Boksininko Petrausko žmona Goda: yra tekę ir butelius pridavinėti, kad turėtume, už ką valgyti laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Godą Petrauskienę. Žinomo boksininko, olimpinio medalininko Evaldo Petrausko žmona atvirai dalinasi savo praeities skauduliais ir tuo, kaip pažintis su sportininku pakeitė gyvenimą į šviesiąją pusę. Visgi moteris neslepia, kad ir santuokoje su Evaldu teko patirti nemažai išbandymų.

Ypač sunku šeimai buvo, kai boksininką prieš kelerius metus nuteisė už neįgalaus vaikino sumušimą ir dėl to nutrūko valstybinės rentos mokėjimas. Teismų maratonas vis dar tęsiasi, bet šviesa tunelio gale jau matosi – Goda tiki, kad Evaldas bus visiškai išteisintas ir sako nė akimirką nesuabejojusi jo nekaltumu.

„Tas laikas, kai Evaldas neteko rentos ir sulaukė tokių baisių kaltinimų, buvo didžiulis smūgis. Aš tuo metu niekur nedirbau, rūpinausi dukryte bei sūneliu ir atvirai sakau, kad gyvenome iš vyro gaunamų pinigų.

Kurį laiką vienintelės mūsų šeimos pajamos buvo tik socialinės išmokos. Teko ir skolintis papildomai, o kartais nešti priduoti butelius, kad turėtume, už ką nusipirkti valgyti. Laimė, padėtis pasikeitė, kai Evaldas ėmėsi trenerio darbo, bet karantinas vėl viską sustabdė“, – pasakoja Goda.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Godos Petrauskienės gyvenimo akimirkos

Moteris iki šiol jaučiasi dėkinga Evaldui už ketverius bendro gyvenimo metus, o ypač už meilę ir rūpestį jos sūnumi iš ankstesnių santykių. Goda tikina, kad berniukas tėčiu laiko būtent sportininką ir net turi jo pavardę. 

„Sūnus be proto myli Evaldą – turbūt net labiau už mane. Aš niekada nebūčiau pagalvojusi, kad sutiksiu vyrą, kuris taip mylės mano vaiką. Liūdna, kad tikrasis tėvas negali pasigirti tokiais dalykais. Mūsų santykiai įtempti, nes vis dar nerandame bendros kalbos. Jis labai mane yra įskaudinęs, apgavęs ir net apvogęs“, – be užuolankų sako Goda.

Kodėl moteris, kalbėdama apie praeitį, neranda šiltų žodžių ne tik buvusiam mylimajam, bet ir savo tėvams? Kokius kryžiaus kelius Godai teko praeiti likus vienai su kūdikiu ant rankų? Kam dar ji jaučiasi dėkinga už tai, kad puolusi į depresiją galutinai nepalūžo?

Visą interviu su G. Petrauskiene žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Laidą „Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
P
Peska
2021-04-18 19:14:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Alkanai Poniai sunku , vargšui neįgaliam būti sumuštam smagu , skaitau ir nežinau kada juoktis kada verkti
Atsakyti
-6

S
Smirdale,
2021-04-18 19:06:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apsivėmęs toks ir vaikštai...
Atsakyti
-1

B
Butelis
2021-04-18 21:00:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek butelių į užpakalį ir papus pridave?
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų