DIENOS PJŪVIS. Sveikatos sistema ir toliau pūliuoja – kiek dar medikams teks kęsti mobingą?

Praėjusios savaitės pabaigoje nusižudė jauna Respublikinėje Šiaulių ligoninėje dirbusi gydytoja anesteziologė. Medikės aplinka tvirtina, kad prie tokio sprendimo ją galėjo privesti mobingas, tragiškos darbo sąlygos ir psichologinis spaudimas. Ligoninės vadovas nuo platesnių komentarų susilaiko, o nusižudžiusi gydytoja, kaip teigia Seimo narė Jurgita Sejonienė, rinko mobingo įrodymus, kurie dabar jos artimųjų rankose. Kiek dar medikams teks kęsti mobingą?

Apie tai portalo tv3.lt aktualijų laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Jaunųjų gydytojų asociacijos prezidente Kristina Norvainyte ir Seimo nariu Aurelijumi Veryga.

Primename, kad naujienų portalo tv3.lt žiniomis, per 30 metų turinti gydytoja anesteziologė (vardas ir pavardė redakcijai žinoma – aut. past.) nusižudė penktadienį, o ketvirtadienį buvo atleista iš darbo. Medikė dirbo Respublikinėje Šiaulių ligoninėje ir Kauno klinikose.

Pasak tv3.lt šaltinių, medikė galimai patyrė mobingą, tačiau ji buvo ne vienintelė – pasakojama, kad psichologinį spaudimą patirti galėjo ir kiti įstaigos darbuotojai.

„Kenčiame visi, patyčias, smurtą, žeminimus“, – tikino vienas iš įstaigos darbuotojų.

Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika naujienų portalui tv3.lt patvirtino apie jaunos jų ligoninės gydytojos netektį. Jo teigimu, mirties priežastis nežinoma, tad nuo platesnių komentarų ligoninės vadovas susilaiko.

„Artimiesiems pareiškėme užuojautą ir ėmėmės priemonių savo kolektyvui, nes sukrėtimas yra ir kolektyve, dėl psichologinės pagalbos teikimo darbuotojams“, – teigė ligoninės vadovas R. Mažeika.

Ligoninės direktorius R. Mažeika kol kas nekomentuoja, kas nutiko ir prašo visų susilaikyti nuo komentarų.

Plačiau apie situaciją skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.


Rašyti komentarą...
S
Sss
2021-05-11 14:36:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas.tas
,Mobingas
Atsakyti
0

A
Ats
2021-05-11 15:06:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas pats b,,,, iš tik kitokį kišenei
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų