„Prakeikti III“ žvaigždės Lenartavičius ir Butkus atvirai – apie aktorystę ir vienam jų gimsiantį kūdikį Laida „Žmonės kalba“

Žiūrovų pamėgtame seriale „Prakeikti III“ vaidinantys Robertas Lenartavičius ir Arnas Butkus tikina, kad kuriami personažai Slimas ir Levis gerokai nutolę nuo to, kokie abu vyrai yra realiame gyvenime. Vaidinti „mafijozų“ šeimos narius įdomus profesinis iššūkis, nes tokiu būdu kiekvienas turi galimybę geriau pažinti ir save. 

Laidoje „Žmonės kalba“ aktoriai pasakoja, kad Slimas ir Levis labai skirtingi broliai. Pirmasis mėgsta rizikuoti, būti įvykių centre, o antrasis ilgesnį laiką buvo labiau nuošalyje, tarsi užsidaręs vidiniame pasaulyje. Visgi aktoriai pripažįsta, kad bene daugiausia emocijų kelia siužeto vingiai, kai negali žinoti, kaip tavo kuriamas personažas baigs gyvenimą. Robertas atvirai sako, kad žinia, jog Slimas paklius į sprogimą, buvo netikėta, bet džiaugiasi, kad incidentas veikėjui nesibaigė mirtimi.

„Dažnai taip nutinka, kad personažui mirus, baigiasi ir aktoriaus darbas tame filme ar seriale. Tad natūralu, kad kiekvienas stengiasi „išvengti“ mirties. Visgi tokia patirtis iš profesinės pusės yra labai įdomus dalykas. Man asmeniškai tai suteikia papildomų pojūčių ir naujų spalvų. Bet aktorius juk neturi įtakos scenarijaus kūrėjams, todėl jeigu šie nusprendžia, kad personažui jau laikas „iškeliauti“, tenka su tuo susitaikyti“, – šypsodamasis sako Robertas.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. R.Lenartavičiaus ir A.Butkaus gyvenimo akimirkos

Arnas savo ruožtu sako, kad ilgiau dirbant su vienu projektu atsiranda prisirišimo jausmas ir prie personažo, ir prie kolegų, ir prie komandos. Todėl natūralu, kad norisi kuo ilgiau išlikti seriale. O kokia „Prakeikti III“ sėkmės paslaptis?

„Ko gero ta, kad šis serialas rodo pasaulį, apie kurį žinome ne tiek jau ir daug, bet suprantame, kad toks tikrai egzistuoja. Įvairios paslaptys, santykių aiškinimasis net ginklais, turbūt „užkabina“, nes realybėje ne taip juk dažnai galime susidurti su tokiais dalykais. Visada masina tai, ko nepažįstame, kas šiek tiek baugina“, – sako Arnas.

O kokie aktoriai yra ne filmavimo aikštelėje? Kodėl Robertui dažnai klijuojama „širdžių daužytojo“ etiketė? Šeimos pagausėjimo laukiantis Arnas atskleis, kas jam su žmona, aktore Justina Žiogaite-Butkiene netrukus gims.

Visą interviu su R. Lenartavičiumi ir A. Butkumi žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Atviri, nuoširdūs, talentingi ir kartais priverčiantys nubraukti skausmo, o kartais juoko ašarą. Būtent tokie yra naujienų portalo tv3.lt laidos „Žmonės kalba“ pašnekovai. Naujausių kūrinių pristatymai, neeilinės istorijos, kelionės ir meilės ryšiai – žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės drąsiai kalba apie viską.

Laidą „Žmonės kalba“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 15 val. portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
Z
Ziurovas
2021-05-19 15:16:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus serialas, nuastabus aktoriai, nesu praleidęs nei vienos serijos,todėl galima visą jūsų komanda didžiuotis ir palinkėt visiems kua geriausios sveikatos ir kuribingu metu
Atsakyti
-1

V
Vilija
2021-05-19 22:57:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl personažai elgiasi kaip idiotai, be jokios logiškos motyvacijos? Slimas tai išvis flegma, vos pavaidina.
Atsakyti
0

G
Gg
2021-05-20 08:01:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiaip jau vedėja galetu nemaišyti serialų. Nei Lenartavičius nei Butkus nevaidino Pasmerkti 3 seriale, o Prakeikti trilogijose, bei paskutiniame Pasmerkti 4 sezone. O visur jos minimas Pasmerkti 3 keistai skambėjo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų