2023-aisiais šiems Zodiako ženklams Juodasis Mėnulis paruošė iššūkių: Naglis Šulija patarė, kaip elgtis

Kol vieni Zodiako ženklai šiemet džiaugsis turtingojo Jupiterio dovanomis, kitų laukia Juodojo Mėnulio mesti iššūkiai. Jo paliestų Zodiako ženklų savininkus bus lengviau išprovokuoti ir išvesti iš kantrybės, o astrologas Naglis Šulija pataria jiems nepriimti skubotų sprendimų. Daugiau apie tai astrologas papasakojo naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Žmonės kalba“. Astrologo Naglio Šulijos aiškinimu, Juodasis Mėnulis – tai mėnulio orbitos epogėjaus taškas.

Naglis Šulija įspėja – šiems Zodiako ženklams 2023 metais sėkmė nesišypsos

„Nauji metai – naujas aš“. Turbūt dažnas žengia į naujus metus su šia fraze ir tikėdamiesi, kad likimas atneš į jų gyvenimus naujų vėjų, laimės ir sėkmės. Astrologas Naglis Šulija turi gerų žinių – 2023-iaisiais žvaigždės bus itin dosnios keliems Zodiako ženklams, tačiau porai jų sėkmė gali išvis nesišypsoti. Kas gi tie laimingieji, astrologas atskleidė naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Žmonės kalba“. Anot N. Šulijos, už sėkmę bus atsakingas „ponas didžioji laimė“ – Jupiteris.

Ar 2023-iaisiais pagaliau atsikvėpsime? Naglio Šulijos metų prognozė Lietuvai

Kylančios kainos ir visai šalia verdantis karas dažnam kelia nerimą dėl ateinančių 2023 metų. Tačiau astrologas Naglis Šulija ramina ir sako, kad situacija Lietuvoje pradės gerėti, o ateinantys Triušio metai gali būti netgi nuobodoki.

Naglis Šulija atskleidžia, kokie bus 2023-ieji Lietuvai ir pasauliui: Rusijos laukia chaosas, kokio dar nematė

Laidoje „Žmonės kalba“ – išskirtinis pokalbis su astrologu, TV3 orų pranešėju Nagliu Šulija. Kas 2023-iaisiais laukia Ukrainos, o kas nutiks Rusijai? Ar matosi bent menkiausia šviesa karo tunelio gale? Ką atneš juodojo vandeningojo triušio arba katino metai Lietuvai ir jos žmonėms? N. Šulija pateikia viltingų įžvalgų dėl šiuo metu Ukrainoje vykstančio karo.

Sukčius viešinantis Dainius atskleidžia, kaip prieš šventes netapti aukomis: įsidėmėkit visam laikui

Kalėdos daugeliui asocijuojasi su dovanomis, todėl skubama jas pirkti dar iki švenčių ir vis dažniau internetu. Tačiau internetinė prekyba tapo tikra „aukso gysla“ ne tik verslininkams, bet ir sukčiams. Jų išmonei ir atkaklumui ribų nėra, todėl kiekvienais metais šventiniu periodu daugėja atvejų, kai iš žmonių išviliojami ir pinigai, ir svarbūs asmeniniai duomenys.

Libertas Klimka – apie šventinius papročius, burtus ir valgius: ant Kūčių stalo turėtų būti 9 patiekalai

Artėjant gražiausioms metų šventėms, etnologas Libertas Klimka kviečia prisiminti, kaip mūsų protėviai šventė Kūčias ir Kalėdas. Daugybę burtų, žaidimų ir papročių žinantis vyras sako, kad šiandien vis rečiau šie dalykai prisimenami, o juo labiau praktikuojami.

Nuo gimimo neįgali Ajana nesulaiko ašarų – dėl kovos už šunis vedlius sulaukė skaudžių kaltinimų

Šį pasaulį šilutiškė Ajana Lolat išvydo jau sirgdama cerebriniu paralyžiumi. Nors gydytojai prognozavo, kad mergina sėdės neįgaliojo vežimėlyje, šiandien Ajana vaikšto su ramentais, kasdien kopia laiptais į butą ketvirtame aukšte ir net pasiekė Gineso rekordą. Prieš mėnesį ji įgyvendino svajonę – naktį pradėjusi žygį Verkių regioniniame parke, mergina nuėjo beveik 15 kilometrų. Tai – ilgiausias atstumas, kurį žmogus su ramentais įveikė per mažiau nei 10 valandų.

Monika Linkytė – apie pasimatymus, ryšį su Leon Somov ir net dvi naujas dainas: svarbiausia būti savimi

Dainininkė Monika Linkytė su vienu žinomiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Leon Somov vėl suvienijo jėgas ir pristato net du naujus singlus – „Dūšia“ ir „Sakai man lyk“. Tinklalaidėje „Žmonės kalba“ ne tik išvysite jų vaizdo klipus, bet ir iš pačios Monikos išgirsite, kaip dainos gimė, kokią žinią norima jomis perduoti ir kodėl kalbėdama apie „Sakai man lyk“ dainininkė staiga susigraudina? „Man dainos yra pats geriausias būdas kalbėtis – tiek su savimi, ...

Vienintelė Lietuvoje laidotuvių vedėja Birutė – apie išskirtines laidotuves: jose ir plojama, ir net šokama

Vienintelė Lietuvoje laidotuvių vedėja Birutė Ambložiejė ryžosi atviram pokalbiui apie savo išskirtinį darbą. Kaip režisūros studijas baigusi moteris pasuko į laidojimo verslą? Nors ilgą laiką B. Ambložiejė vedė pramoginius renginius, vestuves, jubiliejų šventes, šiandien ji sako daranti tai, kas teikia didžiausią pilnatvę ir prasmę.

ŽMONĖS KALBA. Kaip auklėti vaikus be dramos ir kodėl tėčiai ne mažiau svarbūs už mamas?

Koks šiuolaikinių tėčių vaidmuo šeimose? Ar iš tiesų jie tik griežti, nesikišantys į vaikų auginimą ir vengiantys rodyti jausmus? Šeimų edukatorė Vaida Ivaniukaitė sako, kad šis stereotipas vis dar gajus mūsų visuomenėje, bet požiūris į tėčius ir jų pačių savęs vertinimas sparčiai keičiasi. Šiandien tėčiai ne tik dažniau ryžtasi imti vaiko priežiūros atostogas, bet ir nebijo ieškoti pagalbos, jei nežino, kaip susitvarkyti su emocijomis.

180 kg svėrusi Gabija atsikratė 70 kg ir savo tikslo siekia toliau: „Nieko nereikėjo atsisakyti“

Svorio metimas atrodo sunkus ir varginantis procesas, tačiau vilnietė Gabija Masionytė įrodė, kad svarbiausias yra noras, užsidegimas ir pasirinkti tai, kas šioje kelionėje tinka tau. Tokiu būdu Gabija atsikratė net 70 kilogramų. Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Žmonės kalba“ mergina pasakojo, kad jos sprendimas mesti svorį buvo kompleksinis, tačiau didžiausią postūmį turėjo įsigytas augintinis. „Nebuvo vienos konkrečios priežasties, bet jau kurį laiką galvojau, kad reikėtų pradėti keistis.

ŽMONĖS KALBA. 180 kg svėrusios vilnietės Gabijos pokyčiai: kaip šuo įkvėpė ją naujam gyvenimui?

Vilnietė Gabija Masionytė šiandien jaučiasi kaip niekad aktyvi, pilna energijos ir gyvenimo džiaugsmo. Tačiau prieš daugiau nei metus merginos kasdienybė buvo kitokia: nereguliarus valgymas, mažas fizinis aktyvumas ir apatija augančiam svoriui, nors vienu metu svarstyklės rodė 180 kilogramų. Gabija sako, kad pradėti pokyčių kelionę paskatino naujas augintinis – labai energingas ir daug dėmesio reikalaujantis šuo.

ŽMONĖS KALBA. Lietuvių iniciatyva skambinti rusams ir pasakoti apie karą Ukrainoje nuvilnijo per visą pasaulį

Rusijos valdžiai apribojus prieigą savo piliečiams prie nepriklausomų informacijos šaltinių ir užsienio žiniasklaidos, lietuviai inicijavo tarptautinę kampaniją „Paskambink Rusijai“. Milijonams rusų skambinantys savanoriai bando tokiu būdu informuoti žmones apie Ukrainoje vykstantį karą. Ši akcija sulaukė viso pasaulio žiniasklaidos dėmesio, o skambučių skaičius per keletą savaičių jau pasiekė beveik du šimtus tūkstančių.

ŽMONĖS KALBA. Simonas Storpirštis – apie kuriozus, nuotykius filmavimo aikštelėje ir aktoriaus duoną

Simoną Storpirštį TV3 televizijos žiūrovai puikiai pažįsta, aktorius jau ketverius metus iš eilės vaidina seriale „Prakeikti“. Prasidėjus ketvirtajam serialo sezonui, Marką Koganą vaidinantis aktorius ir vėl sugrįžo į televizijos ekranus.  Apie kuriozus, nuotykius ir aktorystę kalbins naujienų portalo tv3.lt laidos „Žmonės kalba“ žurnalistė Renata Šakalytė-Jakovleva.

ŽMONĖS KALBA. Karas Ukrainoje kelia paniką: kaip ją suvaldyti ir kaip apie karą kalbėti su vaikais?

Pasaulį šokiravusi žinia apie karą Ukrainoje kelia didžiulį nerimą ir suaugusiems, ir vaikams. Kaip nepasiduoti panikai? Kaip apie karą kalbėtis su vaikais ir paaugliais? Vieni tėvai slepia informaciją, kiti nori apie tai pasikalbėti, tačiau nežino, nuo ko pradėti. Kokių klaidų svarbu nepadaryti bendraujant su mažaisiais? Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Žmonės kalba“ pokalbis su VŠĮ „Paramos vaikams centro“ įkūrėja ir vadove, psichologe, psichoterapeute Aušra Kuriene.

Sandros Žutautienės scenos partneris Viktoras – apie kalbas dėl jų santykių: „Džiaugiuosi, kad mus poruoja“

Atlikėjas Viktoras Vaikšnoras ilgus metus dainavo vienas, tačiau jau kurį laiką ant scenos pasirodo drauge su „TV pagalbos“ žvaigžde Sandra Žutautiene. Prieš keletą metų užsimezgusi draugystė virto muzikiniu duetu, o gal jie pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime? „Daugelis taip galvoja ir labai daug žmonių užduoda šį klausimą. Iš tikrųjų su Sandra esame labai artimi, daug laiko leidžiame kartu, dažnai ir savaitgalius.

Justinas Jarutis prabilo apie tėvystę ir dukrą: nors keistai skamba – ji nemėgsta, kai dainuoju

Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų ir muzikos kūrėjų Justinas Jarutis pretenduoja susižerti net penkis M.A.M.A apdovanojimus. Kaip pats sako, praėję metai buvo ypač darbingi, todėl nenuostabu, kad sulaukė tiek nominacijų. Viena jų – Metų daina/kūrinys ir būtent už dainą „Rugpjūtis“, kurią Justinas sukūrė kartu su dainininke Jessica Shy.

Atlikėja Justė Starinskaitė – apie tylos mėnesį, kodėl atsisakė alkoholio ir džiugią žinią: „Esu labai laiminga“

Muzikos grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė šiandien jaučiasi be galo laiminga – po daugiau nei tris mėnesius trukusio gydymo ji vėl gali dainuoti. Atlikėja pasakoja, kad ant jos balso klostės susiformavusį nedidelį polipą iš pradžių norėta operuoti. Visgi pasitarusi su daugiau specialistų, Justė nusprendė gydytis vaistais. Maža to, pirmą mėnesį jai teko griežtai tylėti, todėl su sužadėtiniu Tadu Bulotu bendravo gestais.

Tiesiogiai: Martynas Levickis prisiminė pergalę „Lietuvos talentuose“

Akordeonisto Martyno Levickio ilgai pristatinėti nereikia – vaikinas 2010-aisiais laimėjo projektą „Lietuvos talentai“ ir dabar sėkmingai koncertuoja viso pasaulio koncertų salėse.  Naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijoje Martynas Levickis papasakos, kaip gyvena šiandien ir prisimins prieš 11 metų išplėštą pergalę televizijos projekte.

Evgenya Redko – apie sveikatos problemas, sujaukusias visus planus, ypatingą įvertinimą ir kovą su skausmu

Įspūdingieji muzikos apdovanojimai M.A.M.A. šiemet nudžiugins ne vieną muzikos entuziastą – šiais metais didžiojoje scenoje pasirodys progresyviosios pop muzikos atlikėja Evgenya Redko. Atlikėja šiemet nominuota net du kartus ir tai laiko didžiausiu įvertinimu. Apie nominaciją ir muzikinius pasiekimus Evgenya Redko papasakojo TV3 pokalbyje „Žmonės kalba“.  Visą pokalbį pamatykite vaizdo įraše.
Į viršų