Įspūdingą karjerą Londone padariusi kaunietė prabilo apie skaudžias patirtis: į mane yra mėtę „bulkutes“ Žmonės kalba

Modelis, aktorė, verslininkė, prabangių automobilių reklaminis veidas - tai tik dalis to, kuo Londone užsiima kaunietė Gabriella (Gabrielė) Melrose. Įspūdingos išvaizdos moteris laužo stereotipus, kad grožis ir protas yra nesuderinama. Laidoje „Žmonės kalba“ Gabriella atvirai sako, kad moterys neretai nuvertinamos dėl to, kad yra ryškios, rūpinasi išvaizda, bet visi šie dalykai netrukdo siekti karjeros ir būti, pavyzdžiui, sėkmingomis verslininkėmis.

„Mes labai dažnai žmones sutinkame pagal išvaizdą, bet palydime juk pagal protą. Taip, aš skiriu daug dėmesio savo kūnui, sportuoju, esu pasitobulinusi krūtinę, nosį ir pasiputlinusi lūpas. Gal dabar viso to nedaryčiau, nes manau, kad paskubėjau, bet nepaisant plastinių korekcijų, investicijų į grožį, aš ne ką mažiau investuoju į save, kaip asmenybę.

Gilinu žinias įvairiose srityse, daug semiuosi iš sėkmingų verslininkų, kurių sutinku darbinėje aplinkoje. Priklausau prabangių automobilių savininkų ir gerbėjų bendruomenei, o čia atsiranda ir reikiamos pažintys, ir kontaktai. Visi šie dalykai padeda pačios verslams labiau judėti į priekį, nes be pažinčių Londone sunku pasiekti didesnių aukštumų “, – atvirai sako Gabriella.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gabriellos Melrose gyvenimo akimirkos

Iš Kauno į Angliją ji emigravo prieš daugiau nei aštuonerius metus. Pradžia buvo labai sunki, nes Gabriella svečioje šalyje neturėjo nei artimųjų, nei draugų. Pradėjusi nuo indų plovimo, dabar moteris turi daugybę pelningų veiklų ir jau ruošiasi įsigyti prabangų automobilį „Lamborghini“. 

„Aš viską, ką šiandien turiu, pasiekiau pati ir dėl to didžiuojuosi. Nors milijono dar neuždirbau, galiu sau leisti tikrai daug dalykų. Tiesa, pradžia Londone buvo iš tikrųjų labai sunki ir jeigu ne mano traumos paauglystėje, kai dėl žiaurių patyčių mokykloje susirgau net anoreksija, bet kartu užsiauginau ir storą odą, aš greičiausiai būčiau neatlaikiusi.

Kiekviena patirtis, net labai skaudi, kažką iš mūsų atima, tačiau kažką ir duoda. Mano atveju, sunkūs išgyvenimai iki šiol padeda nekreipti dėmesio į kitų nuomonę ar užgauliojimus“, – šypsodamasi sako Gabriella.

Kodėl, nepaisant sėkmingo gyvenimo Londone, moteris nori visam laikui įsikurti Lietuvoje? Ar paskui ją pasiruošęs sekti ir mylimasis bulgaras? Ir kokią svarbią žinią Gabriella nori perduoti visoms moterims?

Visą interviu su G. Melrose žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Atviri, nuoširdūs, talentingi ir kartais priverčiantys nubraukti skausmo, o kartais juoko ašarą. Būtent tokie yra naujienų portalo tv3.lt laidos „Žmonės kalba“ pašnekovai. Naujausių kūrinių pristatymai, neeilinės istorijos, kelionės ir meilės ryšiai – žinomi Lietuvos žmonės drąsiai kalba apie viską.

Laidą „Žmonės kalba“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 15 val. portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

 


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-04-21 21:08:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir dar palydove
Atsakyti
0

M
Mari
2021-04-21 15:48:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai išterliota panelė ir tiek.Plaukai nenatūralus,dažyti.Tai ką darys senatvėje,be plaukų liks.Naturalumo nei vieno procento.Už tai atrodo išaukenčiai,nenaturalei.
Atsakyti
-1

:
:)
2021-04-21 22:09:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baidyklė
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų