Kaip niekad atvira Iglė – apie „žvaigždžių ligą“ ir depresiją: pasikėliau, nes maniau, kad esu geresnė už kitus Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina atlikėją, projekto „X faktorius“ laimėtoją Iglę Bernotaitytę. Mergina kaip niekada atvirai pasakoja apie savo gyvenimą iki populiaraus televizijos projekto ir po jo. Iglė neslepia, kad pergalė tapo savotišku išbandymu, dėl kurio paauglės įprasta kasdienybė keitėsi radikaliai.

Tuo metu būdama tik septyniolikos atlikėja nusprendė pradėti savarankišką gyvenimą Vilniuje. Tėvai leido dukrai nuomotis butą, o ši norėjo jo kuo arčiau greitojo maisto restorano ir didelio prekybos centro, kad galėtų kasdien kažką įsigyti.

„Tikros paauglės užgaidos! Kai dabar pagalvoju, tai kelia šypseną mano norai ir tuometiniai sprendimai, bet jaučiausi tikrai laiminga. Visuomet troškau kuo greičiau būti savarankiška, turėti savo pinigų, todėl „X faktoriaus“ pergalė prisidėjo prie šio troškimo įgyvendinimo.

Pamelavau tėvams, kad tą vasarą turėsiu labai daug darbo ir jie manęs neprivežios iš Marijampolės į sostinę, o iš tikrųjų geidžiau kuo greičiau pasinerti į suaugusiosios gyvenimą“, – šypsodamasi pasakoja Iglė.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iglės Bernotaitytės gyvenimo akimirkos

Bet savarankiškumo pradžia nebuvo tokia jau lengva. Dainininkė atvirai sako, kad nemokėjo net skalbimo mašinos įsijungti ir prašė mamos telefonu paaiškinti, kaip tą padaryti. Ilgainiui mergina pradėjo jausti, kad tolsta bičiuliai, kad ji keičiasi, o artimieji tiesiai šviesiai ėmė sakyti, kad laikas nusileisti ant žemės.  

„Užsirietė nosis, pasikėliau ir susirgau vadinamąja „žvaigždžių liga“. Galvojau, kad staiga tapau geresnė už kitus! Labai šlykšti ta būsena. Nemėgstu susireikšminusių, pasipūtusių žmonių, o pati buvau tokia tapusi. Vos nepraradau geriausios draugės, o su kai kuriais ryšiai nutrūko galutinai.

Gal dėl to, kad buvau dar labai jauna, pergalė man susuko protą. Prisižiūrėjusi amerikietiškų filmų ir pati laukiau, kada visi į mane pradės žiūrėti kaip į tikrą žvaigždę. Bet kokia aš jau čia žvaigždė? Reikėjo laiko, kol galiausiai tai supratau ir pasidariau svarbias išvadas“, – nuoširdžiai sako Iglė.

Kaip dainininkei galiausiai pavyko įveikti ne tik „žvaigždžių ligą“, bet ir po to užklupusią depresiją? Ką jai davė pažintis su atlikėju Tadu Juodsnukiu ir užgimusi meilė? Kaip Iglės gyvenime atsirado tatuiruočių menas ir kokių ateities svajonių ji turi?

Visą interviu su I. Bernotaityte žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
T
Tatuiruota
2021-05-24 11:30:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man ji jau nebepatinka....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų