Olimpinė laida „Misija Tokijas“ – atsigavusi olimpinė viltis ir Dončičiaus magija

Pirmadienį Tokijuje savo pasirodymus tęsė Lietuvos buriuotojai ir plaukikai. Vienas jų – olimpine viltimi vadinamas Danas Rapšys, kuriam pavyko iškovoti vietą kovoje dėl aukso.

Svarbiausius ketvirtos Tokijo olimpinių žaidynių dienos įvykius naujienų portalo tv3.lt laidoje „Misija Tokijas“ apžvelgė TV3 sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Linas Kunigėlis.

Lietuvai ankstų rytą pusfinaliuose pasirodė du šalies plaukikai – Danas Rapšys ir Kotryna Teterevkova. Pastaroji parodė prastesnį rezultatą nei atrankoje ir į finalą nepateko.

Tačiau kovą dėl medalio tęsia D. Rapšys. Savo mėgiamoje 200 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungtyje lietuvis pademonstravo puikų rezultatą ir liko trečias iš 8 patekusių į finalą.

Savo olimpinį kelią tęsia ir šalies burininkai – Juozas Bernotas ir Viktorija Andrulytė. Sportininkų pasirodymą įvertino laidoje kalbintas TV3 sporto komentatorius Vytautas Jasutis.

Ant olimpinio krepšinio parketo šiandien debiutavo Lietuvos rinktinės viltis sudaužęs Luka Dončičius. Krepšinio vunderkindas kartu su Slovėnijos rinktine lengvai įveikė argentiniečius rezultatu 118-100 ir surinkęs 48 taškus beveik pagerino olimpinį rekordą – iki jo jam pritrūko vos 7 taškų.

Sportininkų komentarus ir varžybų akimirkas pamatykite laidoje, esančioje straipsnio pradžioje.

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų