REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniuje atsisveikinti su netikėtai mirusia verslininke, nuomonės formuotoja Agne Jagelavičiūte renkasi artimieji ir draugai. Susirinkusieji graudinasi, dalijasi jautriais prisiminimais, o kai kuriems kalbėti tiesiog per skaudu.

Vilniuje atsisveikinti su netikėtai mirusia verslininke, nuomonės formuotoja Agne Jagelavičiūte renkasi artimieji ir draugai. Susirinkusieji graudinasi, dalijasi jautriais prisiminimais, o kai kuriems kalbėti tiesiog per skaudu.

REKLAMA

Vieną žinomiausių šalies moterų bičiuliai prisimena kaip drąsią, spindinčią savo žanro ikoną, kuri kartu buvo labai jautri ir pažeidžiama, tik tą pusę esą pažinojo ne visi.

Vienos sostinės laidojimo rūmų salė skendi baltuose žieduose. Amžinojo poilsio giminės ir artimieji išlydi verslininkę, stilistę, nuomonės formuotoją Agnę Jagelavičiūtę, kuri netikėtai mirė praėjusią savaitę po plaučių uždegimo komplikacijų. 

Internetas skęsta tūkstančiuose nuotraukų su liūdnais prierašais, gedulo žodžiais ir mintimis apie gyvenimo trapumą.

Nuo vidurdienio artimieji ir draugai renkasi tarti paskutinį „sudie“. Viena pirmųjų atsisveikinti su dukra atvyksta A. Jagelavičiūtės mama Nijolė Jagelavičienė. Jos rankose – viena balta rožė.

REKLAMA
REKLAMA

Atsisveikinti atėjo ir Agnei artimi draugai, kurie ne vieną kartą ją kalbino ir savo laidose. Tačiau jie bendrais prisiminimais pasidalinti nesustoja. Daugelis besirenkančių į šermenis, sukaustyti netekties skausmo, to nedaro.

REKLAMA

Kaip ir atvykęs kartu su mylimuoju Nagliu Bierancu, vienas artimiausių Agnės Jagelavičiūtės bičiulių – žymus fotografas Lukas Gričius. Tik savo instagrame pasidalija nuotrauka iš šarvojimo salės, kurioje rašo – „Mylėjau, myliu ir mylėsiu“.

Kai kurie ateinantys išlydėti žinomą moterį sunkiai renka žodžius.

„Man sunku kalbėt. Porą dienų buvo išvis labai blogai. Negaliu dabar persilaužt ir vėl grįžti į ritmą, reikia laiko“, – sako stilistas, verslininkas Ąžuolas Misiukevičius.

REKLAMA
REKLAMA

Kai kurie nesulaiko ašarų.

„Prisiminsiu paskutinį dalyką, kaip ją nešiau ant rankų – pagavau prie parduotuvės ir nešiausi pas save. Prisiminsiu, tai yra, bučinius, apsikabinimus ir beprotiškai šiltą žmogų, nors daug kas ją pažinojo tikrai kitaip“, – kalba verslininkė Agnė Ravinskienė.

Apie tai, kad geležinis kiautas tėra iliuzija ir gynybos mechanizmas, yra sakiusi pati Agnė viename paskutinių savo interviu su Edita Mildažyte: „Aš neturiu jokio kiauto, jokio žvyno niekada neužsiauginau. Aš turiu mažą, baltą pilvą, kaip ežiukas jį slepiu, kaip galiu. Bet mane lengva užgauti, tiksliau, man labai ilgai skauda.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ir pati televizijos laidų vedėja atvyksta atsisveikinti bei sako, kad Agnė paskutiniame interviu paliko neišdildomą įspūdį ir menininkės žavesys esą buvo pažadas kažko nuostabaus ateityje.

„Žiauriai gaila, ji buvo šito žanro ikona. Mes kaip tik po tos paskutinės laidos su mūsų vyr. redaktore kalbėjomės, kad dar po 2–3 metų mes turėsime labai ryškią ir įdomią asmenybę. Kad jai reikia leisti pabręsti truputėlį ir kad ji pasuks į tikruosius menus. Bet taip neatsitiko, Dievas plačiau mato, tai tegul ilsisi ramybėje“, – kalba E. Mildažytė.

REKLAMA

Kad menininkė buvo įvairi, spalvinga, ryški vis iš skirtingų pusių – sako ir čia susirinkę kiti bičiuliai.

„Buvo išskirtinis žmogus. Labai gaila, kad taip anksti išėjo, nes aš manau, kad tėvai neturėtų laidoti vaikų. Tegul ilsisi ramybėje. – Kokią atsiminsit? – Negaliu pasakyti. Labai įvairią, visokią“, – sako „G4S Lietuva“ vadovas Saulius Tulevičius.

„Kaip atsiminsit? Tik gerai. Mes lapkričio 11 turbūt buvom vienam vakare „In vino“, – kalba verslininkas Daniel Lupshitz.

REKLAMA

„Labai seniai mačiau ir gal lapkričio 20 susitikau, pasikalbėjom, pasilabinom. Nuostabus žmogus. Atvira visada buvo“, – tvirtina verslininkas Algirdas Kukys.

Būtent už atvirumą Agnę mėgo sekėjai: „Aš nieko nemeluoju, aš viską sakau... Ir man nereikia galvoti ką pasakyti, aš tiesiog gyvenu.“

Amžinojo poilsio Agnė Jagelavičiūtė atguls sausio 3, antradienį, Kauno Karmėlavos kapinėse, šalia savo tėvo Leono Jagelavičiaus.

Nusibodo plepalai apie niekuo neypatinga moteri. Siais metais mire Lietuvai nusipelniusiu zmoniu.Ir ... nieko. Tik kelios zinutes. O cia toks arsalas. Geda!
Pagaliau baigsis ta psihozė dėl vienos bobos kai kam buvo žmona kitiem meilužė tretiem išsišokėlė vienu žodžiu pabaiga.
Šalia kažkieno avulinės dėžutės durų apsikaifavus vartos Jagė - žila, kliedinti, kosėjanti ir dvesianti. Matyt jinai lyg ir mato, bet kažkaip jai vaidentis vis pradėjo. Tai ponas Karbauskis, tai Veryga, tai Puidokas čia ją kliudo, tai kažkoks antivaxxeris jai vis pasimaišo. O savų žmonių tai irgi nebepažįsta, vis maišo su antivaxxeriais. Sunki jau ir senatvė jai: visų užmiršta, apleista, nebeįdomi niekam, kad ir kaip besišakotų ir šniotų kokainą. Visi dabar jauni tą kokainą šnioja, nebenustebinsi jau nieko tuo. Nebent tik tuo, kad nemoki šnioti, perdozuoji ir vartaisi kaip klibanti žila ir dvesianti boba.

Gal ir suprato toji Jagė, kodėl ji nudvėsė. Tik negalėjo suprasti, kodėl jai šį kartą nepavyko teisingai įtraukti eilinės dozės. Pamiršo matyt. O ji, prieš užsilenkdama, tik dar kartą įkvėpt tenorėjo kaifo miltukų... Bet ir tai jai jau nepavyko. Marmalas prigriebė ir užvertė greičiau ją.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų