Apie asmeninį gyvenimą nekalbantis Petkevičius atvėrė širdį: turiu ir žalingų įpročių Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina ilgametį TV3 žinių vedėją Roką Petkevičių. Labai retai interviu dalijantis žurnalistas šįkart sutiko pasidalinti, kuo ir kaip gyvena. Neseniai vyras paminėjo 54-ąjį gimtadienį ir iš tiesų simboliška, kad pasaulį jis išvydo būtent gegužės septintąją, kurią žurnalistai laiko savo profesinės šventės diena.

Pats Rokas tikina gimtadienių per daug nesureikšminantis, o bėgančių metų išvis neskaičiuojantis. Visgi šiemet žurnalistas gimimo dienos proga nors trumpam iš namų ištrūko ir kavinėje su kolege pasivaišino alumi.

„Buvo iš tiesų labai keistas jausmas po ilgojo karantino laikotarpio pagaliau sėdėti lauko kavinėje, kažką užsisakyti atsigerti. Mėgavausi kiekviena akimirka ir tikrai susimąsčiau, kiek daug laimės gali teikti tokie paprasti dalykai, kaip galėjimas sėdėti kavinėje, kalbėjimasis su kitu žmogumi. Atvirai sakau, buvau to jausmo labai pasiilgęs“, – šypsodamasis sako Rokas.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Roko Petkevičiaus gyvenimo akimirkos

Daugiau nei 15-ka metų TV3 eteryje žinias skaitantis vyras tikina, kad šis darbas jam iki šiol patinka, nes mėgsta jausti aktualijų pulsą. O koks Rokas būna, kai išsijungia filmavimo kameros, kai nusimeta švarką bei kaklaraištį ir po darbų sugrįžta namo?

„Esu paprastas žmogus, kaip ir visi. Mėgstu poilsį ramioje aplinkoje. Dažnai vykstu į savo šeimai priklausantį Alekniškio dvarą, kur iki šiol rūpinuosi tėvelio palikimu – vilkdalgių ir kitų augalų plantacijomis. Žolę pjaunu su traktoriuku, vaismedžius geniu. Man smagu dirbti tokius darbus, nes labai gerai pailsi galva. Taip pat mėgstu keliauti, dievinu operą, knygas, susibūrimus su draugais, kuriuos dažnai palepinu savo patiekalais tiesiai nuo kepsninės“, – pasakoja žinių vedėjas.

Visgi savo asmeninį gyvenimą Rokas slepia po devyniais užraktais. Kodėl daug dėmesio sulaukiantis vyras iki šiol yra vienas? Ar vis dar norėtų sukurti šeimą? 

Visą interviu su R. Petkevičiumi žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvis
2021-05-16 18:12:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir puiku,kad nekalba apie asmeninį gyvenimą.Užtenka pupyčių,kurios kas mėnesį pristato po naują draugužį!!!
Atsakyti
-7

g
gerbiu
2021-05-16 20:15:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
kuklus,inteligentiskas zmogus.......neviesina savo asmeninio gyvenimo,nesidarko,nelenda kur nereikia........
Atsakyti
-6

N
Na
2021-05-16 20:28:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką gėjus viesins? Ne visi tokie atviri kaip tas seimunai profenalus gėjus.
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų