Rašyti komentarą...
Kokie jus visi debilai slykstus komentatoriai
Oi,oi kokie visi,,žvaigždės,, verkiant. Nedaryk kitam to,jo nenorėtumei,kad tai darytų...
Nesuprantu is nieko padare tokias nesvwikas,slykscias laidotuves.nei ji galejo nuomone formuot,nei pabaiga kasko tai,varet ant jos ,kita deda nuotraulas kaip buciuojasi prie aienos alyksciu buciniu su ja dabar buciavo nese ant ranku boba boba .fu kas ce .laidokit ir atsrokit nuo zmoniu is jos nesamone padare
Nusibodo plepalai apie niekuo neypatinga moteri. Siais metais mire Lietuvai nusipelniusiu zmoniu.Ir ... nieko. Tik kelios zinutes. O cia toks arsalas. Geda!
Šalia kažkieno avulinės dėžutės durų apsikaifavus vartos Jagė - žila, kliedinti, kosėjanti ir dvesianti. Matyt jinai lyg ir mato, bet kažkaip jai vaidentis vis pradėjo. Tai ponas Karbauskis, tai Veryga, tai Puidokas čia ją kliudo, tai kažkoks antivaxxeris jai vis pasimaišo. O savų žmonių tai irgi nebepažįsta, vis maišo su antivaxxeriais. Sunki jau ir senatvė jai: visų užmiršta, apleista, nebeįdomi niekam, kad ir kaip besišakotų ir šniotų kokainą. Visi dabar jauni tą kokainą šnioja, nebenustebinsi jau nieko tuo. Nebent tik tuo, kad nemoki šnioti, perdozuoji ir vartaisi kaip klibanti žila ir dvesianti boba.

Gal ir suprato toji Jagė, kodėl ji nudvėsė. Tik negalėjo suprasti, kodėl jai šį kartą nepavyko teisingai įtraukti eilinės dozės. Pamiršo matyt. O ji, prieš užsilenkdama, tik dar kartą įkvėpt tenorėjo kaifo miltukų... Bet ir tai jai jau nepavyko. Marmalas prigriebė ir užvertė greičiau ją.
@Jagės galas beprotis esi
@Jagės galas Bumerangas grįš. Net neabejokit
Pagaliau baigsis ta psihozė dėl vienos bobos kai kam buvo žmona kitiem meilužė tretiem išsišokėlė vienu žodžiu pabaiga.
@Cc praleidai progą patylėt
@Cc Tamsta tokia ar toks šventas,tik neaišku,kodėl dar ne su angelais.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų