostogų kadrais.
2018-07-14

Pietūs gamtoje Nerijui Juškai apkarto: tokio vaizdelio išvysti nesitikėjo

Baleto primarijus Nerijus Juška socialiniame tinkle pasidalijo nuotraukomis, kurios sukrėtė jo draugus. Buvo matyti, kad garsus vyras, besiruošdamas iškylauti, liko nemaloniai nustebintas dėl mėsos, kurią išvydo parsinešęs iš prekybos centro. Tuo tarpu prekybos centro atstovė patikino, kad įsivėlė paprasta žmogiška klaida.
2018-07-10

Nerijus Juška prabilo apie ypatingą įvykį: „Mano širdis sklidina laimės“

Antradienio vakarą ne tik vaikai ir jų tėveliai, bet ir garsūs pramogų pasaulio, švietimo ir mokslo ministerijos atstovai rinkosi į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą stebėti Nerijaus Juškos baleto mokyklos nuostabaus grožio spektaklio „Stichijos“ ir „Šopeniana“. Birželio šventinis savaitgalis minint vaikų gynimo dieną, tėvo dieną vainikuotas įstabaus grožio spektakliais vykusiais Kaune nacionaliniame dramos teatre ir Vilniuje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.
2018-06-07

Įspūdingas gimtadienis: Nerijus Juška savo žmoną nustebino stulbinančiomis dovanomis

„Praleidome tris fantastiškas dienas jūros, saulės ir svetingų šeimininkų prieglobstyje“, - apie viešnagę naujai įsikūrusiuose svečių namuose „Skrablas“ pasakojo baleto primarijus Nerijus Juška. Čia jis atvyko su savo šeima bei žmonai Agnei brangiausiais žmonėmis – tėveliais. Kelionė į latviškąjį pajūrį buvo tikslinga – Juškos ne tik norėjo pailsėti, bet ir rasti tinkamą vietą svarbiai šventei. „Gimtadienį visada švenčiu, bet su savo artimaisiais.
2018-05-28

N. ir A. Juškos prabilo apie nėštumo laikotarpį

Kūdikio laukimas – vienas stebuklingiausių laikotarpių kiekvienos šeimos gyvenime. Tačiau daugumai nėštumas asocijuojasi ne tik su laime bei džiaugsmu, bet ir su jauduliu ar įvairiais rūpesčiais. Baleto primarijus Nerijus Juška kartu su savo žmona Agne pasidalijo savo patirtimi. Tam, kad būtų užtikrintas kiek įmanoma sklandesnis nėštumas, o laukimo netemdytų įvairūs nerimą keliantys negalavimai, būtina atidi gydytojo priežiūra.
2018-05-07

Baleto primarijaus N. Juškos šeimoje – pokyčiai: mes su Agne jau turime antrus namus

„Pusę savaitės praleidžiame Vilniuje, o kitą pusę – Kaune. Kartais net patiems sunku suprasti, kur mes gyvename“, – šypsosi baleto primarijus Nerijus Juška. Pastaraisiais metais pagrindiniai darbai jo laukia ne sostinėje, o Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. Antrame pagal dydį Lietuvos mieste veikia ir jo vardo baleto mokykla. Norėdamas kuo daugiau laiko praleisti su šeima, N. Juška į laikinąją sostinę dažniausiai keliauja su žmona Agne ir dviem mažyliais – sūnumi Pauliumi bei dukrele Eva.
2018-04-25

Poilsiu su šeima besimėgaujanti Nerijaus Juškos žmona švyti grožiu

„Darbas, darbas, darbas... Spektakliai skirtinguose miestuose. Treniruotės su vaikais baleto mokykloje. Žiemos sezonas artistams visada būna intensyvus, todėl šeimai lieka mažiau laiko ir dėmesio. Apie atostogas „kur šilta“ apskritai kol kas nėra net kada pagalvoti.
2018-02-02

Nerijus Juška: besibaigiant metams prisiminė padarytas klaidas

Baleto primarijus Nerijus Juška, ne kartą viešai užsiminęs, jog dėl daugybės per karjerą patirtų traumų reikėtų mažinti darbų krūvį, neatsispyrė kvietimui po daugelio metų Didžiojoje scenoje vėl šokti klasikinį baletą. Šįkart į princo vaidmenį spektaklyje „Kita Pelenės istorija“ žinomas artistas turi įsijausti Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. „Kūnui tenka didžiulis fizinis krūvis, po kurio anksčiau, kai turėdavau laiko, atsipalaiduodavau baseine. Bet to nebepakanka.
2017-12-08

Laikas šeimai: Liveta ir Petras Kazlauskai susiderino kalėdinius megztinius

Vakar žinomi žmonės skubėjo į Birštoną – buvo pakviesti į jaukiame kurorte įkurtas kalėdines dirbtuves. „Nieko panašaus anksčiau nesame kūrę“, – sutartinai tikino renginio svečiai, gaminę vieną svarbiausių laukiamiausių metų iškilmių akcentų – Kalėdų vainikus.
2017-12-05

Po gandų apie skyrybas V. Skaisgirė prakalbo apie vaikui skiriamą laiką

Šį, penktadienio, vakarą žinomus žmones ir jų vaikus subūrė sostinės „Ogmios miesto“ laisvalaikio terasoje įkurtos žaidimų šalies „Alisa“ pirmasis gimtadienis. Svečius pasitiko pati herojė Alisa, stebinanti staigmenomis ir gimtadienio dovanomis, baltasis žaidimų šalies zuikis ir kiti gyvūnėliai, kuriuos čia pat buvo galima paglostyti ir pamaitinti, o didžiausią įspūdį mažiesiems paliko milžiniškas, net keturių aukštų tortas.
2017-12-02

N. Juška pasidalino miela dukrelės fotosesija: atskleidė, kaip išrinko vardą

Baleto primarijus Nerijus Juška ir jo žmona Agnė jau kurį laiką į spalio 27 – ąją dieną gimusią dukrelę kreipiasi Evos vardu. „Tik susilaukę pirmagimio Pauliaus įsitikinome – iš anksto parinkti kūdikiui vardą labai sunku, nes kai mažylis išvysta pasaulį, gali paaiškėti, jog tai, kas atrodė gražu, susidūrus su realybe visai nedera. Su Evute tokia pati situacija mums pasikartojo dar kartą“, - sakė laimingi tėvai. Visi vardai, kurie buvo sugalvoti prieš mažylei gimstant, mergytei netiko.
2017-11-29
Į viršų