Meghan ir Harry sūnaus Archie krikštynos – jau netrukus: šventėje nedalyvaus vienas svarbus asmuo

Gegužės 6-ąją princui Harry ir jo mylimajai Meghan Markle gimė sūnelis – Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Berniukas viešumoje buvo parodytas vos kartą, o ir nuotraukų jo nėra daug.

Meghan Markle ir princas Harry (nuotr. SCANPIX)
8

Tačiau jau kitą mėnesį įvyks jo krikštynos, kurios, tikėtina, pritrauks didelį visuomenės dėmesį. Deja, šventėje nedalyvaus vienas svarbus žmogus.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Markle ir Harry parodė, kaip jų vaikelis atrodo iš arti: pasirinko ypatingą progą

Įprasta, kad karališkosios šeimos atstovų vaikų krikštynose dalyvauja visi žinomiausi šeimos nariai, vis dėlto karalienė šią šventę praleis. Sunku patikėti, tačiau užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad tą dieną ji turės kiek svarbesnių karališkųjų pareigų.

Tiesa, per daug nusivilti nereikėtų – pasirodo, kad tai jau ne pirmas kartas, kai karalienė praleidžia artimų savo šeimos narių krikštynas. Pavyzdžiui, ji lankėsi princo Williamo ir Kate Middleton atžalų – princo George ir princesės Charlotte – ceremonijose, vis dėlto praleido princo Louiso šventę praėjusiais metais.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad M. Markle ir princo Harry sūnaus krikštynos bus svarbios ir tuo, jog pagaliau paaiškės, ką pora savo vaikui parinko krikštatėviais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų