DIENOS PJŪVIS. Ar naujas partijos pirmininkas išgelbės socialdemokratus – kokia ateitis jų laukia?

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) naująja partijos pirmininke išsirinko Europos Parlamento narę Viliją Blinkevičiūtę. Išrinktoji partijos pirmininkė tikino, kad Lietuvai itin svarbu turėti stiprią kairiąją socialdemokratų partiją, o pirmaisiais savo darbais įvardijo komandos formavimą ir pergalę 2023-ųjų savivaldos rinkimuose. Bet ar naujas partijos pirmininkas išgelbės socialdemokratus – kokia ateitis jų laukia?

Apie tai portalo tv3.lt aktualijų laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su išrinktąja LSDP pirmininke Vilija Blinkevičiūte ir politologe Rima Urbonaite.

Portalas tv3.lt primena, kad preliminariais rezultatais, kaip pranešė partija, V. Blinkevičiūtę palaikė apie 56 proc. rinkimuose dalyvavusių partijos narių, o europarlamentarą Juozą Oleką – apie 44 proc.

Visuotiniuose pirmininko rinkimuose dalyvavo daugiau nei 7,9 tūkst. socialdemokratų.

LSDP pirmininko rinkimų komisija galutinius rinkimų rezultatus tvirtins gegužės 14 dieną, o pareigas išrinktoji partijos pirmininkė pradės eiti gegužės 29 dieną, tądien rengiamas ir partijos suvažiavimas.

Tiesioginiuose rinkimuose varžėsi du kandidatai: europarlamentarai Juozas Olekas ir Vilija Blinkevičiūtė. Prieš tai rinkimuose dalyvavo dar du kandidatai – politologas Liutauras Gudžinskas ir Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas. L. Gudžinskas po pasitraukimo išreiškė Vilijai Blinkevičiūtei, o V. Mitrofanovas – J. Olekui.

„Noriu pasakyti pirmiausia, kad labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi mūsų socialdemokratų partija. Kad pandemijos laikotarpiu, karantino laikotarpiu žmonės sugebėjo taip aktyviai dalyvauti partijos pirmininko ar pirmininkės rinkimuose.“, – teigė išrinktoji partijos pirmininkė V. Blinkevičiūtė.

Politikė dėkojo ir už ją balsavusiems, ir nebalsavusiems partijoms nariams.

„Svarbu, kad jie aktyvūs, jie dalyvavo, jie supranta, kad mes išrenkam partijos pirmininką ar pirmininkę ir visi vieningai dirbam vardan Lietuvos, kad iš tikrųjų mūsų žmonės pajustų, kad mums visiems, kaip oras, vanduo ir ugnis, reikalinga stipri kairioji socialdemokratų partija Lietuvoje“, – sakė V. Blinkevičiūtė.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.


Rašyti komentarą...
P
Pensi inkas
2021-05-10 13:52:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turėtų keistis reikalai. Aš manau kad jie įsilies į opozicijos darbą Ši bobutė su kiaušiais. O tai jau gerai
Atsakyti
-4

V
Vitas
2021-05-10 13:53:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sysai , sabatauskai visiškai diskreditavo socialdemokratų partiją , kažkada balsavau už ją , netikiu , kad pakils .
Atsakyti
-4

P
Pensininkui
2021-05-10 16:24:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš ne ginekologas, bet man atrodo šį bobutė kriaušių neturi
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų