Karo siaubą Izraelyje su šeima išgyvenęs Šetkus aprodė namie esančią slėptuvę Laida „Žmonės kalba“

Vienas žymiausių Lietuvos futbolininkų Ernestas Šetkus su šeima jau ketverius metus gyvena Izraelyje. Laidoje „Žmonės kalba“ vyras atvirai pasakoja, kokį siaubą teko patirti per paskutines kelias savaites, kai buvo kilęs karinis konfliktas tarp žydų ir palestiniečių. Nors šiuo metu paskelbtos paliaubos, sportininkas atvirai sako, kad jos labai trapios, nes vis dar kyla įvairių provokacijų iš arabų pusės. 

„Nuoširdžiai viliamės, kad situacija daugiau nepaaštrės, tačiau nesutarimai tarp žydų ir palestiniečių yra amžini. Per ketverius metus, kol gyvename Izraelyje, tai buvo pirmas kartas, kada konfliktas tapo toks aštrus ir išaugo į karinius veiksmus.

Tikrai buvo baisu girdėti raketų sprogimus naktimis, sirenų gausmą, kuris įspėja, kad būtina ieškoti saugios vietos. Daugelyje naujos statybos namų yra įrengti specialūs saugumo kambariai. Jie su tvirtomis durimis, sienomis ir langais. Mūsų namuose taip pat yra toks kambarys“, – pasakoja Ernestas.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ernesto Šetkaus gyvenimo akimirkos

Laidos metu vyras aprodė bunkerį primenantį kambarį, kuriame teko slėptis su visa šeima. Ernestas pripažįsta, kad ypač nelengva buvo jo žmonai, todėl jaučiasi be galo dėkingas Beatričei už pasiryžimą likti su vaikais Izraelyje. Pasak Ernesto, sunkiausias etapas buvo, kai jam reikėdavo vykti į treniruotes, o žmona su ketverių metų dukryte ir metukų dar nesulaukusiu sūneliu likdavo namie.

„Jei neturėčiau šeimos, gal ir mažiau nerimaučiau ar jaudinčiausi, bet kai žinau, kad namuose manęs laukia patys brangiausi žmonės, jausmas visai kitoks. Visada rizikuoji negrįžti pats ir niekada nežinai, ar šis išsiskyrimas nebus paskutinis... Tai kainuoja labai daug emocinių pastangų. Bet kai nevyksta jokie neramumai, gyventi Izraelyje tikrai saugu, patogu ir mums ši šalis labai patinka“, – sako futbolininkas.

Kaip į neramumus reagavo jo mažametė dukra? Ar šeima toliau pasiryžusi likti Izraelyje? Ir kokį esminį patarimą futbolininkas turi tiems, kurie nori pradėti gyvenimą šioje šalyje?

Visą interviu su E. Šetkumi žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Atviri, nuoširdūs, talentingi ir kartais priverčiantys nubraukti skausmo, o kartais juoko ašarą. Būtent tokie yra naujienų portalo tv3.lt laidos „Žmonės kalba“ pašnekovai. Naujausių kūrinių pristatymai, neeilinės istorijos, kelionės ir meilės ryšiai – žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės drąsiai kalba apie viską.

Laidą „Žmonės kalba“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 15 val. portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų