Stumbrienės šeimoje šventė: dukrai padovanojo išsvajotą dovaną

Verslininkė Inga Stumbrienė garsėja ne tik savo nepriekaištinga išvaizda, bet taip pat ir įspūdingomis vaikų gimtadienio šventėmis.

Inga Stumbrienė (nuotr. asm. archyvo)
25

Gegužės 23-ąją jos vyresnioji dukra Estela švenčia 13-ąjį gimtadienį, tiesa, dėl prasto oro, gimtadienio šventę teko atidėti.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stumbrienės šeimoje džiugi šventė: dukrai padovanojo išsvajotą dovaną

Nors Stumbrų šeimyna suorganizavo ne vieną įspūdingą vaikų šventę, vis dėlto Inga prisipažino, kad sunkumų iškilo, tačiau juos įveikė.

„Dar negaliu išduoti, ką planuojame, bus šventė. Visą mėnesį stebėjome orą, tačiau, atrodo, kad jis keičiasi kas valandą. Labai sunku buvo kažką planuoti, bet pagaliau pavyko ir kitą savaitgalį švęsime dukros gimtadienį“, – džiaugėsi I. Stumbrienė.

Inga taip pat ne kartą džiaugėsi, kad jos dukra itin mėgsta gaminti, visai neseniai Estelą pradžiugino žinia – jos receptai bus patalpinti kulinarijos žurnale: „Vakar dalyvavome žurnalo fotosesijoje, labai džiaugiamės, nes dukrytė turės savo receptų skiltį. Savotiška gyvenimo dovana jai, kad turi proga dirbti su geriausiais Lietuvos šefais ir dalytis savo receptais.“

„Daugybę metų dukra domisi kulinarijos subtilybėmis, dovanojame jai dovanas susijusias su maisto gaminimu, tikriausiai, jau viską turime virtuvėje“, – juokėsi moteris.

Inga taip pat atskleidė, ką gimtadienio proga padovanojo dukrai: „Tiek praeitais, tiek šiais metais ji norėjo keliauti į Disneilandą, todėl išpildėme jos norą. Po mėnesio keliausime visi kartu į šį miestą.

Vaikai nuo mažens kiekvieną vasarą važiuodavo į Disneilendą, bet padarėme pertrauką, galvojome, galbūt jiems atsibodo. Tačiau jau ir būdami vyresni, jie vis vien labai nori ten važiuoti.“

Moters teigimu, gimtadieniai vyksta vieną kartą metuose, todėl juos reikia gerai atšvęsti. Ne kartą I. Stumbrienė yra sakiusi, jog savo vaikams nenori dovanoti materialių dovanų – svarbiausia emocija ir įspūdžiai.

 


Rašyti komentarą...
b
birute
2019-05-23 19:56:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
tuscia kaip kibiras mama,tokia pat ir dukra uzaugins
Atsakyti
-4

V
Varna
2019-05-23 21:52:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trūksta žodžių! Tuštybė!
Atsakyti
-4

l
linkiu
2019-05-23 21:57:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
vaikus ismokinti dalintis. Ir kazka padovanoti sergantiems bendraamziams,gyvunu prieglaudai. Mokinkit,nes jusu neismokino
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų