„8 Kambarys“ atskleidė, kaip sutaria su savo mylimosiomis: „Buvo visko“

Jei prieš kelerius metus grupės „8 Kambarys“ pavadinimas daugeliui buvo nežinomas ir kėlė daugybę klausimų, dabar jų dainas dainuoja tūkstančiai. Karolis Talutis-Talaz ir Deividas Alejūnas-Corsalis apsilankė tv3.lt diskusijoje, kur kiek plačiau papasakojo apie savo gyvenimą.

Su hitu „Ieškau“ 2018-ųjų balandį Lietuvos radijo stočių topus užkariavęs vaikinų duetas susibūrė visiškai netikėtai. Kartu su bendru draugu studiją įkurti nusprendę jaunuoliai nė nenutuokė, kad savo kūrybą sujungs ir taps mėgstama grupe.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 8 kambarys apsilankė TV3 studijoje

„Mus suvedė muzika, abu kūrėme namuose, bet turėjome bendrą draugą su kuriuo nusprendėme trise padaryti studiją, kur galėtume kiekvienas dirbti su savo muzika“, – pasakojo jie.

2013-aisiais susipažinę vaikinai kelis metus dirbo ties studijos įrengimu, tačiau vėliau sulaukė lemtingo pasiūlymo pasirodyti koncerte. Savo kūrybos muziką atlikęs Karolis ir Deividas taip tapo jaunimo dabar dievinama grupe, su mįslingu pavadinimu, „8 Kambarys“.

Paklausus, ar dažnai jie sulaukia klausimo, ką reiškia jų grupės pavadinimas, vaikinai tik nusijuokia: „Tai pats nemėgstamiausias mūsų klausimas.“

Pasirodo, kad daug kam klausimą keliantis pavadinimas reiškia jų studiją, kurioje laikas tiesiog pradingsta. „Apvertus aštuonetą gaunasi begalybės ženklas“, – minėjo Deividas.

8 kambarys (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Tiesa, hito „Ieškau“ atlikėjai neslėpė, kad ši daina atsirado tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Iškart po jos atlikėjų gyvenimas pasikeitė kardinaliai – išaugo dėmesys bei padaugėjo koncertų, jie surengė pirmąjį savo turtą po Lietuvą.

REKLAMA

Visgi šalia jų visą tą laiką buvo ir antrosios pusės. Karolio mylimoji Kristina šiemet sudrebino „X faktoriaus“ sceną, kur jautriomis dainomis ir stipriu balsu užkariavo tūkstančių TV3 žiūrovų širdis ir pelnė 3 vietą superfinale. Deividas šiemet nusprendė žengti lemtingą žingsnį ir pasipiršo ilgametei širdies draugei Jonei.

„Mūsų antros pusė atsirado mūsų gyvenime, kai jau dirbome su muzika. Visko buvo. Palaipsniui viskas eina. Buvo pradžia, kur buvo tikrai visko, o dabar rimsta, stabilėja. Abi pusės viena kitą supranta ir viskas gerėja. Populiarumas neatsirado per vieną naktį. Jos matė, kaip mes karpome bilietus į savo koncertus, patys nešiojame plakatus ir reklamuojame, klijuojame. Jos matė kiekvieną mūsų pakilimą ir nuopuolį, ir jos kartu užaugo, todėl nepajuto tokio didelio skirtumo“, – sakė vaikinai.

Daugiau apie grupės ateities planus bei artėjančius koncertus – vaizdo įraše!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų