Policija savaitgalį imsis populiarių vietų: vietos automobiliui gali tekti laukti valandas

Per šią savaitę Lietuvoje jau pradėtos net 858 administracinės teisenos dėl įvairių karantino pažeidimų, o dėl judėjimo ribojimų nepaisymo nubausta 160 asmenų. Atokvėpio reguliuojant žmonių srautus policijos pareigūnams nenusimato ir šį savaitgalį.

60

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vadovas Ramūnas Matonis naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad didelis dėmesys savaitgalį bus skiriamas žmonių pamėgtoms susibūrimo vietoms:

„Iš esmės šį savaitgalį daugiau dėmesio skirsime žmonių mėgstamoms susibūrimo vietoms. Tie patys kalnai, pažintiniai takai, parkai bus atidžiau stebimi. Tikimės, kad žadamas šaltis taip pat taps mūsų sąjungininku ir viešose vietose bus mažiau žmonių.“

(60 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karantino naktys Vilniuje

Policijos atstovas paaiškino, kaip ketinama riboti patekimą į susibūrimo vietą. „Jei matysime, kad automobilių stovėjimo aikštelė yra užpildyta, tai naujai atvykę žmonės negalės joje bet kur palikti savo automobilio. Jie turės sustoti ir palaukti. Laukti gali tekti ir po kelias valandas, tad tikėtina, jog žmonės to nedarys.

Situacija tokia, kad nėra efektyvu, kai susiburia šimtai žmonių ir atvažiuoja vienas patrulis. Nesinori vaikyti ir stumdytis. Todėl sieksime užkirsti kelią pačiai problemai, kad vienoje vietoje būtų kaip įmanoma mažiau žmonių“, – pasakojo R. Matonis.

Pirmą kartą perspėja

R. Matonis pridūrė, kad savaitgalį situacija su policijos postais išliks tokia pati. Vien darbo dienomis, kasdien buvo apgręžiama po 200-300 automobilių.

Savaitgalį šie skaičiai dar labiau padidėja. Vis dėlto, be pateisinamos priežasties keliaujantys vairuotojai nėra iškart baudžiami.

Pirmą kartą jie būna apgręžiami, tačiau jų duomenys patenka į specialų policijos registrą. Tik jei asmuo atsiduria panašioje situacijoje bet kuriame kitame poste, tada jam jau taikoma atsakomybė.

„Policijos postai išliks tokie patys. Darbo dienomis daugiau mobilių postų, savaitgaliais – stacionarių. Atsižvelgsime ir į oro sąlygas.

Įprastai postą sudaro 6-8 pareigūnai. Gal šįkart stovės po 2-4, o kiti lauks automobiliuose. Tokiu būdu žmonės nesušals, vyks rotacija“, – pridūrė R. Matonis.

Primenama, kad savaitgalį bus toliau griežtai ribojamas patekimas į kurortinius Lietuvos miestus.


Rašyti komentarą...
Žudikai
2021-01-15 12:18:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Virusas nesėdi ant šakos ir nelaukia, kol priartės koks žmogelis. Virusas plinta patalpose. Draudimas stiprinti sveikatą lauke, miške, sportuoti ant kalniukų prilygintinas genocidui
Atsakyti
-2

A
As
2021-01-15 11:45:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
O maximų tikrinti nežada, daugiau žmonių ten renkasi nei ant kalniukų. Logiką įjunkite brangūs pareigūnai, Bilotaitė tiek teišmano, kad jos klausytumėte
Atsakyti
-6

R
Rimantas
2021-01-15 11:45:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sušals vargšai,tegu namuose su šeimom ilsisi..
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų