DIENOS PJŪVIS. Kodėl šeimų gynimo maršas kelia tiek aistrų?

Gegužės 15-ąją Vilniuje įvyks „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“. Maršo organizatoriai daro susitikimus su gyventojais ir aiškina, kaip liberali ideologija kenkia krikščioniškoms vertybėms ir lietuvybei, o pačiame renginyje tikisi sulaukti 7 tūkstančių žmonių minios iš visos Lietuvos. Šis renginys skaldo Lietuvą ir kelia didžiules aistras. Bet kodėl?

Apie tai portalo tv3.lt aktualijų laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su vienu iš „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ organizatorių Artūru Orlausku ir Seimo nariu Linu Šlušniu.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“ rengiamas, kaip savo internetinėje svetainėje rašo Šeimų sąjūdis, dėl „ideologinio karo metodais vykdomos agresyvios genderistinės propagandos ir valdančiosios daugumos rengiamų įstatymų, prieštaraujančių Tautos referendumu priimtai Lietuvos Respublikos Konstitucijai“. 

Portalas tv3.lt jau skelbė, kad tradicinių vertybių gynėjams organizuojant „Šeimų gynimo maršą“, prie organizatorių suskubo prisišlieti ir būrys teistų bei kalėjime sėdėjusių nusikaltėlių, kyšius ėmusių buvusių politikų ar politikos paraštėse veikiančių veikėjų.

Pagrindinis renginio organizatorius yra Raimondas Grinevičius. Tas pats, kuris iniciavo ir parašų rinkimą po reikalavimu iš žmogaus teisių komiteto vadovų pašalinti profesionaliu gėjumi save tituluojantį Tomą Vytautą Raskevičių. Dar pristatant peticiją, jos rengėjai užsiminė apie planus rengti protestą prieš gėjų santuokas.

„Planuojame organizuoti tokią akciją, didysis šeimos gynimo ralis 2021. Kur bus kviečiami atvykti žmonės iš visos Lietuvos, mašinomis pasidabinę tautine atributika, lipdukais ir visi rinktis Vilniuje, Vingio parke, ir bus kolona važiuojanti nuo Klaipėdos“, – sako visuomenininkas Viktoras Jašinskas.

Visai neseniai, matyt, sulaukę didesnio dėmesio visuomenėje, organizatoriai atsiribojo nuo neaiškios reputacijos, pseudopatriotinių pažiūrų veikėjų, kurie, kaip patys teigia, siekia prisiplakti prie renginio. Tačiau atidžiau panagrinėjus kas perima vadovavimą organizuojant šį maršą, akivaizdu, jog neaiškios reputacijos veikėjų, nusikaltėlių ar politikų nevykėlių vis daugėja.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-05-12 12:40:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
straipsnio pavadinimas atspindi pederastijos aktyvistų požiūrį. Manau kad Lietuvą skaldo ne šeimos ir ne šeimų gynimo maršas bet saujelė pederastijos aktyvistų kurių avangarde dvi aušrinės - viena dar sovietinė o kita nauja kuri nepaneigė kad yra KGBisto Armono anūkė.
Atsakyti
-2

K
Kas juos
2021-05-12 12:41:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Betn kai kuriuos rinko? Sulindo svoličiai pagal sąrašus,o tie paukščiai,laisvės partija,išvis neturėjo dalyvauti rinkimuose.Nustokit aogaudinėt tautą.
Atsakyti
-2

N
Nu bet sakykitt
2021-05-12 13:12:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
ką norit, bjauru tokias antraštes skaityti. Kažin kas ir ką skaldo įdomu?..Tai jau žmonės negali turėti savo nuomonės ir požiūrio???
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų