Pasnigus pasipylė avarijos: slidžiuose keliuose automobiliai daužėsi į atitvarus, stulpus

Vakare Vilniuje remontuojamame gatvėje dėl nesutvarkytos duobės įvyko avarija: priverstas stabdyti „Audi“ vairuotojas rėžėsi į stulpą. O dieną pasnigus pasipylė avarijos: slidžiuose keliuose automobiliai daužėsi į atitvarus, stulpus.

Į stulpą Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje, rėžėsi „Audi“. Avarija įvyko ties Ozo gatvės viaduku remontuojamas kolektorius, judri gatvė susiaurėjusi iki vos vienos eismo juostos. Maža to, susiaurėjimo vietoje gatvė buvo perkasta, duobė užpilta gruntu ir neužasfaltuota. Vairuotojai priversti staigiai stabdyti. „Audi“ vairuotojas sako, kad automobilis priekyje staigiai stabdė.

Opelio vairuotojas matyt stabdė paskutinę akimirką išvydęs nesutvarkytą duobę. Užpildas gruntas judrioje gatvėje išvažinėtas, nesėkmingai įvažiavęs gali susigadinti pakabą:

„Važiavau kažkur 40 km per valandą greičiu ir staigiai opelis per stabdžius. Kad į jį neatsitrenkčiau pasukau dešiniau ir viskas. Jis išlipo, sako, gerai, kad į mane neįvažiavai ir nuvažiavo toliau.“

„Audi“ vairuotojas duobės ir negalėjo pamatyti, nes ją užstojo priekyje esantys automobiliai. Ženklas apie tvarkomą gatvę stovi po viaduku, visai prie pat susiaurėjimo:

„Labai arti pastatytas, tiesiog galėjo toliau pastatyti, kad žmonės matytų iš tolumos, kad čia susiaurėjimas.“

Per avariją bent jau niekas nesužeistas. Tačiau apgadintas automobilis, nulenktas stulpas. Iškviesti už apšvietimo stulpus atsakingos įmonės darbuotojai, su jais „Audi“ vairuotojas užpildė eismo įvykio deklaraciją draudimo bendrovei. Atvažiavę „Grindos“ darbuotojai užpylė duobę nauja žvyro porcija.

O per naktį ir rytą Vilniuje prisnigo, avarijos pasipylė viena po kitos. Automobiliai trankėsi į stulpus, atitvarus. Didesnė avarija įvyko Sukilėlių gatvėje. Ties pėsčiųjų perėja siuntų tarnybos autobusiukas rėžėsi į „VW Passat“. Po smūgio į užpakalį autobusiukas dar užlėkė ant vejos ir kliudė stulpą.

Aiškėja, kad VW vairuotojas stabtelėjo praleisti į perėją žengiančio pėsčiojo. O autobusiuko vairuotojas laiku nepastebėjo nei pėsčiojo, nei stabdančio automobilio. Kai bandė stabdyti – buvo per vėlu. Matyt vengdamas susidurti bandė nusukti į veją, tačiau susidūrimo su VW neišvengė, dar ir kliudė stulpą. Dėl avarijos susikrimtęs siuntų išvežiotojas sakė, kad buvo labai slidu. Kai autobusiukas pradėjo slysti, jis nieko nebegalėjo padaryti.

Laimė, bent jau pėsčiojo mašinos nekliudė. Tačiau VW vairuotojui prireikė medikų: vyras skundėsi galvos ir kaklo skausmu. Vyrą greitosios pagalbos brigada išvežė į ligoninę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų