nusikaltimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nusikaltimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nusikaltimas“.

Vilniaus policija sulaikė du asmenis, įtariamus per konfliktą bare sužalojus žmogų

Vilniaus apskrities policija pranešė sulaikiusi du asmenis, įtariamus per konfliktą bare sumušus ir peiliu sužalojus žmogų. Anot pranešimo, birželio 4 dieną, apie 22 val. 40 min., Vilniaus bare, kilus konfliktui tarp lankytojų, du asmenys sumušė 1981 metais gimusį vyrą, dūrė jam peiliu.
Kriminalai 2024-06-14

Kūdikio nužudymo Klaipėdoje atomazga: vaikžudžiui tėvui psichinę ligą sukėlė narkotikų vartojimas

Klaipėdos teismas skelbia nuosprendį pernai lapkritį savo penkių mėnesių sūnelį nužudžiusio uostamiesčio gyventojo byloje. Vyras, neapsikentęs kūdikio verksmo, ištraukė jį iš lovytės, supurtė, trenkė į grindis, o tada išmetė pro langą. Nors vaiką jis nužudė apsvaigęs nuo narkotikų, dėl jų sukeltos psichinės ligos teismas klaipėdietį pripažino nepakaltinamu ir nusiuntė į psichiatrijos ligoninę. Pasveikęs jis išeis į laisvę. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Klaipėdos baikerių gauja įtariama turto niokojimu, žmonių terorizavimą

Uostamiesčio policijos kriminalistai atlieka tyrimą dėl baikerių gaujos vykdyto turto niokojimo, žmonių terorizavimo ir kitų nusikaltimų, kaltinimai pareikšti keturiems asmenims. Klaipėdos policija ketvirtadienį informavo atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu, neteisėto disponavimo sprogmenimis, viešosios tvarkos pažeidimo bei žmogaus terorizavimo.

Paišymas ant sienų lietuviui ir ukrainiečiui atsirūgs: nusikaltimas neliko nepastebėtas

Du grafiti chuliganai nusprendė „papuošti“ prezidentūros pastatus. Netoliese patruliavęs ekipažas skubėjo įvykio vieton.  Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius.  Pareigūnai gavo patikslinimą, kad menininkai jau įlipo į autobusą. Policininkams beliko sulaukti, kol šis sustos. Vos išlipę berneliai papuolė tiesiai pareigūnams į glėbį – iš netikėtumo net amą prarado.  Vos pravėrus vieno vaikino rankinę randami dažų flakonai.

Vilniuje nepažįstami asmenys užpuolė ir sumušė jaunuolį, pagrobė 250 eurų ir kuprinę

Gegužės 31 d., penktadienį, apie 22 val. 45 min. Vilniuje, Minties g., nepažįstami asmenys užpuolė ir sumušė jaunuolį (gimusį 2006 m.), o vienas jų pagrobė 250 eurų ir kuprinę „Nike“ su sportine apranga, praneša Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatoKomunikacijos poskyris. Nuostolis – 336 eurų. Nukentėjusysis, suteikus med. pagalbą ligoninėje, gydomas ambulatoriškai.

Du vyrai nuteisti dėl neteisėto disponavimo cigaretėmis, vienas jų siunčiamas už grotų

Vilniaus apygardos teismas penktadienį du vyrus pripažino kaltais dėl neteisėto disponavimo baltarusiškomis cigaretėmis ir alkoholiu, vienam jų skyrė laisvės atėmimo bausmę daugiau nei dvejiems metams. Anot teismo, anksčiau už panašius nusikalstamus penkis kartus teistam Švenčionių rajono gyventojui R. G., subendrinus su ankstesniais nuosprendžiais skirtomis bausmėmis, skirta galutinė bausmė – laisvės atėmimas dvejiems metams ir aštuoniems mėnesiams.
Kriminalai 2024-05-31

Kaune vyras grasino parduotuvės darbuotojai

Kaune ketvirtadienį vyras grasino parduotuvės darbuotojai. Kaip skelbė Policijos departamentas, ketvirtadienį apie 10 valandą Kaune, Baltijos gatvėje, 2004 metais gimęs vyras, pažeisdamas viešąją tvarką bei demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams, grasino 1995 metais gimusiai parduotuvės darbuotojai. Įvykio metu žmonėms nenukentėjo. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Paaiškėjo, kad Klaipėdoje nušautas žinomas Kauno kriminalinio pasaulio veikėjas: kraupi meilės drama

Aiškėja kraupios žmogžudystės Klaipėdoje detalės. Pranešama, kad gegužės 26 dieną nušautas žinomas Kauno kriminalinio pasaulio veikėjas. Kaip skelbia Kauno diena, Artūras Mockus nuo klaipėdiečio kulkų krito ne dėl gaujos reikalų, o dėl meilės istorijos. Jo ir mylimosios šaulys tykojo uostamiestyje, ir pavydo apimtas paleido kulkas. Vėliau jis pats rastas negyvas.

Vilniuje iš stovėjimo aikštelės pavogtas automobilis „Mercedes“

Vilniaus apskrities policija pirmadienį gavo pranešimą apie iš automobilių stovėjimo aikštelės pavogtą automobilį „Mercedes Benz Sprinter“. Kaip pranešė Policijos departamentas, 13.56 val. gautas pranešimas, kad nuo balandžio 16–iki gegužės 6 dienos Vilniuje, Oslo gatvėje, iš automobilių stovėjimo aikštelės pavogtas 2014 metais pagamintas automobilis. Nuostolis – 14 tūkst. eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.
Kriminalai 2024-05-07

Už disponavimą narkotikais, padirbtais pinigais kauniečių porai skirtas laisvės atėmimas

 Teismas kauniečių porą pripažino kalta dėl kelių dešimčių nusikalstamų veikų, susijusių su disponavimu netikrais pinigais bei narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, apgaule įgytais COVID-19 vakcinavimo dokumentais.
Kriminalai 2024-05-03
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų