Tragedija Ispanijoje: automobiliui įsirėžus į lauko kavines, sužeista bent 10 žmonių

Ispanijoje ramus poilsis Marbeljos kurorte baigėsi tragedija. 30-etis vairuotojas rėžėsi į keturių lauko kavinių lankytojus. 

Į žmones, sėdinčius lauko terasose, įsirėžusį automobilį apspitę poilsiautojai. „Tu vos nenužudei mano dukters“, – vairuotoją ima pulti moteris.

Taranavęs staliukus automobilis sustojo ir atsitrenkė į pastatą. Vairuotojas sužalojo mažiausiai 10 žmonių. Kai kuriuos iš jų – itin smarkiai. Įvykio vietoje sužeistieji guli tiesiog ant šaligatvio. Viena moteris apsipylusi krauju ir, atrodo, vos nepraranda sąmonės. O aplink išvartytus staliukus mėtosi nukentėjusiųjų daiktai.

„Išgirdome triukšmą, pasirodo – tai buvo automobilis, kuris važiavo pro keturių restoranų terasas. Visos jos buvo ant šaligatvio. Vairuotojas padarė daug žalos – jis važiavo pro pietaujančias šeimas, turistus“, – sako liudininkas. 

„Aš atsisėdau, o tada staigiai atsistojau, nes pamačiau, kaip į šaligatvį lekia automobilis. Ką aš galvojau? Terorizmas. Žmonės rėkė ir verkė“, – pasakoja kitas liudininkas. 

„Mašinoje jis buvo su motina ir dar dviem keleiviais. Jis greičiausiai patyrė kokį nors šoką, dėl kurio prarado kontrolę. Manau, kad tai nebuvo tyčinis veiksmas – vaikinas gyvena šioje kaimynystėje, už dviejų gatvių“, – priduria liudininkas. 

Netrukus į įvykio vietą atvyksta ir policijos pareigūnai, kurie vairuotoją suėmė.

Anot policijos pareigūnų, vairuotojas yra 30-etis vyras, o automobilyje jis buvo su savo tėvais. Jam atlikti alkoholio ir narkotikų testai, tačiau manoma, kad vyrą kamuoja psichikos sutrikimai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų