nijolė jagelavičienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nijolė jagelavičienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nijolė jagelavičienė“.

Nerimsta aistros dėl Agnės Jagelavičiūtės palikimo: Mantui Volkui – bloga žinia

Stilistės, nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės gyvybė užgeso beveik prieš pusantrų metų, tačiau nesutarimai dėl velionės palikimo tęsiasi. Buvęs moters sutuoktinis, judviejų sūnaus tėvas Mantas Volkus šįkart išgirdo nepalankų teismo sprendimą.  Kaip skelbia portalas alfa.lt, teismas panaikino M. Volkui palankų sprendimą ir nurodė, kad reikės iš naujo spręsti, ar A. Jagelavičiūtės motina Nijolė Jagelavičienė gali naudotis dukros kūriniais.
2024-07-05

Mirusios Agnės Jagelavičiūtės buvęs mylimasis paduotas į teismą

Stilistės, nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės gyvybė užgeso beveik prieš pusantrų metų, tačiau teisme ir toliau minimas jos vardas. Šįkart buvęs moters sutuoktinis, judviejų sūnaus tėvas Mantas Volkus siekė įrodyti, kad buvęs A. Jagelavičiūtės mylimasis Marius Survila nebuvo jai gražinęs didžiulės paskolos.  Kaip skelbia portalas alfa.
2024-06-17

Nijolė Jagelavičienė parodė, kaip įamžino dukros atminimą: išpildė jos norą

Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ apsilankiusi politikė, Vilniaus tarybos narė Nijolė Jagelavičienė prisiminė savo mirusį vyrą, atvirai prakalbo, ką į gyvenimą atnešė jos dukros – verslininkės, nuomonės formuotojos, stilistės, knygų autorės Agnės Jagelavičiūtės – žinomumas ir parodė, kaip įamžino dukros atminimą.
2024-06-12

Nijolė Jagelavičienė prisiminė savo vyrą: atskleidė, kodėl taip ilgai nėra kito

Naglio Šulijos laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ apsilankiusi Vilniaus tarybos narė Nijolė Jagelavičienė prisiminė savo anapilin iškeliavusį vyrą. Nijolė Jagelavičienė atskleidė, kad jos vyras buvo labai geras. Jis netgi turėjo leitenanto laipsnį. „Turbūt dėl to ir kito taip ilgai nėra. Iš principo, jis buvo labai protingas, skorpionas, kas svarbiausia, nepasakyčiau, kad buvo labai sportininkas ar kariškis. Na, laipsnį turėjo.
2024-06-04

Sumažėjo „Laisvės ir teisingumo“ frakcija Vilniaus miesto taryboje: pasitraukė Jagelavičienė

Sumažėjo „Laisvės ir teisingumo“ gretos Vilniaus miesto savivaldybėje – iš frakcijos pasitraukė tarybos narė Nijolė Jagelavičienė. Tai trečiadienio posėdyje pranešė sostinės meras Valdas Benkunskas. „Sveikinu su teisingu sprendimu“, – politikės sprendimą trumpai pakomentavo V. Benkunskas. Pasitraukus N. Jagelavičienei, Artūro Zuoko vadovaujamos partijos „Laisvės ir teisingumo“ frakcijoje sostinės taryboje liko 8 nariai.

Nijolė Jagelavičienė apie skausmą netekus dukros: „„Aš visą laiką girdžiu jos žodžius“

Pirmąjį gegužės sekmadienį minima Tarptautinė mamos diena daugeliui sukelia gerų emocijų pliūpsnį ir džiaugsmą, nes apkabinti mamą – didžiausia laimė. Vis tik ne visi vaikai turi mamas ir ne visos mamos turi savo vaikus. Nijolė Jagelavičienė, mirusios Agnės Jagelavičiūtės mama sako, kad be Agnės, jos vienturtės dukros, mamos diena tapo visai kitokia.
2024-05-07

Nijolė Jagelavičienė ryžosi išvaizdos pokyčiams: „Atjaunėjau 10 metų!“

Vilniaus miesto savivaldybės narė Nijolė Jagelavičienė pavasarį pasitinka maloniomis grožio permainomis. Tiesa, joms ryžtis jai prireikė nemažai laiko, mat su išvaizda susijusiems eksperimentams N. Jagelavičienė dažniausiai iškart pasako „ne“, rašoma pranešime žiniasklaidai. „Mano nuomone, moters savitą stilių kuria trys esminiai elementai – jai tinkanti šukuosena, tinkama avalynė ir aksesuarai.
2024-05-07

Nijolė Jagelavičienė sureagavo į nepalankų teismo sprendimą: pasakė, ko imsis

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė Nijolė Jagelavičienė neseniai išgirdo nepalankų teismo sprendimą – jai uždrausta naudotis mirusios dukters Agnės Jagelavičiūtės kūryba. Visgi moteris pasiduoti neketina.  N. Jagelavičienė portalui žmonės.lt komentavo, kad per 30 dienų ketina apskųsti šį spendimą aukštesnės instancijos teismui. Pasak moters, pirmos instancijos teismo sprendimas dar nereiškia tiesos.
2024-02-04

Nijolė Jagelavičienė išgirdo nepalankų teismo sprendimą

Vilniaus miesto apylinkės teismas padėjo tašką byloje tarp mirusios stilistės Agnės Jagelavičiūtės mamos Nijolės Jagelavičienės ir buvusio žento Manto Volkaus. Tarp jų buvo kilusi kova dėl autorinių teisių į A. Jagelavičiūtės kūrybą.  Kaip skelbia portalas alfa.lt, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė N. Jagelavičienė išgirdo nepalankų teismo sprendimą – jai uždrausta naudotis mirusios dukters A. Jagelavičiūtės kūryba.
2024-02-03

Išgirdusi Nijolės Jagelavičienės žodžius neištvėrė: „Kaip taip galima?“

„Dar prieš Kalėdas išklausiau Nijolės Jagelavičienės interviu laidoje „Pasikalbėkim“ ir taip suspaudė širdį... Negaliu patikėti, kad taip gali elgtis suaugę, civilizuoti žmonės ir tik didinti ir taip didžiulį skausmą“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Laima. Agnė Jagelavičiūtė išėjo iškart po švenčių, tad net neįsivaizduoju, kaip mamai sunku švęsti šventes žinant, kad vos už kelių dienų – dukros mirties metinės.
2023-12-29
REKLAMA
REKLAMA

Metinės po Agnės Jagelavičiūtės mirties: Bernardinų koplytėlėje pagerbtas garsios stilistės atminimas

Ketvirtadienio vakarą Agnę Jagelavičiūtę (1980-2022) pažinoję žmonės rinkosi pagerbti jos atminimo į Bernardinų koplytėlę. Praėjo lygiai metai po šios skaudžios netekties. Praeitų metų gruodžio 28-ąją netikėtai mirė stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Pagerbti jos atminimo žvakių šviesoje į Bernardinų koplytėlę rinkosi ne tik patys artimiausi draugai bei giminaičiai, bet ir jos gerbėjai.
2023-12-28

Metai be Agnės Jagelavičiūtės – atvira jos mamos išpažintis: ką išgyvenu dabar, nelinkiu niekam

Šiandien sukanka lygiai metai, kai amžinybėn išėjo stilistė, nuomonės formuotoja Agnė Jagelavičiūtė. Jos mirtis buvo tokia staigi ir netikėta, kad iki šiol daugybė gerbėjų, kolegų, draugų dar negali susitaikyti su netektimi. Tai padaryti sunku ir velionės mamai – Vilniaus miesto tarybos narei Nijolei Jagelavičienei. Laidoje „Pasikalbėkim“ moteris prakalbo ne tik apie nelengvus metus be dukters, tačiau ir sunkią kovą dėl vienintelio anūko Leono.
2023-12-28

Nijolė Jagelavičienė kviečia prisiminti Agnę Jagelavičiūtę: prieš mirties metines – jautrūs žodžiai

Praeitų metų gruodžio 28-ąją netikėtai mirė stilistė Agnė Jagelavičiūtė (1980-2022). Kelias dienas prieš dukros mirties metines jos mama, visuomenininkė Nijolė Jagelavičienė socialiniuose tinkluose dukrai skyrė jautrius žodžius. Kvietė prisiminti Pagerbdama beveik prieš metus mirusią dukrą, moteris kvietė visus prisiminti A. Jagelavičiūtę. „Mielieji, ...taip greitai prabėgo metai... metai, kai mano Agnė išėjo taip netikėtai, greitai ir negrįžtamai... baltų rožių nuklotu taku.
2023-12-26

Nijolė Jagelavičienė prakalbo apie santykius su anūko tėčiu: linkiu drąsos prisiminti, kad esu ir aš

Kūčių vakarą „Pasikalbėkim“ studijoje viešėjo ypatinga pašnekovė – Nijolė Jagelavičienė. Šviesaus atminimo stilistės Agnės Jagelavičiūtės mama atvirai prakalbo ne tik apie nelengvus metus be dukters, tačiau ir sunkią kovą dėl vienintelio anūko Leono. Net 10 mėnesių Nijolė nematė berniuko, kai po mamos mirties jis apsigyveno su tėčiu. Laidoje moteris atskleis, kodėl taip nutiko ir kas iki šiol trukdo taikiai susitarti su buvusiu žentu Mantu Volkumi.
2023-12-24

Dukros netekusi Nijolė Jagelavičienė: visą gyvenimą prisiminsiu tą vakarą

Spalio 19-osios vakarą pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje gausų būrį svečių sukvietė atsinaujinęs keturių žvaigždučių viešbutis „Conti“. Svečius pasitiko išskirtinės erdvės, kuriose svečių laukė restorano šefo paruoštas naujasis meniu, gyva muzika, gėrimai ir ekskursija po gilią istoriją menančio pastato naujai atgimusias erdves.
2023-10-31

Nijolė Jagelavičienė anūkui Leonui skyrė jautrius žodžius: pirmas gimtadienis be mamos

Stilistės Agnės Jagelavičiūtės mama Nijolė pasveikino jos sūnų, savo anūką, Leoną. Jis švenčia 9-ąjį gimtadienį. Sveikinimu anūkui Leonui Nijolė Jagelavičienė pasidalijo savo feisbuke. „Mielas mano berniuk, Leonai, Šiandien pirmas tavo gimtadienis be mamos ir močiutės… Sveikinu tave gimtadienio proga. Tu taip greitai užaugai, ir tau jau 9. Linkiu tau visko, ko tu nori, ir žinok, kad be tėčio yra daug žmonių, kurie tave myli, tavimi žavisi ir linki tau stiprybės kiekvieną dieną.
191 2023-10-28

Nijolė Jagelavičienė dukrai skyrė jautrų sveikinimą: „Šiandien tikrai neverksiu“

Spalio 7-ąją, žinomos stilistės, nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės gimtadienio proga jautrų sveikinimą skyrė ir jos mama Nijolė Jagelavičienė.  „Dėkoju likimui, kad prieš 43 metus jis man padovanojo tave, mano Agnę“, – rašė moteris. „Labas, Agne, mano stebukle, Šiandien tikrai neverksiu, dėsiu daug pastangų ir, patikėk, neverksiu. Šiandien noriu džiaugtis ir dėkoju likimui, kad prieš 43 metus jis man padovanojo tave, mano Agnę. Mes su tavo tėčiu labai tavęs laukėme.
70 2023-10-07

Jagelavičiūtės mama tęsia dukros darbus: „Žinau, kad ji labai džiaugtųsi“

Jau aštuntas mėnuo, kai Lietuva neteko talentingos kūrėjos, menininkės, verslininkės, redaktorės, knygų autorės, stiliaus ikonos ir tūkstančius moterų įkvėpusios Agnės Jagelavičiūtės. Ir nors žinomos moters mamos Nijolės Jagelavičienės skausmas nemažėja, įgavusi jėgų ji tęsia dukros suplanuotus darbus – išleidžia itin laukiamą jos kasmetinę darbo knygą-kalendorių, o dalis lėšų nuo jos pardavimo bus skiriama nuo psichologinio ir fizinio smurto kenčiančioms Lietuvos moterims.
104 2023-08-17

Prokuratūra priėmė sprendimą dėl Nijolės Jagelavičienės konflikto su Mantu Volkumi

Praėjus keliems mėnesiams po netikėtos Agnės Jagelavičiūtės mirties, jos mama, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė Nijolė Jagelavičienė, parašė pareiškimą policijai prieš Mantą Volkų dėl fizinio skausmo sukėlimo. Vis dėlto Vilniaus apylinkės prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą. Tai pranešė portalas delfi.lt. Pranešama, kad tokį sprendimą Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorė priėmė įvertinusi ikiteisminio tyrimo metu gautų duomenų visumą.
101 2023-05-18

Jagelavičienė prabilo apie konfliktą su buvusiu žentu: „Širdingai prašau“

Artėjant Motinos dienai, socialiniuose tinkluose reaguodama į viešas apkalbas dėl konflikto su buvuiu žentu, jautriai prabilo sausio mėnesį dukros netekusi Nijolė Jagelavičienė. Pateikdama savo istorijos pusę, moteris akcentavo patiriamą psichologinį spaudimą. Savo asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, Nijolė Jagelavičienė rašė: „Mielieji, nuoširdžiai noriu padėkoti jums už paramą, palaikymą ir meilę šiuo nesibaigiančiu sudėtingu man laikotarpiu.
676 2023-05-04

Nijolė Jagelavičienė parašė pareiškimą policijai prieš Mantą Volkų: įvyko konfliktas

Netikėtai mirusios stilistės Agnės Jagelavičiūtės mama Nijolė Jagelavičienė parašė pareiškimą policijai prieš Mantą Volkų dėl fizinio skausmo sukėlimo. Kaip pranešė portalas delfi.lt, balandžio 3 d. buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl, įtariama, fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
179 2023-05-04

Teisme – Nijolės Jagelavičienės ieškinys dėl nuosavybės teisių pripažinimo

Praėjus keliems mėnesiams po netikėtos Agnės Jagelavičiūtės mirties, jos mama Nijolė Jagelavičienė kreipėsi į teismą. Ji pateikė ieškinį dėl nuosavybės teisių pripažinimo. Vilniaus miesto apylinkės teismas portalui Žmonės.lt patvirtino, kad ieškovės Nijolės Jagelavičienės ieškinį dėl nuosavybės teisių pripažinimo teismas gavo balandžio 18 dieną. Ieškinio atsakovas – anūkas Leonas Volkus. Neaišku, dėl kokios nuosavybės teisių moteris kreipėsi į teismą.
189 2023-04-23

Mirusios Jagelavičiūtės mamos poelgis sujaudino iki širdies gelmių: „Tam ryžtųsi ne kiekvienas“

„Atrodytų, visai neseniai visa Lietuva gedėjo staiga mirusios Agnės Jagelavičiūtės. Iki šiol sunku patikėti, kad jos nebėra tarp mūsų... Tačiau jos mamos poelgis mane taip sujaudino, kad tikrai norisi apie tai pasisakyti garsiai“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Laima. Vienoje televizijos laidoje išgirdau, kad mirusios Agnės Jagelavičiūtės mama Nijolė Jagelavičienė ryžosi įkurti dukros fondą.
75 2023-03-31

Iš dukros Agnės išmoktas pamokas Nijolė Jagelavičienė prisimena iki šiol: atskleidė 1 paslaptį

Neseniai Lietuvos pramogų pasaulis išgyveno skaudžią stilistės ir nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės netektį. Bene skaudžiausiai ši netektis palietė jos mamą Nijolę Jagelavičienę, tačiau nepaisant visų sunkumų moteris savo dukrą prisimena šviesiai ir savo prisiminimais apie ją pasidalijo TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“. Kulinarija buvo neatsiejama velionės A. Jagelavičiūtės dalis, tad nenuostabu, kad su maistu susijusių istorijų apie Agnę N. Jagelavičienė gali papasakoti ne vi...
2023-03-27

Nijolė Jagelavičienė nešioja 1 jautrią detalę: primena mirusią dukrą

Dar visai neseniai Lietuvos pramogų pasaulis išgyveno skaudžią verslininkės, nuomonės formuotojos bei stilistės Agnės Jagelavičiūtės mirtį. Pirmą kartą po dukros netekties viešai TV3 laidoje prabilo Nijolė Jagelavičienė. Ant jos kaklo kabo ir dukros atminimą įprasminantis papuošalas su „A“ raide.  Gili dukros netekties žaizda, praėjus daugiau nei dviems mėnesiams po jos mirties, vis dar rusena Nijolės Jagelavičienės širdyje.
2023-03-24

Pirmasis jautrus Nijolės Jagelavičienės interviu po dukros netekties: prabilo apie Agnės aistrą ir suteiktas pamokas

Visas Lietuvos pramogų pasaulis dar ne taip seniai išgyveno itin skaudžią stilistės bei nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės netektį. Ši gili žaizda niekuomet neužgis ir jos mamos Nijolės Jagelavičienės širdyje. Tačiau žinoma moteris stengiasi nepasiduoti ir savo dukrą bei laiką su ja prisimena itin šviesiai.
242 2023-03-24

Naujo restorano atidaryme – būrys garsenybių ir patiekalai, sužavėję Taylor Swift

Ryškiausi pramogų pasaulio veidai ketvirtadienio vakarą griausmingai atvėrė naujo restorano sostinėje duris. Įžymybėms buvo paruošti gardūs patiekai, kuriais rūpinosi geriausio oficialia pripažinto pasaulyje steakhouse restorano šefė. Vakaro nuotaiką kūrė Leonas Somovas, ant baro, virtusio scena, populiariausius muzikinius kūrinius atliko dainininkė Gintė Sičiūnaitė, o žvaigždės dalinosi gudrybėmis, kaip paruošti gardžiausią kepsnį, kuriam nesugebės atsispirti net didžiausias gurmanas.
53 2023-03-17

Sukčiai naudojasi Nijolės Jagelavičienės vardu: neapsigaukite

Nijolės Jagelavičienės vardu naudojasi sukčiai. Vieni tokių sukūrė jos vardu netikrą instagramo paskyrą.  Į ją įkelta 16 nuotraukų – kai kurios iš asmeninio N.Jagelavičienės gyvenimo, o daugelis siūlančias paskolas bei vartojimo kreditus.  Anketa sukurta visai neseniai, mat pirmasis įrašas įkeltas šiandien, vos prieš kelias valandas. Kadangi tai akivaizdus sukčių darbas, IT specialistai ragina atkreipti dėmėsį į anketos netikrumą bei „nepasimauti“ ant apgavystės.
2023-01-23

Dukros netekusios Nijolės Jagelavičienės gyvenime – naujas etapas

Vilniaus savivaldybės taryboje esanti Nijolė Jagelavičienė paskelbė nusprendusi dalyvauti Vilniaus miesto tarybos rinkimuose 2023 m. kovo 5 d. Jos šeima per didžiąsias šių metų šventes išgyveno didelę tragediją. Prieš didžiąsias metų šventes dėl plaučių uždegimo komplikacijų netikėtai mirė vos 42-ejų Agnė Jagelavičiūtė. Jos neteiktis sujaudino visą Lietuvą. Ypač skaudžiai netektį išgyveno garsios moters mama Nijolė Jagelavičienė.
2023-01-19

Agnės Jagelavičiūtės mama prakalbo apie dukters netektį: skyrė jautrius žodžius

Praėjus kelioms dienos po garsios stilistės, nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės mirties tylą socialiniuose tinkluose nutraukė ir jos motina Nijolė Jagelavičienė. Pasidalinusi jautriais žodžiais ir bendra nuotrauka socialiniame tinkle „Facebook“ amžinatilsį Agnės Jagelavičiūtės mama, Vilniaus miesto Tarybos narė Nijolė Jagelavičienė rašė: „Agnė buvo, yra ir bus mano stebuklas ir visas mano gyvenimas. Visas gyvenimas nuo jos pirmo oro gurkšnio, atėjus į šį pasaulį.
353 2023-01-06

Atsisveikinantys su Agne Jagelavičiūte nesulaikė ašarų: „Prisiminsiu paskutinį dalyką, kaip ją nešiau ant rankų“

Vilniuje atsisveikinti su netikėtai mirusia verslininke, nuomonės formuotoja Agne Jagelavičiūte renkasi artimieji ir draugai. Susirinkusieji graudinasi, dalijasi jautriais prisiminimais, o kai kuriems kalbėti tiesiog per skaudu. Vieną žinomiausių šalies moterų bičiuliai prisimena kaip drąsią, spindinčią savo žanro ikoną, kuri kartu buvo labai jautri ir pažeidžiama, tik tą pusę esą pažinojo ne visi. Vienos sostinės laidojimo rūmų salė skendi baltuose žieduose.

Liucina ir Tadas Rimgailos mėgavosi vakariene aklinoje tamsoje

Antradienio vakarą šalies garsenybės susirinko į pirmą kartą Vilniuje organizuotą ištaigingą vakarienę visiškoje tamsoje. Išskirtinio vakaro svečiai turėjo galimybę pasinerti į gurmanišką nuotykį ir pasiekti skonio receptorių jautrumo viršūnę. „Dine in the dark“ vakarienės yra organizuojamos įvairiose Europos, Azijos ir Amerikos šalyje, sutraukianti unikalių emocijų bei skonių ieškančius gurmanus.
2016-11-08

„Mados infekcijos“ festivalio makiažo modeliais taps A. Jagelavičiūtė su mama

Šį šeštadienį, kovo 16 dieną, 13 valandą prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ rengiamos „Grožio infekcijos“ metu, kaip ir kasmet, „Mados infekcijos“ užkulisių meistrų komanda leis iš arti pamatyti, kaip vyksta darbas užkulisiuose per festivalį, ir pademonstruos, kaip ruošiasi didžiausiam pavasario mados renginiui. Festivalio užkulisių meistrų komandos modeliais šį kartą taps stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir jos mama Nijolė Jagelavičienė.
2013-03-14

Agnė Jagelavičiūtė

„Vakaro žinių“ nuotr. Agnė Jagelavičiūtė (28) – mados ir stiliaus žinovė, turinti drabužių dizaino specialybę, pramogų pasaulio atstovė, išbandžiusi televizijos laidų vedėjos darbą. Gimė 1980 10 07, Kaune. Agnės mama - verslininkė Nijolė Jagelavičienė. Pramogų pasaulio atstovė išgarsėjo realybės šou „Akvariumas“, vedė TV3 laidą „Paparacai.lt“. Gavo pasiūlymą vaidinti seriale „Broliai“ ir sutiko. Taip pat ji veda įvairius renginius. Agnė prisipažįsta neišvengusi bulimijos ir anoreksijos.
2009-11-09
Į viršų