Iš viešumos dingusi Leonavičiūtė atskleidė, kokiais vyrais žavisi: man „bobiško“ vyro nereikia Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina profesionalią sporto trenerę Jolantą Leonavičiūtę. Ne vienerius metus ryškiai spindėjusi televizijos ekranuose ir kaip laidų vedėja, ir kaip projektų dalyvė, moteris vieną dieną tiesiog pasitraukė iš viešumos. Vis rečiau Jolantą buvo galima sutikti ir įvairiuose renginiuose ar vakarėliuose, kuriuos ji iškeitė į sporto salę.

Jolanta atvirai sako, kad darbas televizijoje jai patiko, bet perdėtas visuomenės dėmesys – ne. Moteris vis dar sulaukia įvairių komentarų ir replikų dėl socialiniuose tinkluose publikuojamų savo nuotraukų, kuriose demonstruoja nemažai atviro kūno.

„Mano fotografijos labai estetiškos. Aš nerodau nei nuogos krūtinės, nei kažkaip kitaip nepadoriai pozuoju. O nuoga nugara dar niekam nepadarė jokios žalos! Man pačiai labai gražu žiūrėti į kito žmogaus ištreniruotą, prižiūrėtą kūną ir, net jeigu šis nuogas, nematau jokios tragedijos.

Apskritai, man atrodo, kad reikėtų keisti sustabarėjusį požiūrį į kūną, atsikratyti kompleksų ir pradėti jį vertinti kitaip. Gal tada ir pasipiktinimo bus mažiau, ir noro moralizuoti“, – sako moteris.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jolantos Leonavičiūtės gyvenimo akimirkos

Prieš keletą metų visuomenėje kilo ne vienas skandalas paaiškėjus, kad Jolanta nusifilmavo erotinėje juostoje ir pozavo erotinės svetainės reklamai. Tačiau moteris tikina į praeitį daugiau nesigręžiojanti, o visus skandalus jau seniai pamiršusi. Visgi paklausta, ar dėl ko nors gyvenime gailisi, atsako, kad ne.

„Visi darome klaidų ir tai normalu, bet kiekviena patirtis mus kažko išmoko. Mano gyvenime buvo daug ir įvairių patirčių, tačiau aš dėl to tapau tik dar stipresnė ir tvirtesnė. Nemėgstu prašyti pagalbos – viską stengiuosi susitvarkyti pati, savo viduje. Man patinka būti nepriklausoma“, – atvirai sako Jolanta.

Dabar moteris mėgaujasi dirbdama mylimą trenerės darbą, didžiuojasi stipriu ryšiu su sūnumi ir jau beveik metus džiaugiasi santykiais su nauju mylimuoju. Koks vyras pavergė Jolantos širdį? Ir ar ji ryžtųsi pirmą kartą tekėti?

Visą interviu su J. Leonavičiūte žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
V
Vytas
2021-05-09 17:14:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nudrožtas kibiras vyrams nereikalingas
Atsakyti
-13

M
Maladiec
2021-05-09 18:23:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Savo gyvenimo kalvis, kabinasi kaip gali ir rodo stiprų charakterį. Nelengva, bet į priekį
Atsakyti
-2

2
210509
2021-05-09 17:23:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne tau Martynai mėlynas dangus. Tau pakatų ir Milinytės
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų