Marijampolės policija sulaikė sunkiai suvokiamą automobilių kiekį

Marijampolės policijos pareigūnai pradėjo narplioti kol kas sunkiai įsivaizduojamo masto nusikaltimą. Per kelias dienas sulaikyta beveik šimtas automobilių su galimai suklastotais dokumentais. Jie visi turėjo būti išvežti į Tadžikistaną. Pareigūnai neatmeta, kad užgriebė ir pavogtų mašinų dangstymo schemą.

Dešimtys policijos užplombuotų automobilių kraunami ant autovežio ir vežami į saugojimo aikštelę. Mašinos jau buvo sukrautos į geležinkelio vagonus ir paruoštos išvežti į Tadžikistaną. Iš viso per pora dienų Marijampolės pareigūnai sulaikė arti šimto mašinų. Daugumos jų yra suklastoti dokumentai. Į areštinę buvo uždarytas vienas Tadžikistano pilietis.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marijampolės policija narplioja kol kas sunkiai įsivaizduojamo masto nusikaltimą

„Pas asmenį, kuris šiuo metu yra suimtas vienam mėnesiui, rasta 50 automobilių raktelių. Tikrinant tuos raktelius įvairiose Marijampolės miesto vietose buvo rastas dar labai nemažas kiekis automobilių“, – sako prokuroras Giedrius Šalaševičius.

Tadžikas pareigūnams teigia, kad klastodami mašinų dokumentus jie jas pajaunina. Tuomet esą išvengia mokesčio savo šalyje.

„Kalba, kad tas klastojimas yra skirtas tam, kad įvežtų automobilius į Tadžikistano Respubliką, nemokant ekologinio mokesčio. Tačiau tai yra tik jo versija“, – pasakoja G. Šalaševičius.

Marijampolės pareigūnai įtaria, kad šitaip gali būti dangstomas ir kitas nusikaltimas – automobilių vagystės. Šios įmonės teritorijoje, kurioje rasta daugybė automobilių su padirbtais dokumentais, ne kartą yra aptikta prabangių, dažniausiai užsienyje pavogtų mašinų.

Įtariama, kad mašinos su padirbtais dokumentais ne kartą yra iškeliavusios iš Lietuvos. Pareigūnai aiškinasi, kaip kroviniai pravažiuodavo Lietuvos muitinę. Ten mašinų dokumentai turi būti tikrinami.

„Tiek garaže, tiek pas suimtąjį namuose, nuomojamame bute, buvo rasta nemažas kiekis akivaizdžiai suklastotų registracijos liudijimų. Vizualiai matosi, kad yra suklastoti dokumentai. Ir pakankamai nekokybiškai“, – teigia G. Šalaševičius.

Anot prokuroro, šiam ikiteisminiam tyrimui kol kas galo nematyti. Neatmetama, kad įtariamųjų gali daugėti. Aiškinamasi, kaip prie šios nusikalstamos schemos yra prisidėję Lietuvos piliečiai.


Rašyti komentarą...
J
Joojop
2020-02-03 17:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinant, kad Lietuvoje kur mesi kepurę , ten ant kysininko pataikysi, visiškai nenuostabu kodėl mašinos palindo per pasieniečių kontrolę.
Atsakyti
-1

O
Otilija Nekraseviciene
2020-02-03 15:01:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal ten ir mano Toyota Corolla pas juos. 2007
Atsakyti
-2

d
dfg
2020-02-04 13:45:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
dziaukites abeliai isveza isLietuvos siuksles o jie dirba tipo ..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų