saulius tulevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius tulevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius tulevičius“.

Atsisveikinantys su Agne Jagelavičiūte nesulaikė ašarų: „Prisiminsiu paskutinį dalyką, kaip ją nešiau ant rankų“

Vilniuje atsisveikinti su netikėtai mirusia verslininke, nuomonės formuotoja Agne Jagelavičiūte renkasi artimieji ir draugai. Susirinkusieji graudinasi, dalijasi jautriais prisiminimais, o kai kuriems kalbėti tiesiog per skaudu. Vieną žinomiausių šalies moterų bičiuliai prisimena kaip drąsią, spindinčią savo žanro ikoną, kuri kartu buvo labai jautri ir pažeidžiama, tik tą pusę esą pažinojo ne visi. Vienos sostinės laidojimo rūmų salė skendi baltuose žieduose.

Bičiuliai ir bendražygiai atvyko į Agnės Jagelavičiūtės šermenis: rankose – balti žiedai

Sausio 2-ąją sostinėje atsisveikinama su praėjusią savaitę staiga mirusia verslininke, stiliste, menininke Agne Jagelavičiūte (1980-2022). Šermenys surengti Vilniaus laidojimo rūmuose „Ritualas“, atsisveikinti su velione buvo galima atsisveikinti iki 20 val. Salė skendėjo baltose rožėse ir gubojose. Gedulingos muzikos atsisakyta – skambėjo dainos, kurias mėgdavo ir su bičiuliais bei draugais klausydavo Agnė.
2023-01-02

Jauniškis apie sukrečiančius 1991-ujų įvykius: „Tuo metu visi mes gyvenom laisvės troškimu“

Šį vakarą specialioje laidoje „Karštai su tv3.lt” kalbėsime apie mažiau žinomus, bet ne mažiau svarbius sausio įvykius, vykusius dar iki sausio 13-osios, apie specialų Apsaugos skyrių, kodėl V. Landsbergiui reikėjo antrininko, apie iškastą požeminį tunelį po Parlamentu ir daugelį kitų įdomių dalykų. Laidos svečiai – Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas ir Valstybės saugumo departamento vadovas Darius Jauniškis.
2021-01-11

Asmens kodas. LTV2: Lyčių stereotipai ir darbo rinka

Praėjusių metų pabaigoje Vilniaus darbo biržoje buvo užregistruota 16 500 darbo ieškančių asmenų. Iš jų 60 procentų buvo moterys ir 40 procentų - vyrai. Ir nors padėtis darbo rinkoje nuolatos kinta ir bedarbystė Lietuvoje sparčiai mažėja, akivaizdu, kad darbų pasiūla suponuoja stereotipišką profesijos pasirinkimą. Jaunimas nesismulkina ir gerokai rečiau skirsto darbus į vyriškus ir moteriškus. Deja, jaunimo, tarkime, švietimo sistemoje dirba nedaug.
2008-01-16
Į viršų