Giulijos dukra Monika prakalbo apie šeimos pagausėjimą: su vyru labai mylim vaikus Laida „Žmonės kalba“

Operos pasaulyje sėkmingai karjeros laiptais kopianti Monika Falcon atvirai sako, kad iki ašarų išsiilgo scenos. Dėl pandemijos vis dar negalinti koncertuoti moteris su amerikiečiu vyru jau kurį laiką gyvena Kaune. Iš pradžių pora viešėjo pas Monikos mamą Giuliją, tačiau karantinui užsitęsus, nutarė gyventi atskirai. Gal užsienietis žentas susipyko su savo žymiąją uošviene?

„Oj ne, mama puikiai sutaria su mano vyru! Abu turi labai gerą humoro jausmą, mėgsta pajuokauti. Be to, mama dievina jo dainas ir yra nuoširdi mano vyro talento gerbėja. Tiesiog nutarėme gyventi dviese, nes porai taip geriau, mat į Niujorką grįžti kol kas nelabai galime ne tik dėl pandemijos, bet ir dėl mūsų numylėtinio šuniuko sveikatos. Jis neatlaikytų ilgos kelionės, tad, nutarėme dar kurį laiką pagyventi Kaune“, – pasakoja dainininkė.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monikos Falcon gyvenimo akimirkos

Šią vasarą sukaks penkeri metai, kaip Monika yra susituokusi, tačiau kol kas nežino, ar kaip nors ypatingai minės šį įvykį. Tiesa, moteris prasitaria, kad vis daugiau su vyru kalba apie vaikus ir sako, kad jos motinystės instinktas – labai stiprus.

„Aš visada maniau, kad labai anksti tapsiu mama. Bet viskas susidėliojo taip, jog motinystė nusikėlė. Norint sėkmingai siekti operos solistės karjeros, reikia tam skirti labai daug savo laiko, bet tikiu, kad su vyro ir mamos pagalba galėčiau suderinti motinystę bei dainavimą. Daug mano kolegių operos pasaulyje su tuo puikiai susidoroja, todėl jeigu vaikelis ateitų dabar – tikrai rastume išeitį“, – nuoširdžiai sako Monika.

Iki šiol atlikėja savo sutuoktinio viešai dar nėra pristačiusi. Ji įsitikinusi, kad taip geriau abiems – jeigu kas nors ateityje nutiktų judviejų santykiams, būtų mažiau apkalbų ir dėmesio. Visgi, laidoje „Žmonės kalba“ Monika atskleidė daug įdomių detalių apie savo vyrą ir net tai, kodėl jos pase įrašyta ne Falcon pavardė.

Visą interviu su M. Falcon žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Atviri, nuoširdūs, talentingi ir kartais priverčiantys nubraukti skausmo, o kartais juoko ašarą. Būtent tokie yra naujienų portalo tv3.lt laidos „Žmonės kalba“ pašnekovai. Naujausių kūrinių pristatymai, neeilinės istorijos, kelionės ir meilės ryšiai – žinomi Lietuvos žmonės drąsiai kalba apie viską.

Laidą „Žmonės kalba“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 15 val. portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
M
M
2021-05-05 16:26:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei aš dievinu tos Giulijos dejavima ,nei man įdomus Monikos ,,dainavimas,, kur jau ten pateko į opera su tokiu balsų ,neįtikėtina ,tokios didelės pagyros,net skaityti nemalonų.Visa Lietuva turi džiaugtis ,kad rado vyrą Amerikos ,kada jūs ,,garsenybės,,nustosit liaupsinti pačios save
Atsakyti
-19

A
Apkalbų
2021-05-05 16:35:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir dabar netrūksta.Kalbėti apie vaikelį viena,o jo susilaukti visai kas kita...
Atsakyti
-11

L
Lordas
2021-05-05 15:41:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia madinga apie savo vaikus kas susilaukė rašyti,kliedesių krastas
Atsakyti
-18

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų