Į išmokas Lietuvoje spjovęs teniso treneris Kučas neatsigina lietuvių Tenerifėje: vos spėju suktis Žmonės kalba

Lietuvoje itin populiarus teniso treneris ir modelis Simas Kučas jau kurį laiką dirba Tenerifėje. Laidoje „Žmonės kalba“ vyras atvirai sako, kad jam neliko kitos išeities, kaip tik ieškoti alternatyvos užsienyje arba likti gimtinėje ir gyventi iš valstybės atseikėjamų kelių šimtų eurų. S. Kučo teigimu, sugriežtinus karantiną Lietuvoje dirbti tapo neįmanoma, nes žiemą treniruotės dažniausiai vyksta uždarose patalpose.

„Pasirinkau Tenerifę, nes čia geras klimatas ir laikantis visų saugumo reikalavimų galima dirbti po atviru dangumi. Be to, į Tenerifę atvyksta labai daug lietuvių arba ilsėtis, arba peržiemoti. Šiuo metu mano dienotvarkė tokia užimta, kad vos spėju suktis. Ir nors tarp klientų yra keletas užsieniečių, daugumą visgi sudaro būtent lietuviai.

Džiaugiuosi, kad priėmiau tokį sprendimą, nes jeigu būčiau likęs Lietuvoje ir užsidaręs tarp keturių sienų, ko gero būčiau įkritęs į depresijos duobę. Man patinka gyventi aktyviai, treniruoti žmones, o žiemą tą darydavome dažniausiai uždarose patalpose. Deja, dėl karantino viskas užsidarė. Be to, aš ne iš tų, kur laukiu atkišęs ranką išmokų – man svarbu pačiam užsidirbti pragyvenimui“, – šypsodamasis sako S. Kučas.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simo Kučo gyvenimo akimirkos

Viena treniruotė pas lietuvį kainuoja 30 eurų, dar 10 eurų reikia sumokėti už aikštelės nuomą. Visgi S. Kučas tikisi, kad karantino gniaužtai vasarą atlaisvės ir Lietuvoje, o tada teniso treniruotės persikels į Palangą. Vyras papildomų pajamų gauna ir iš modelio darbo. Tačiau S. Kučas pripažįsta, kad nepaisant sėkmingos karjeros, jam ne taip gerai sekasi asmeniniame gyvenime.

„Aš trokštu šeimos, vaikų, bet... Ko kas nėra su kuo įgyvendinti šių troškimų. Neslėpsiu, kad dėmesio sulaukiu nemažai, tačiau tos vienintelės dar nesutikau“, – sako treneris.

Kokia moteris galėtų užkariauti S. Kučo širdį? Kodėl jis vis dar gailisi iširusių santykių su žinoma Lenkijos manekene Ola Kędrzynska ir ar dėl to kalta neištikimybė? 

Visą interviu su S. Kuču žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
M
Malacius
2021-04-14 17:09:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gudruolis. Gerai sugalvojo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų