Covid-19 sergantis Valdas skundžiasi, kad policija nubaudė vos išėjus į kiemą: tiesa – visai kitokia

Vis daugiau sergančių ir kitų nesaugančių žmonių sulaukia griežtų bausmių – vieni gana pinigines baudas, o kitiems net tenka sėsti į kalėjimą. Vilniuje į prekybos centrą su virusu nuėjęs vyriškis nubaustas 60 parų areštu, Joniškio rajone moteriai už tai, kad ji sirgdama išėjo apsipirkti skirtas laisvės apribojimas. Kelmės rajone, ką tik iš įkalinimo įstaigos grįžusiam vyrui, taip pat sergančiam koronavirusu, už išvyką į miestelį iškelta baudžiamoji byla.

„Va keliuku, savo kiemo negaliu nueit iki sankryžos, kad kortelę pasiimt“, – sako kelmiškis Valdas.

35-erių koronavirusu sergantis Valdas pasakoja, kad policija jį nubaudė vos išėjusį į kiemą iki kelio pasiimti atvežtos telefono kortelės. Kelmiškis tikina, kad sąžiningai laikosi taisyklių ir niekur iš kiemo nekelia kojos.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Covid-19 sergantis Valdas skundžiasi, kad policija nubaudė vos išėjus į kiemą: tiesa – visai kitokia

„Kožną dieną atvažiuoja, na ir taip sutapo, man privežė naują telefono numerį, telefono kortelę nupirktą, prie keliuko paduot, ir aš nuėjau pasiimt, kad čia neužklimptų. Nes, pats gi matot, kad čia praeit, pravažiuot su mašina – daug reikalų", – sako jis.

Valdas pasakoja, COVID-19 ligą prieš savaitę jam nustatė įkalinimo įstaigoje, iš kurios jis grįžo šį pirmadienį. Į belangę pasak paties kelmiškis papuolė pirmą kartą už tai, kad vairavo girtas.

Tačiau tai tik paties Valdo versija, policija teigia ką kitą. Valdas yra teistas ir ne kartą.

„Šiaip, šis vyras yra teistas labai daug kartų, už įvairiausius nusikaltimus, daugiausiai už smurtinio pobūdžio nusikaltimus, o paskutinius du kartus jis buvo teistas už tai, kad vairavo transporto priemonę neblaivus“, – pasakoja Policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Ir istorija, kad neva jis tik išėjo savo kieme pasiimti telefono kortelės – melas. Neradę namuose privalėjusio būti asmens, pareigūnai sulaukė grįžtančio automobilio.

„Automobilyje sėdėjo du asmenys, tas tikrinamas asmuo ir kitas, šeimininkės kurios name jis gyveno, sūnus. Na, ir paaiškėjo, kad vyras buvo paprašęs, jį nuvežti į Kelmę, nes tiesiog jam reikėjo pasipildyti telefono sąskaitą“, – pasakoja G. Smagriūnienė.

REKLAMA

Tačiau ir tai dar ne viskas. Šitoj istorijoj įdomiausia tai, kad nei namo šeimininkė pas kurią jis gyveno, nei šeimininkės sūnus, net nežinojo, kad jis serga COVID-19 liga. Nes jis pasakojo visiems, kad jis yra atvykęs iš užsienio, ne iš bausmės atlikimo vietos. O apie savo ligą jis išvis nutylėjo. 

Tad, ką tik sugrįžusiam iš įkalinimo įstaigos vyras vėl turi nemalonumų su teisėsauga. Štai Vilniuje saviizoliacijos nesilaikęs ir į parduotuvę be kaukės apsipirkti atėjęs koronavirusu sergantis vyras nubaustas 60 parų areštu, Joniškio rajone moteris sirgdama COVID-19 liga, lankėsi keliose parduotuvėse ir kitose viešose vietose, jai teismas skyrė laisvės apribojimą 8 mėnesiams.


Rašyti komentarą...
J
Juozas
2021-01-15 19:40:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tvarka turi but teisingai nubausti neturi kentet kiti
Atsakyti
-2

G
Gerda
2021-01-15 19:48:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na negalima su Corona vaikščioti.Reikia artimųjų prašyti kad nupirktų maisto.Vaikščiodami parazitiškai užkrečiate aplinkinius.
Atsakyti
0

J
Juozas
2021-01-15 19:40:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tvarka turi but teisingai nubausti neturi kentet kiti
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų